Nielimitowane rozmowy i SMS w sieci  Tmobile za darmo dla wszystkich na kartę
-16°Zakończono

Nielimitowane rozmowy i SMS w sieci Tmobile za darmo dla wszystkich na kartę

13
cze 14. 2016
STAN DARMOWY W TMOBILE

Od jutra darmowe rozmowy i SMS-y w sieci będą dostępne dla każdego klient T-Mobile na kartę, bez względu na staż. Nie trzeba niczego aktywować czy odnawiać - usługa jest włączana automatycznie po jednorazowym doładowaniu dowolną kwotą. Rozmawiać i SMS-ować ze wszystkimi w sieci można za darmo i bez żadnych ograniczeń, nawet przy zerowym stanie konta - wystarczą aktywne połączenia wychodzące.

Również stali klienci T-Mobile na kartę, niezależnie od posiadanej taryfy i stażu w sieci będą mogli skorzystać z usługi. Aktywacja usługi automatycznie spowoduje wyłączenie wszystkich niepotrzebnych, dodatkowo płatnych usług aktywnych na koncie klienta (np. pakietów minut czy SMS-ów w sieci).

Użytkownicy, którzy przeniosą swój numer do T-Mobile, mogą dodatkowo otrzymać 100 Złotówek do wykorzystania na krajowe połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, SMSy i MMSy. Bonus przyznawany jest automatycznie po pierwszym doładowaniu konta za kwotę minimum 20 zł i jest ważny przez 3 miesiące.


Regulamin
Aktualizacje społecznościowe
OBI OkazjeUrządzenia mobilne
Najlepsze komentarze
Ja osobiście nie nawidze ich za naciąganie ludzi, włączali bez żadnej informacji płatne sms. Reklamy z kotem też są topowe
13 Komentarzy
Ja osobiście nie nawidze ich za naciąganie ludzi, włączali bez żadnej informacji płatne sms. Reklamy z kotem też są topowe
teraz to nawet jak zrobią dobrą promocję to i tak ciągle czuć smród 4 gr za sprawdzenie stanu konta
Od jutra po doładowaniu dostaje się do końca wakacji nielimitowane połączenia i SMS do T-mobile i Heyah, ale bez Biedronki.
Jeśli masz "Rok ważności..." to nielimitowane masz tylko na 30 dni a potem możesz kontynuować tylko, gdy zrezygnujesz z "Roku ważności" i skrócisz ważność do 14 konta dni.
Miałem u nich tydzień numer i przeniosłem gdzie indziej, nie zamierzam wracać...
Autor
Jeszcze nigdy nie miałem tak zminusowanej okazji.
Natomiast ja mam wszystko unlimited włacznie z netem za 30 pln miesięcznie bez okresu minimalnego w t-mobile. Psioczyc na nich nie bede.
Plus za okazje.

Pozdrawiam,
Nie wiem skąd tyle minusów, przecież to dobra oferta. Oczywiście żeby być w T-M na kartę, to trzeba być masochistą odpornym na ich złodziejskie usługi typu sranie na czekanie, flirty i inne cztery grosze.
xartixcze 14. 2016

Nie wiem skąd tyle minusów, przecież to dobra oferta. Oczywiście żeby być w …Nie wiem skąd tyle minusów, przecież to dobra oferta. Oczywiście żeby być w T-M na kartę, to trzeba być masochistą odpornym na ich złodziejskie usługi typu sranie na czekanie, flirty i inne cztery grosze.jak może być dobra oferta jak to sieć naciągaczy !
Biglukcze 14. 2016

jak może być dobra oferta jak to sieć naciągaczy !


No ale zmiana na plus, przy całej niechęci do tej sieci trzeba to przyznać :P
ja mam Heyah od początku (czyli tak ze 12 lat) i choć w tzw. międzyczasie próbowałam i Orange i plusa to zawsze jednak została hejka. bywały miesiące, że nie zuzywalam więcej jak 5 zł i nawet teraz mam na koncie ok 50 zł, a kończy mi się ważność na wychodzące w tym tygodniu. małe potrzeby mam widocznie :-P
By były plusy jakby te minuty i smsy było za darmo do wszystkich sieci a nie tylko do użytkowników T-Mobile.. Bo raczej mało osób posiada znajomych w TM a że sami mają w TM to nie patrzą czy inni też odkąd każdy (prawie) ma do wszystkich sieci free.
Amikolajgcze 14. 2016

Jeszcze nigdy nie miałem tak zminusowanej okazji.Bo to kwintesencja pepera - ciekawa okazja, dają coś za darmo - źle. Wrzuć jakieś "gównookazje" z marketowo-sieciowych gazetek jakich pełno a dzieciaki rozpłyną się w zachwytach nad tanim browarem za 1,6zł w czteropaku lub czwarta rzecz za pół ceny powyżej 200zł w dni nieparzyste do południa
Poza tym dziwisz się? Dziś w społeczeństwach brak indywidualnego, sensownego myślenia. Widzą, że lecą minusy to też klepią minusy bo przecież milion much nie może się mylić. Taki barani pęd
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy