184°
Zakończono
Neutrogena - obniżka 46% @ TESCO (Poznań)
Neutrogena - obniżka 46% @ TESCO (Poznań)
Pozostałe ofertyOkazje Tesco

Neutrogena - obniżka 46% @ TESCO (Poznań)

Będąc w Tesco (Poznań, ul. Opieńskiego) zauważyłem promocję na produkty marki Neutrogena. Przecenione jest bodajże wszystko o 46 (czy tam 48%), co wydaje mi się być świetną okazją.

Przykładowo: doskonały krem do stóp, który normalnie kosztuje w Tesco ~15 zł (Rossmann bodajże ~18) kosztuje teraz 7,48 zł za 100 ml tubkę. Krem do rąk w tubie 75 ml kosztuje 7,20 zł. Przecenione są również inne pierdoły do ciała (balsamy, kremy do ciała, itd.).

Nie wiem czy promocja obowiązuje w innych miejscach, myślę że warto to sprawdzić. Na potwierdzenie wrzucam paragon (zmotoryzowani odwiedzając Tesco mogą również rzucić okiem na dział z pierdołami do samochodów - choćby wosk Car Plan przeceniony został o 10 zł).

4 Komentarze

w sklepie internetowym obniżka wynosi 30% -->‌ ezakupy.tesco.pl/pl-…kaj
skąd ta rozbieżność?

Autor

zorkaKwi 15.

w sklepie internetowym obniżka wynosi 30% --> http://ezakupy.tesco.pl/pl-PL/Search/List?searchQuery=neutrogena&Szukaj=Szukajskąd ta rozbieżność?Rozbieżność spowodowana jest odmienną ceną podstawową, od której naliczona została zniżka.

czyli produkty na półce w sklepie były droższe niż w sklepie internetowym...

Autor

Pragnę przypomnieć, że nie każdy ma dostęp do oferowanej przez Tesco dostawy, a jeśli promocja obejmuje również inne miasta, to warto jest to sprawdzić.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst