113°
Zakończono
Nieograniczony dostęp do wszystkich sezonów South Park
Nieograniczony dostęp do wszystkich sezonów South Park

Nieograniczony dostęp do wszystkich sezonów South Park

Comedy Central udostępnił oficjalną aplikację South Park. Dzięki niej możemy oglądać bez ograniczeń zarówno najnowszą serię kreskówki jak i wszystkie poprzednie sezony.
Na stronach Google Play i iTunes jest już do pobrania oficjalna aplikacja serialu South Park. Za jej pomocą uzyskamy nielimitowany dostęp do wszystkich sezonów kreskówki, wliczając w to najnowszy, którego emisja rozpoczęła się przed kilkoma dniami.

Jak podkreśla Comedy Central wszystkie odcinki dostępne są bez żadnych opłat i w pełnej formie.

Jest też dobra wiadomość dla polskich użytkowników: sporo odcinków South Park oglądać można w polskiej wersji językowej. Należy tylko pamiętać o odpowiednich ustawieniach w menu aplikacji.

Aplikacja South Park daje dostęp do 250 odcinków serialu.

6 Komentarzy

Eh nie ma w amerykańskim AppStore

edytor

A szukałem właśnie serialu do oglądania Mam nadzieję, że pod emulatorem, komfortowo uda mi się oglądać na ekranie laptopa.

Rewelacja

W jaki sposob mozna obejrzec sezony powyzej 16?

A u mnie przy każdej próbie jest "Nie można odtworzyć tego filmu"

Comedy Central już od roku się chwali możliwością "obejrzenia wielu serialu za darmo na stronie, wszystkie odcinki" w tym min. South Park i inne, niestety zawsze było to tylko chwytem reklamowym, po prostu kłamią. CC tak ma, na komentarze na stronie nie raczą odpowiedzieć. Może kiedyś dodadzą, przy następnej akcji reklamowej...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst