Nieograniczony dostęp do wszystkich sezonów South Park
113°Zakończono

Nieograniczony dostęp do wszystkich sezonów South Park

6
wrz 18. 2015
Comedy Central udostępnił oficjalną aplikację South Park. Dzięki niej możemy oglądać bez ograniczeń zarówno najnowszą serię kreskówki jak i wszystkie poprzednie sezony.
Na stronach Google Play i iTunes jest już do pobrania oficjalna aplikacja serialu South Park. Za jej pomocą uzyskamy nielimitowany dostęp do wszystkich sezonów kreskówki, wliczając w to najnowszy, którego emisja rozpoczęła się przed kilkoma dniami.

Jak podkreśla Comedy Central wszystkie odcinki dostępne są bez żadnych opłat i w pełnej formie.

Jest też dobra wiadomość dla polskich użytkowników: sporo odcinków South Park oglądać można w polskiej wersji językowej. Należy tylko pamiętać o odpowiednich ustawieniach w menu aplikacji.

Aplikacja South Park daje dostęp do 250 odcinków serialu.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Eh nie ma w amerykańskim AppStore
Pepper
A szukałem właśnie serialu do oglądania Mam nadzieję, że pod emulatorem, komfortowo uda mi się oglądać na ekranie laptopa.
Rewelacja
W jaki sposob mozna obejrzec sezony powyzej 16?
A u mnie przy każdej próbie jest "Nie można odtworzyć tego filmu"
Comedy Central już od roku się chwali możliwością "obejrzenia wielu serialu za darmo na stronie, wszystkie odcinki" w tym min. South Park i inne, niestety zawsze było to tylko chwytem reklamowym, po prostu kłamią. CC tak ma, na komentarze na stronie nie raczą odpowiedzieć. Może kiedyś dodadzą, przy następnej akcji reklamowej...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy