Niestety, ta okazja już wygasła
New Balance -25% na całe zakupy przy zakupie plecaka
119° Zakończono

New Balance -25% na całe zakupy przy zakupie plecaka

112,49zł149,99zł-25% Darmowa dostawa DarmowaNew Balance Okazje
8
sie 24. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

-25% na cały rachunek po dodaniu 1 sztuki plecaka do zamówienia.
KOD: BTS25
Promocja trwa na nbsklep.pl oraz we wszystkich salonach stacjonarnych. Rabat liczony jest od pierwszych cen i obowiązuje na wszystkie pozycje w koszyku.
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
NB zawsze minus za ich tandetna jakość
nowypan24/08/2020 12:55

NB zawsze minus za ich tandetna jakość


Mam buty od jakis 3 lat, nosze je prawie codziennie i nic się z nimi nie dzieje. A nie jedno pranie przeżyły
alex7024/08/2020 13:00

Mam buty od jakis 3 lat, nosze je prawie codziennie i nic się z nimi nie …Mam buty od jakis 3 lat, nosze je prawie codziennie i nic się z nimi nie dzieje. A nie jedno pranie przeżyły


Tylko, ze wczensiej buty NB były produkowane w Indonezji, a teraz są w Chinach. Większość butów, bo są tez fabryki w UK i USA
nowypan24/08/2020 12:55

NB zawsze minus za ich tandetna jakość


Tutaj ocenia się okazję a nie czy podoba ci się produkt.
Pasazer_na_gape24/08/2020 16:34

Tutaj ocenia się okazję a nie czy podoba ci się produkt.


A komentarze są po co ?
nowypan24/08/2020 13:35

Tylko, ze wczensiej buty NB były produkowane w Indonezji, a teraz są w C …Tylko, ze wczensiej buty NB były produkowane w Indonezji, a teraz są w Chinach. Większość butów, bo są tez fabryki w UK i USA


Ja tam już miałem Vietnam, Indonezja, Chiny czy Kambodża. Wszystko jedno. Rozkleić żadne się nie rozkleiły. Szwy to samo ok przez wiele lat . Za to z 5 lat temu miałem nowki sztuki ze sklepu new balance i po kilku dniach noszeniach skóra jakby była przecięta czy rozdarta, a dosłownie kilka razy ubrane. Sklep martens sport nie uznał gwarancji. Odwołałem się do new balance i kazali im kasę oddać albo buty wymienić.
Mam za to problem bo każde mi się przecierają pod kostka od strony zewnętrznej a potem i od wewnętrznej. Nie wiem czemu.
Fedurrr01/09/2020 14:00

Ja tam już miałem Vietnam, Indonezja, Chiny czy Kambodża. Wszystko jedno. R …Ja tam już miałem Vietnam, Indonezja, Chiny czy Kambodża. Wszystko jedno. Rozkleić żadne się nie rozkleiły. Szwy to samo ok przez wiele lat . Za to z 5 lat temu miałem nowki sztuki ze sklepu new balance i po kilku dniach noszeniach skóra jakby była przecięta czy rozdarta, a dosłownie kilka razy ubrane. Sklep martens sport nie uznał gwarancji. Odwołałem się do new balance i kazali im kasę oddać albo buty wymienić.Mam za to problem bo każde mi się przecierają pod kostka od strony zewnętrznej a potem i od wewnętrznej. Nie wiem czemu.


Każdemu sie tam te buty przecierają- powód NB przy reklamacji - źle dobrany rozmiar
nowypan01/09/2020 14:15

Każdemu sie tam te buty przecierają- powód NB przy reklamacji - źle dob …Każdemu sie tam te buty przecierają- powód NB przy reklamacji - źle dobrany rozmiar


No ja mniejszych nosić nie mogę mam szeroka stopę tj szerokość D w new balance jest sam raz. W asics gel lyte 3 było za wąsko a malo czasu by zobaczyć czy skóra się rozejdzie. Na długość każdy but mam dobrze dobrany inaczej bym nie nosili tj zapas od 5 do 10mm musi być na palcach. Przyznaje ze nieraz mam luźniej buty związane np latem, butów z tego powodu nie reklamuje kilka lat spokojnie wytrzymają potem wkładka i tak się wyrobi czy podeszwa straci swoje właściwości.
New Balance ML565NR nisko profilowy najlepiej mi służył, szkoda że żona je wyprała w za dużej temp i wirowaniu. A na którymś wyjeździe przy kominku stały i klej puścił trochę dodatkowo.
5010843-HhLAq.jpgMega wygodne.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst