Niestety, ta okazja już wygasła
Niespodzianka od Citi Specials! Zyskaj 5 USD zniżki przy zakupach powyżej 50 USD
61° Zakończono

Niespodzianka od Citi Specials! Zyskaj 5 USD zniżki przy zakupach powyżej 50 USD

18
mar 29. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Szczegóły oferty

Niespodzianka od Citi Specials! Przygotuj się na jubileuszową wyprzedaż z Aliexpress!

Jak skorzystać?

Zyskaj 5 USD zniżki przy zakupach powyżej 50 USD.

Aby otrzymać zniżkę, wpisz kod CITI328 w koszyku przed dokonaniem płatności. Kod jest ważny od 28 marca 2019 godz. 09:00:00 do 1 kwietnia 2019 godz. 08:59:59. Liczba kodów jest ograniczona.
Rabat wynosi 5 USD. Prezentowana kwota 19 PLN została przeliczona po aktualnym kursie NBP (Tabela A) i zaokrąglona do pełnych złotych.

Transakcja w walucie obcej może wiązać się z opłatą zgodnie z Tabela Opłat i Prowizji.

Zakupy mogą wiązać się z powstaniem obowiązków publiczno-prawnych ciążących na kupującym.
Aktualizacje społecznościowe
Citibank OkazjeCitibank kody rabatowe

Grupy

18 Komentarzy
citi.... omijac z daleka.
prowizja za przewalutowanie z kosmosu,
być może przy granicznych kwotach ma to sens...
może rachunek walutowy ale ostatnio chcieli ode mnie 20pln na miesiąc za prowadzenie...
na każdym kroku doją...
Pete6729/03/2019 21:42

citi.... omijac z daleka.prowizja za przewalutowanie z kosmosu, być może p …citi.... omijac z daleka.prowizja za przewalutowanie z kosmosu, być może przy granicznych kwotach ma to sens...może rachunek walutowy ale ostatnio chcieli ode mnie 20pln na miesiąc za prowadzenie...na każdym kroku doją...


masz rację ale ta karta służy do płatności kredytowanych w Polsce. A sama karta, biorąc pod uwage jej koszt i obsługę, to chyba najlepsza oferta w Polsce. Od takich zadań jak piszesz są inne karty.

Wiesz jak kupisz porsche na jazdę po lesie też nie będziesz zadowolony.
Mam u nich kartę od kilku lat, nie zapłaciłem za jej użytkowanie jeszcze ani złotówki
Czy to ten bank który nalicza prowizje za doładowanie Revoluta?
Lukas_op29/03/2019 21:50

masz rację ale ta karta służy do płatności kredytowanych w Polsce. A sama k …masz rację ale ta karta służy do płatności kredytowanych w Polsce. A sama karta, biorąc pod uwage jej koszt i obsługę, to chyba najlepsza oferta w Polsce. Od takich zadań jak piszesz są inne karty.Wiesz jak kupisz porsche na jazdę po lesie też nie będziesz zadowolony.


wiesz...
ja ogólnie o citi...
gdy tylko pojawia się jakaś dobra opcja bank ją zamyka, bo uciekają mu pieniądze.
tak było min. z REVOLUT choć to pewnie większość banków zrobiła.
sama karta to fakt nie jest źle, ale dolicz opłaty, za chocby infolinie - beceluję 6zł za to że mogę sobie zadzwonić...
18zł za prowadzenie karty które łaskawie mi zwracają jak przekroczę obrót bodajże 1000zł, praktyczie na każdym kroku za wszystko tam bulę jak głupi.
Tyle że cieżko się wycofać z KK gdy już się jej uzywa na co dzień.
to wygodne ale uzalezniające i dość niebezpieczne narzędzie.
za wpłatomat wprowadzili opłate, polikwidowali je też zresztą mocno razem z placówkami, nie wiem co musieli by zrobić abym znowu postrzegał ich jako sensowny bank
cyanoone7 min

Czy to ten bank który nalicza prowizje za doładowanie Revoluta?


Tak
600 zł prowizji mi gnoje naliczyli. Omijać szerokim łukiem tych gnoji
cyanoone29/03/2019 21:55

Czy to ten bank który nalicza prowizje za doładowanie Revoluta?


To jakieś pewne info? Ja mam CitiSimplicity doładowywałem jakiś czas temu Revoluta i żadnej prowizji mi nie naliczało. W historii jako zwykła płatność internetowa.
Pete6729/03/2019 22:01

wiesz...ja ogólnie o citi...gdy tylko pojawia się jakaś dobra opcja bank ją …wiesz...ja ogólnie o citi...gdy tylko pojawia się jakaś dobra opcja bank ją zamyka, bo uciekają mu pieniądze.tak było min. z REVOLUT choć to pewnie większość banków zrobiła.sama karta to fakt nie jest źle, ale dolicz opłaty, za chocby infolinie - beceluję 6zł za to że mogę sobie zadzwonić...18zł za prowadzenie karty które łaskawie mi zwracają jak przekroczę obrót bodajże 1000zł, praktyczie na każdym kroku za wszystko tam bulę jak głupi.Tyle że cieżko się wycofać z KK gdy już się jej uzywa na co dzień.to wygodne ale uzalezniające i dość niebezpieczne narzędzie.za wpłatomat wprowadzili opłate, polikwidowali je też zresztą mocno razem z placówkami, nie wiem co musieli by zrobić abym znowu postrzegał ich jako sensowny bank


płacisz za prowadzenie karty kredytowej w Citi? ja właśnie sprawdziłem wyciąg i mi nie pobierają opłat za prowadzenie a w tamtym miesiącu nie przekroczyłem 1000 zł.
Lukas_op29/03/2019 22:06

płacisz za prowadzenie karty kredytowej w Citi? ja właśnie sprawdziłem wyc …płacisz za prowadzenie karty kredytowej w Citi? ja właśnie sprawdziłem wyciąg i mi nie pobierają opłat za prowadzenie a w tamtym miesiącu nie przekroczyłem 1000 zł.


mam kartę od jakoś 18-19 lat, tak płacę za nią - 18zł i zwracają mi .Gdy chciałem zmienić aby nie mieć tej opłaty to mi powiedziano ze muszę ją zamknąć a potem nową, złozyć wniosek.
inny kwiatek. jakoś rok z hakiem temu chciałem rozbić debet w komfort- pan na infolinii odmówił mi " bo tak" a zaproponował kredyt gotówkowy :), ale u innego szpeca już się dało rozbić jak zrobiłem awanturę.
Dziś domagałem się od laski z infolinnii potwierdzenia, że zasilenie googlepay jest traktowane jako gotówkowe.
Bidna 20 minut cytowała mi regulamin ale nie umiała powiedzieć czy tak czy nie, odesłała mnie nawet do google aby oni powiedzieli mi czy zapłącę w City prowizję....i co zabawne, na sam koniec aby zapewne mnie zlać z lini nagle doznała oświecenia -"tak zapłaci pan prowizję, czy taka informacja pana satysfakcjonuje?" założe się, że nie miała pojęcia czy tak czy nie, a tylko chciała zakończyć rozmowę.
Pete6729/03/2019 22:13

mam kartę od jakoś 18-19 lat, tak płacę za nią - 18zł i zwracają mi .Gdy c …mam kartę od jakoś 18-19 lat, tak płacę za nią - 18zł i zwracają mi .Gdy chciałem zmienić aby nie mieć tej opłaty to mi powiedziano ze muszę ją zamknąć a potem nową, złozyć wniosek.inny kwiatek. jakoś rok z hakiem temu chciałem rozbić debet w komfort- pan na infolinii odmówił mi " bo tak" a zaproponował kredyt gotówkowy :), ale u innego szpeca już się dało rozbić jak zrobiłem awanturę.Dziś domagałem się od laski z infolinnii potwierdzenia, że zasilenie googlepay jest traktowane jako gotówkowe.Bidna 20 minut cytowała mi regulamin ale nie umiała powiedzieć czy tak czy nie, odesłała mnie nawet do google aby oni powiedzieli mi czy zapłącę w City prowizję....i co zabawne, na sam koniec aby zapewne mnie zlać z lini nagle doznała oświecenia -"tak zapłaci pan prowizję, czy taka informacja pana satysfakcjonuje?" założe się, że nie miała pojęcia czy tak czy nie, a tylko chciała zakończyć rozmowę.


i mi się w pracy zdarza, choć zupełnie innej, że konsultuję albo czegoś nie wiem i tak samo na infolinii banku, nie ma co im robić awantur

oferty banków trzeba dobrać do swoich potrzeb, korzystam z trzech każdy do innego zadania.
Lukas_op29/03/2019 22:20

i mi się w pracy zdarza, choć zupełnie innej, że konsultuję albo czegoś nie …i mi się w pracy zdarza, choć zupełnie innej, że konsultuję albo czegoś nie wiem i tak samo na infolinii banku, nie ma co im robić awantur oferty banków trzeba dobrać do swoich potrzeb, korzystam z trzech każdy do innego zadania.


można czegoś nie wiedzieć, dopytać i odpowiedzieć. ale nie w połowie zdania zyskać 100% pewność.
Z brzmienia kontekstu tak moim zdaniem wynikało.
Masz rację z doborem banku, w 2002 to była super oferta,
MrZet29/03/2019 22:05

To jakieś pewne info? Ja mam CitiSimplicity doładowywałem jakiś czas temu R …To jakieś pewne info? Ja mam CitiSimplicity doładowywałem jakiś czas temu Revoluta i żadnej prowizji mi nie naliczało. W historii jako zwykła płatność internetowa.


cashless.pl/556…zje
Pete678 min

można czegoś nie wiedzieć, dopytać i odpowiedzieć. ale nie w połowie zdani …można czegoś nie wiedzieć, dopytać i odpowiedzieć. ale nie w połowie zdania zyskać 100% pewność.Z brzmienia kontekstu tak moim zdaniem wynikało.Masz rację z doborem banku, w 2002 to była super oferta,


pewnie pracownik znalazł w regulaminie to czego szukał, stąd i pojawiła się pewność.

Od wielu lat oferty banków są bardzo rozbudowane i ciężko ogarnąć rzadziej pojawiające się wątpliwości. Nie mniej jednak nie zwalnia to banku z obowiązku udzielenia rzetelnej odpowiedzi.
cyanoone6 min

https://www.cashless.pl/5568-citi-handlowy-revolut-prowizje


Dzięki. Już przeczytałem niezłą burzę u Samcika. Podobno naliczają od 15 marca, ja doładowywałem wcześniej...
A niech se w rzyć tę zniżkę wsadzą. Zawracają dupę telefonami z gównianymi ofertami, wysyłają jakieś gówniane maile. Trzymałem tam konto tylko do zasilania revoluta. Podobnie jak wiele innych osób. Ja straciłem tylko 2x10zł, nawiasem mówiąc jak pokazywałem znajomemu jak się prosto revoluta doładowuje.
cyanoone12 g, 45 min

https://www.cashless.pl/5568-citi-handlowy-revolut-prowizje


Dzięki za informację. Dziwne że potrącili mi tylko za jedną transakcję.

28 mar 2019
PROW. ZA TRANS. SZCZ./POLEC. PRZEL.
-10,00PLN
28 mar 2019
Revolut*1567* revolut.com GB
-100,00PLN
27 mar 2019
Revolut*1567* revolut.com GB
-69,00PLN

Piotr_Qmar 29.

600 zł prowizji mi gnoje naliczyli. Omijać szerokim łukiem tych gnoji


To nie prowizja, tylko specjalna opłata za bycie ciepłym.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od fafko. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst