Niestety, ta okazja już wygasła
Neverwinter Nights: Enhanced Edition w play.google.com
164° Zakończono

Neverwinter Nights: Enhanced Edition w play.google.com

15,99zł47,99zł-67%Google Play Okazje
7
sie 5.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe

Grupy

7 Komentarzy
Warto zagrać na 6,28-calowym wyświetlaczu w Oneplusie?
Wciąż brak Pl mimo zapewnienia develepora że będzie. Podobno można zrobić polskie napisy wrzucając pliki z wersji pl z pc
buja05/08/2019 12:54

Warto zagrać na 6,28-calowym wyświetlaczu w Oneplusie?Ponoć minimum to 8', ale nic trudnego dla fana
Kurde kusi... Lepsze to w sterowaniu i ogólnych wrażeniach niż BG Enchanced? Telefon S7edge
buja05/08/2019 12:54

Warto zagrać na 6,28-calowym wyświetlaczu w Oneplusie?


Włączyłem na S8 - to chyba 6 cali ma. Nie pamiętam jak się klikało, więc pewnie nie było tragedii.
Dużo lepiej pamiętam że telefon grzał się tak że wręcz parzył. Wyłączyłem żeby nie kusić losu.
Davaeorn_8705/08/2019 14:07

Kurde kusi... Lepsze to w sterowaniu i ogólnych wrażeniach niż BG En …Kurde kusi... Lepsze to w sterowaniu i ogólnych wrażeniach niż BG Enchanced? Telefon S7edge


Ograłem BG, BG 2 i IWD na Redmi Note 4 (5,5'') bez żadnych problemów i niedogodności. NWN kupiłem z rok temu za jakieś 8,5 pln ale szybko porzuciłem, bo interfejs był na żywca przeniesiony z wersji pc i tym samym średnio przystosowany do telefonów.

Dzisiaj, trafiając na tę okazję przypomniałem sobie o NWN i odpaliłem, żeby zobaczyć czy coś ogarnęli z hud i zdziwko! Jest o niebo lepiej i wreszcie dodali przycisk quick save'a na dolnym pasku.

Języka polskiego w dalszym ciągu brak ale to mi akurat nie szkodzi, bo NWN nie miał tak wybitnej lokalizacji jak Baldury. Poza tym pykałem we wszystkie te tytuły za młodu tyle, że fabułę znam na wylot i połowę dialogów wyrecytuję obudzony w środku nocy.
dittohead05/08/2019 16:11

Ograłem BG, BG 2 i IWD na Redmi Note 4 (5,5'') bez żadnych problemów i ni …Ograłem BG, BG 2 i IWD na Redmi Note 4 (5,5'') bez żadnych problemów i niedogodności. NWN kupiłem z rok temu za jakieś 8,5 pln ale szybko porzuciłem, bo interfejs był na żywca przeniesiony z wersji pc i tym samym średnio przystosowany do telefonów.Dzisiaj, trafiając na tę okazję przypomniałem sobie o NWN i odpaliłem, żeby zobaczyć czy coś ogarnęli z hud i zdziwko! Jest o niebo lepiej i wreszcie dodali przycisk quick save'a na dolnym pasku.Języka polskiego w dalszym ciągu brak ale to mi akurat nie szkodzi, bo NWN nie miał tak wybitnej lokalizacji jak Baldury. Poza tym pykałem we wszystkie te tytuły za młodu tyle, że fabułę znam na wylot i połowę dialogów wyrecytuję obudzony w środku nocy.


Stare dobre czasy😁.. Moim ulubionym byl wlasnie neverwinter i sie troche zastanawiam. Troche boli bo byl po 8.50 xD cena przystepniejsza😝.. Ale jak mowosz ze jest lepiej to moze zaryzykuje bo sporp kiepskich opini jest.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst