Niestety, ta okazja już wygasła
NHL 19 Xbox One/PS4
112° Zakończono

NHL 19 Xbox One/PS4

79zł169zł-53%RTV Euro AGD Okazje
9
sie 25.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

NHL 19 PS4 za 79 zł z kodem: CUD180

W grze NHL™ 19 hokej wraca do korzeni i przenosi rozgrywki pod gołe niebo. Graj na lodowiskach w parkach i przebądź drogę od stawu po hale zawodowych klubów w nowych i znanych już trybach. Kontroluj ponad 200 największych legend hokeja włącznie z Wayne’em Gretzkym lub graj przeciwko nim i ciesz oczy wspaniałym animacjom możliwym dzięki wykorzystaniu technologii Real Player Motion. Nowy system umożliwia doskonałe wykorzystanie krawędzi łyżew, by szybciej przyśpieszać i zwinniej zmieniać kierunek jazdy. Ponadto nowy system fizyki zderzeń wprowadza bardziej widowiskowe, wprawiające w osłupienie kolizje.

Przedstawiamy World of CHEL – połączenie nowych i już znanych trybów tworzenia hokeisty teraz zebranych w jednym systemie nagród. Zaprojektuj swojego zawodnika i rozgrywaj kolejne mecze, aby uzyskać dostęp do spersonalizowanego sprzętu i ponad dziewięciu setek możliwości zmodyfikowania wyglądu łącznie z ubraniem osobistym takim jak bluzy z kapturem, kurtki, zimowe czapki itd. Nadaj swojemu hokeiście niepowtarzalny wygląd i dostosuj jego grę do swoich upodobań z wykorzystaniem nowych klas zawodników i wyjątkowych cech. Dzięki temu wszystkiemu Twoja postać będzie wyglądać, zachowywać się i grać tak, jak zechcesz.

● NHL™ 19 wprowadza ponad 200 legend z różnych epok historii hokeja. Graj z największymi sławami, w tym samym Wayne’em Gretzkym, lub przeciwko nim. NHL™ 19 wprowadza też zespoły Hero Team łączące najlepszych dawnych i obecnych hokeistów. W ten sposób gwiazdy współczesnego hokeja mogą zagrać razem ze sławami dawnych lat. Te specjalne drużyny są dostępne w trybach dla jednego gracza i online. Dzięki temu każdy będzie mógł naprawdę zagrać najlepszymi z najlepszych.
Doskonałe wykorzystanie krawędzi łyżew
● W tym roku do gry EA SPORTS NHL zawita nowy system animacji Real Player Motion umożliwiający doskonałe wykorzystanie krawędzi łyżew, co przekłada się na lepszą i płynniejszą kontrolę nad wszystkimi hokeistami oraz większe przyśpieszenie. W połączeniu z opartym na fizyce systemem zderzeń dostaniemy realistyczne, zróżnicowane i zapierające dech w piersiach zagrania. Dzięki nowym systemom i technologiom gra NHL™ 19 wygląda lepiej i sprawia też lepsze wrażenie podczas meczu. W tym roku miłośnicy hokeja dostają symulację rodem z marzeń.
Witamy pod gołym niebem
● Hokej wraca do korzeni i przenosi rozgrywki na powrót na zamarznięte stawy. Po raz pierwszy w historii serii można wyjechać na naturalny lód i rywalizować w EA SPORTS Hockey League, NHL THREES, Play Now oraz zupełnie nowych trybach NHL ONES i Pro-Am. W NHL ONES staniesz naprzeciw dwóch innych graczy w swobodnej rozgrywce każdy na każdego. Popisów na lodzie nie ograniczają żadne zasady, przerwy ani ograniczenia, tak więc można naprawdę puścić wodze kreatywności. Wygraj te zmagania, aby uzyskać dostęp do nowych miejsc i zostać niekwestionowanym królem.
Wyraź siebie dzięki nowym funkcjom personalizacji
● NHL™ 19 wprowadza ponad 900 nowych funkcji personalizacji stworzonego hokeisty, dzięki czemu każdy może wyrazić się na lodzie jak nigdy dotąd. Po raz pierwszy można nadać swojemu zawodnikowi wygląd inspirowany hokejem na zamarzniętych stawach dzięki codziennym ubraniom (takim jak bluzy z kapturem, kurtki, parki, ubrania robione na drutach itp.) i sprzętowi konsumenckiemu. Wyraź siebie odważnym wyglądem i zestawieniem barw najlepiej oddającym Twoją osobowość. Ponadto nowe klasy stylu gry i cechy hokejowe pozwalają dodatkowo spersonalizować zachowanie zawodnika na lodzie. Gra daje pełną swobodę stworzenia własnego hokeisty – takiego, jakim się zawsze chciało być.
World of CHEL
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

9 Komentarzy
Raczej dla kolekcjonerów pudełek, przez EA Access można mieć za 15 zł miesiecznie razem z 30ami innymi grami
Za 78 złoty mam cały rok grania w gry EA
Zebro25/08/2019 14:31

Za 78 złoty mam cały rok grania w gry EA


fajnie
Zebro25/08/2019 14:31

Za 78 złoty mam cały rok grania w gry EA


Nie ma się czym chwalić ja zapłaciłem 21,43zl
Michał_S25/08/2019 15:07

Nie ma się czym chwalić ja zapłaciłem 21,43zl


Ja dopiero zaczynam przygodę Aż strach spytać jak to zrobiłeś i czy to nadal aktualne
Edytowane przez: "Zebro" sie 25.
Kupione, dziękuję
Zebro25/08/2019 15:09

Ja dopiero zaczynam przygodę Aż strach spytać jak to zrobiłeś i czy to n …Ja dopiero zaczynam przygodę Aż strach spytać jak to zrobiłeś i czy to nadal aktualne


Pewnie przez Argentynę
Nie dość że w EAA, to jeszcze parę miesięcy temu był w GwG.
Nadal o 79 zł za drogo...
Edytowane przez: "premislao" sie 25.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst