Niestety, ta okazja już wygasła
Nine Parchments @ Switch
273° Zakończono

Nine Parchments @ Switch

20zł80zł-75% Darmowa dostawa DarmowaNintendo Okazje
5
273° Zakończono
Nine Parchments @ Switch
gru 29. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra za £4,49.

Poboczna odsłona serii Trine, zrealizowana w formie kooperacyjnej gry akcji z widokiem izometrycznym. Fabuła Nine Parchments osadzona została w baśniowej krainie fantasy i opowiada o przygodach młodych adeptów magii.

Nine Parchments to kooperacyjna gra akcji w rzucie izometrycznym, utrzymana w klimacie fantasy. Produkcję opracowało studio Frozenbyte, czyli autorzy Shadwen oraz serii Trine i Shadowgrounds.

Akcja osadzona została w pełnej magii krainie fantasy, tej samej, którą znamy z serii Trine. Gra opowiada o przygodach grupy bohaterów pragnących zostać potężnymi magami. Niestety, wszyscy oni są bardzo są leniwi i nie mają ochoty spędzać długich dziewięciu lat na zdobywaniu potrzebnych umiejętności podczas formalnego treningu w Astralnej Akademii. Porzucają więc szkołę po dwóch latach nauki i postanawiają iść na skróty. W tym celu wyruszają na wyprawę mająca na celu zdobycie tytułowych dziewięciu pergaminów, które według legend zapewniają swoim posiadaczom wielką moc.

Cała gra pełna jest czarnego humoru. W trakcie kampanii postacie regularnie uczą się potężnych, ale jednocześnie niosących ze sobą wielkie ryzyko zaklęć. Bohaterowie za nic mają jednak zasady bezpieczeństwa, więc zwiększenie siły drużyny często okazuje się mieć opłakane konsekwencje dla osób postronnych.
Aktualizacje społecznościowe
Nintendo Okazje
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz