Niestety, ta okazja już wygasła
Nintendo Switch: Asterix & Obelix XXL3: The Crystal Menhir
626° Zakończono

Nintendo Switch: Asterix & Obelix XXL3: The Crystal Menhir

32zł160zł-80%
22
626° Zakończono
Nintendo Switch: Asterix & Obelix XXL3: The Crystal Menhir
gru 16. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wpadła promocja na cyfrową wersję gry Asterix & Obelix XXL3: The Crystal Menhir, także jak ktoś ma ochotę ponaparzać przez święta rzymian, to chyba najlepsza okazja w ostatnim czasie.

Można kupić jeszcze taniej w rosyjskim eshopie za 599 rubli. Według aktualnego kursu revolut to nieco ponad 2 zł różnicy, ale wiadomo
Aktualizacje społecznościowe
Jeszcze taniej! Aktualnie zamiast 160zl: 32zl ^_^

Akcja gry Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir toczy się w roku pięćdziesiątym przed naszą erą, kiedy to niemal cała Galia znalazła się pod rzymską okupacją. Niemal, bo opór najeźdźcy wciąż stawia jedna mała wioska, gdzie mieszkają dwaj tytułowi bohaterowie. Względną sielankę przerywa otrzymany przez druida Getafiksa list od księżnej Thule – Aviny Gandir – w którym kobieta przestrzega go przed nadciągającym zagrożeniem i prosi, by zadbał o bezpieczeństwo tajemniczego Kryształowego Menhiru. Asteriksowi i Obeliksowi nie pozostaje nic innego, jak zabrać z wioski drogocenny kamień i udać się w długą podróż pełną niebezpieczeństw, podczas której protagoniści odkrywają drzemiącą w nim moc.
22 Komentarze
Prześlij Komentarz