Nike Treinerendor i nie tylko - Fashion House Outlet - Sosnowiec
80°Zakończono

Nike Treinerendor i nie tylko - Fashion House Outlet - Sosnowiec

4
paź 14. 2016
W Fashion House Sosnowiec, jest weekend przecen do -90 procent ale kto wie jak to wygląda to wie, po za duża ilością ludzi czasami jest też trochę ciekawych rzeczy, co prawda może nie -90 procent ale np. powyższe buty można było i chyba nadal, dostać w sklepie internetowym w całkiem dobrej cenie ponieważ okolo 180 zł ale teraz jest szansa również na miejscu jak ktoś ma możliwość. Po za tym kolorem były jeszcze granatowe ze złotą Łyżwa za 160 zł oraz itp.
Aktualizacje społecznościowe
Kategorie
  1. Moda
4 Komentarze
Skojarzyło mi się
Edytowane przez: "rysiusek" paź 14. 2016
taką cene mają te buty od dawna juz we wszystkich outletach nike
Autor
Widocznie kolega ma większą wiedzę na temat wszystkich Outletów Nike, bravo dla Ciebie, rzecz gustu i to jest piękne, inne rzeczy tez są w dobrych cenach a ogłoszenie zostało dodane tylko informacyjnie dla tych chętnych którzy by chcieli cos kupić w dobrej cenie a wiele osób na pewno by znalazło coś dla siebie, ale z tym "dawno" to trochę przesada , pojęcie względne dla jednego dawno, to było już wczoraj dla drugiego dawno był Chrzest Polski. A ta promocja nie jest tak długo w Sosnowcu.
Do Fashion House Outlet Sosnowiec, gdy jest weekend przecen, jedzie się minimum 2 godziny, bo wszystkie drogi dojazdowe zapchane, nawet autostrada.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy