Niestety, ta okazja już wygasła
Nikon Z50 +16-50+50-250 - 4449 zł
134° Zakończono

Nikon Z50 +16-50+50-250 - 4449 zł

4.449zł4.995zł-11% Darmowa dostawa DarmowaAB Foto Okazje
9
134° Zakończono
Nikon Z50 +16-50+50-250 - 4449 zł
sie 19. 2020Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

546 zł taniej bezlusterkowiec Nikona z dwoma obiektywami.
Promocja cenowa Światowy Dzień Fotografii do 19.08.2020 do godz. 23:59
  • Mocowanie obiektywu: Nikon Z
  • Matryca: CMOS, format DX
  • Rozdzielczość: 20.9 Mpix
  • Czułość: 100 - 51200 ISO
  • Szybki hybrydowy AF: 209 pól
  • Wideo: 4K
Aktualizacje społecznościowe
AB Foto OkazjeAB Foto kod rabatowy
9 Komentarzy
Brzo19/08/2020 07:45

Komentarz usunięty


Po co, i tak nikt tego nie kupi
Po obrazku pomyślałem, że chodzi o Adobe Flash (poprzednio Macromedia), który umarł technologicznie jakiś czas temu.
Trochę za ciemne obiektywy, ale zawsze można sprzedać i kupić coś jaśniejszego.
SzanownyPan_Michal19/08/2020 09:02

Trochę za ciemne obiektywy, ale zawsze można sprzedać i kupić coś jaśn …Trochę za ciemne obiektywy, ale zawsze można sprzedać i kupić coś jaśniejszego.


Liczą się gabaryty tych obiektywów i całego zestawu.
Można kupić jaśniejsze i potem płacz że zestaw wielki, zostawić w szufladzie i robić zdjęcia fonem
Test optyczne.pl/440…tml
Zainteresowani niech sobie zerknął na testy ISO i DR tego aparatu i jak zjada inne aps-c, ta matryca jest bliska starszym modelom sony/canon z pełną klatką.Nikon miał zawsze świetne sensory i nadal je ma.
Marcio19/08/2020 09:35

Liczą się gabaryty tych obiektywów i całego zestawu.Można kupić jaśniejsze …Liczą się gabaryty tych obiektywów i całego zestawu.Można kupić jaśniejsze i potem płacz że zestaw wielki, zostawić w szufladzie i robić zdjęcia fonem


No wszystko zależy od tego co chce się fotografować. Jeśli komuś nie robi różnicy czy robi zdjęcie aparatem czy smartfonem to rzeczywiście taki kitowiec mu wystarczy, tylko moim zdaniem bzdurą jest wtedy kupowanie aparatu.
SzanownyPan_Michal19/08/2020 09:41

No wszystko zależy od tego co chce się fotografować. Jeśli komuś nie robi r …No wszystko zależy od tego co chce się fotografować. Jeśli komuś nie robi różnicy czy robi zdjęcie aparatem czy smartfonem to rzeczywiście taki kitowiec mu wystarczy, tylko moim zdaniem bzdurą jest wtedy kupowanie aparatu.


Nie jest bzdurą bo taki zestaw z ciemnymi obiektywami da ci kilkakrotnie więcej niż najlepszy fon, jeśli robisz fotki na insta czy fejsa to fakt może lepiej fona dobrego mieć.
Zresztą rynek sam zweryfikował i sprzęt foto przegrał z fonami, nie dlatego że ciemne czy jasne obiektywy.
Edytowane przez: "Marcio" sie 19.
Marcio19/08/2020 09:45

Nie jest bzdurą bo taki zestaw z ciemnymi obiektywami da ci kilkakrotnie …Nie jest bzdurą bo taki zestaw z ciemnymi obiektywami da ci kilkakrotnie więcej niż najlepszy fon, jeśli robisz fotki na insta czy fejsa to fakt może lepiej fona dobrego mieć.Zresztą rynek sam zweryfikował i sprzęt foto przegrał z fonami, nie dlatego że ciemne czy jasne obiektywy.

Oczywiście, że da więcej niż najlepszy smartfon, ale bzdurą jest kupowanie aparatu w sytuacji, którą opisałeś - jak za duży obiektyw to aparat do szuflady i zdjęcia fonem. Znaczy to tyle, że tego kogoś nie obchodzi jakość zdjęć i funkcje aparatu, więc taki zakup jest bzdurą.
No i nie postawiłbym tak odważnej tezy, że sprzęt foto przegrał z fonami. Przegrał sprzęt kieszonkowy/amatorski/turystyczny. Jednak za bezlusterkowce lub lusterkowce biorą się wszyscy, którzy chcą w jakikolwiek sposób profesjonalizować swoje hobby.
SzanownyPan_Michal19/08/2020 11:25

Oczywiście, że da więcej niż najlepszy smartfon, ale bzdurą jest kupowanie …Oczywiście, że da więcej niż najlepszy smartfon, ale bzdurą jest kupowanie aparatu w sytuacji, którą opisałeś - jak za duży obiektyw to aparat do szuflady i zdjęcia fonem. Znaczy to tyle, że tego kogoś nie obchodzi jakość zdjęć i funkcje aparatu, więc taki zakup jest bzdurą. No i nie postawiłbym tak odważnej tezy, że sprzęt foto przegrał z fonami. Przegrał sprzęt kieszonkowy/amatorski/turystyczny. Jednak za bezlusterkowce lub lusterkowce biorą się wszyscy, którzy chcą w jakikolwiek sposób profesjonalizować swoje hobby.


Ja siedzę w foto od czasów analogowych i pierwszych cyfrowych, dla mnie fon jest fajny tylko na insta/fejsa, reszta jak chcę to mam lustrzanki czy obecnie bezlustra, nie ciąży mi zestaw obiektywów na wycieczce bo wiem co nim osiągnę.
Ja tylko piszę o tym że wielu amatorów kupiło sprzęt, potem wielkie drogie i ciężkie jasne zoomy albo kilka stałek, a zapominają ile to wszystko waży i żeby wykorzystać nie wystarczy kliknąć paluchem na ekranie fona.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst