netto - Combo 4w1 nagrywarka, hub, czytnik kart, kieszeń na dysk
197°Zakończono

netto - Combo 4w1 nagrywarka, hub, czytnik kart, kieszeń na dysk

59
lis 22. 2015
Combo 4w1 nagrywarka, hub usb, czytnik kart sd, kieszeń na dysk 2.5"
Aktualizacje społecznościowe
Netto OkazjeKomputery
Najlepsze komentarze
n00lis 23. 2015

to jeszcze takie odtwarzacze produkują?? myślałem że teraz każdy ma możl … to jeszcze takie odtwarzacze produkują?? myślałem że teraz każdy ma możliwość wpięcia pamięci flash przez USB. To jakiś zabytkowy model ;oNie produkują, a wyprodukowali w 2008 r razem z samochodem (fabryczny Blaupunkt z dobrym wzmacniaczem). Wówczas jeszcze nie było powszechne gniazdo USB w każdym aucie, tak więc odpuść bo nie wszyscy kupują radia w marketach i wkładają je na miejsce oryginalnych. No i nie każdego stać na samochód np. z 2013 r. żeby takie gniazdo miał. Ja wiem, że najlepszy samochód to "służbowy", który najczęściej jest nowy, no ale są jeszcze ludzie, którzy mają swoje prywatne pojazdy, a nie korporacyjne.
Czy ktoś zbanuje tego przygłupa, który na każdym kroku pokazuje jaki to on nie jest?
Ma wszystko najnowsze, wszystko najlepsze, a pewnie prawda jest taka, że utrzymuje go matka.
59 Komentarzy
w ktorym netto to spotkałeś?
oo to jest ciekawe - tylko czy to akcja w jednym sklepie, czy ogolnopolska? gdyz netto u mnie to od biedy jest
omg tylko po co?? Szczerze uważacie zabytek sprzed 5 lat jako okazje??

Zapytam ile nagraliście płyt w przeciągu roku?? albo w przeciągu trzech lat??
Czytnik kart sd ?? używaliście kiedyś czegoś takiego?
hub .... przykro mi ale hub na 3 porty wielkości dwóch książek .... jeszcze tak ulokowanych.. to zły pomysł. jeszcze 2.0 .....
kieszeń na dysk 2,5 super... wspiera chyba max 1TB ... super... tylko że jak ktoś chce przechowywać dane kupi większy i 3,5 calowy bo mu nie będzie zależało na miejscu... a jak już ktoś kupi SSD raczej nie będzie wkładał do niego... no chyba że tak dla ściemy bo w sumie jakbym wsadził dysk SSD nikt by normalny nie pomyślał, że w nagrywarce zewnętrznej sprzed 10 lat siedzi dysk SSD warty 30x więcej niż ta nagrywarka ...
jakbym tego nie potrzebowal - to bym sie nie pytal, do malego lapa gdzie nie ma napedu jest to dobre rozwiazanie - a od czasu do czasu musze wypalic plyti
Czyli to jest sama kieszeń czy ma wbudowaną nagrywarkę?
psycho144lis 23. 2015

jakbym tego nie potrzebowal - to bym sie nie pytal, do malego lapa gdzie …jakbym tego nie potrzebowal - to bym sie nie pytal, do malego lapa gdzie nie ma napedu jest to dobre rozwiazanie - a od czasu do czasu musze wypalic plyti
z ciekawości zapytam. Z czym wypalasz płyty?? i jakie płyty odtwarzasz ??
n00lis 23. 2015

z ciekawości zapytam. Z czym wypalasz płyty?? i jakie płyty odtwarzasz ??Ja odpowiem również - co jakiś miesiąc wypalam sobie płytę z nową muzą do samochodu, na nośniku wielokrotnego zapisu.
Budniulis 23. 2015

Ja odpowiem również - co jakiś miesiąc wypalam sobie płytę z nową muzą do … Ja odpowiem również - co jakiś miesiąc wypalam sobie płytę z nową muzą do samochodu, na nośniku wielokrotnego zapisu.to jeszcze takie odtwarzacze produkują?? myślałem że teraz każdy ma możliwość wpięcia pamięci flash przez USB. To jakiś zabytkowy model ;o
@n00 zaczynam Cie lubić i twoje kąśliwe acz trafne komentarze
n00lis 23. 2015

to jeszcze takie odtwarzacze produkują?? myślałem że teraz każdy ma możl … to jeszcze takie odtwarzacze produkują?? myślałem że teraz każdy ma możliwość wpięcia pamięci flash przez USB. To jakiś zabytkowy model ;oNie produkują, a wyprodukowali w 2008 r razem z samochodem (fabryczny Blaupunkt z dobrym wzmacniaczem). Wówczas jeszcze nie było powszechne gniazdo USB w każdym aucie, tak więc odpuść bo nie wszyscy kupują radia w marketach i wkładają je na miejsce oryginalnych. No i nie każdego stać na samochód np. z 2013 r. żeby takie gniazdo miał. Ja wiem, że najlepszy samochód to "służbowy", który najczęściej jest nowy, no ale są jeszcze ludzie, którzy mają swoje prywatne pojazdy, a nie korporacyjne.
n00lis 23. 2015

Czytnik kart sd ?? używaliście kiedyś czegoś takiego?


Każdy kto posiada aparat fotograficzny powinien być wyposażony w czytnik kart pamięci. Przerzucanie zdjęć przez kabel grozi spaleniem matrycy. Wielu profesjonalnych fotografów nieodwracalnie uszkodziło sobie w ten sposób sprzęt.
bastexlis 23. 2015

(...) Przerzucanie zdjęć przez kabel grozi spaleniem matrycy. (...)


Możesz podlinkować jakieś artykuły na ten temat ? Na pierwszy rzut oka wydaje się to, co napisałeś kuriozalne, bo chyba skoro producent daje możliwość kopiowania zdjęć z aparatu poprzez USB, to nie powinno być takich przypadków. Poza tym co ma kopiowanie zdjęć przez USB do matrycy aparatu ?
bastexlis 23. 2015

Każdy kto posiada aparat fotograficzny powinien być wyposażony w czytnik k … Każdy kto posiada aparat fotograficzny powinien być wyposażony w czytnik kart pamięci. Przerzucanie zdjęć przez kabel grozi spaleniem matrycy. Wielu profesjonalnych fotografów nieodwracalnie uszkodziło sobie w ten sposób sprzęt.Szkoda że producenci tych aparatów tego nie wiedzą, Dlatego tworzą oprogramowanie do zgrywania zdjęć z aparatów, sprzedają aparaty bez ładowarek, tylko z kablem USB. Ja także od tych kilku lat zgrywania zdjęć za każdym razem jak łącze mój aparat z laptopem modle się, aby tym razem nie spalić matrycy... oczywiście moja modlitwa pomaga, zostaje wysłuchany co świadczy o tym że jestem dobrym człowiekiem i wiem, że tego dnia znowu moje słowa nikogo nie skrzywdziły ;p

btw. ale ogólnie zrozumiałbym jakbyś napisał dla szpanu. Wiesz znajomy wyjmuje czytnik, który przypomina pendrive'a i mówi że zgra zdjęcia , a ty na to: "Nie ja mam swój" wyjmujesz wielkie pudło z plecaka, które przypomina prototyp pierwszej nagrywarki , wsadzasz kartę do niego i mówisz do niego: "A teraz poszukajmy gniazdka dla zasilacza"


@Budniu Nie no to wszystko wyjaśnia. Ty chcesz mieć sprzęt z jednej epoki. Wcześniej to podejrzewałem, kurde gość musi jeździć na tirach, aby w ciągu miesiąca przesłuchać płytę dvd-rw od dechy do dechy. Teraz już wiemy, że używasz cd-rw i w sumie się tobie nie dziwie, po co miałbyś kupować odtwarzacz z marketu, przecież bez sensu zwiększać wartość samochodu podwójnie.

btw. Ja się na tych starszych samochodach nie znam, ale chyba ważniejszy jest dobry tłumik niż wzmacniacz?
@tohm Nie wiem czy jest gdzieś o tym jakiś artykuł. O tym, że należy wystrzegać się przerzucania zdjęć przez kabel USB dowiedziałem się ze spotkania z fotografem agencji PAP. Z tego co mówił był bezpośrednim świadkiem uszkodzenia dwóch profesjonalnych i bardzo drogich aparatów podczas przenoszenia zdjęć kablem.
Oczywiście to nie tak, że każde podpięcie sprzętu kablem zakończy się w ten sposób, ale wystarcza pewne niesprzyjające okoliczności i można w jednej chwili stracić sprzęt wart dużo pieniędzy. Jeśli chodzi o nieprofesjonalnych fotografów proporcje czytnik vs kabel są bardzo zbliżone. Wśród profesjonalnych przeważają czytniki, ale to zapewne ze względu na szybkość transferu i oszcędność energii z akumulatora.
@Piotr.Pabiasz widzisz pomogłeś @Budniu 'owi nie ma CD-RW ;-( btw dobrze ze jeszcze komputerswiat trzyma artykuły sprzed 5 lat ;-)

@bastex Zapomniałem dodać . Znajdujecie gniazdko , on otwiera lapka. Mówisz: " Daj kabel to go podłącze" ...."Jaki kabel?? .. kupiłeś bez kabla... aha nie było w zestawie.... no niestety nie mam kabla" Odpowiadasz: "Spoko zabrałem ze sobą 8xDVD , aby zgrać zdjęcia z tej 65GB karty i abyś już je miał"; twój znajomy: "To obsługuje 64GB??? ........
bastexlis 23. 2015

@tohm Nie wiem czy jest gdzieś o tym jakiś artykuł. O tym, że należy wyst …@tohm Nie wiem czy jest gdzieś o tym jakiś artykuł. O tym, że należy wystrzegać się przerzucania zdjęć przez kabel USB dowiedziałem się ze spotkania z fotografem agencji PAP. Z tego co mówił był bezpośrednim świadkiem uszkodzenia dwóch profesjonalnych i bardzo drogich aparatów podczas przenoszenia zdjęć kablem.Oczywiście to nie tak, że każde podpięcie sprzętu kablem zakończy się w ten sposób, ale wystarcza pewne niesprzyjające okoliczności i można w jednej chwili stracić sprzęt wart dużo pieniędzy. Jeśli chodzi o nieprofesjonalnych fotografów proporcje czytnik vs kabel są bardzo zbliżone. Wśród profesjonalnych przeważają czytniki, ale to zapewne ze względu na szybkość transferu i oszcędność energii z akumulatora.
serio przestań się ośmieszać lub przestań chodzić na jakieś śmieszne spotkania, abyś później nie powtarzał takich pierdół : " Uważajcie jeżeli macie połączony aparat z laptopem to na pewno ten laptop używa baterii z aparatu zamiast swojej "
btw. patrząc na ten profesjonalizm, powyżej... zakładam, że nie utrzymujesz się z fotografii , ale chciałbyś być jak profesjonalista, dlatego chcesz kupić czytnik kart, który przypomina wielkością nadmuchany napęd zewnętrzny z lat 2010, który potrzebuje oddzielnego zasilania. super ;-)
Zbanowany
To jest błąd cenowy.

W gazetce cena wynosi 179 zł.

Link do gazetki

Edit: Gazetka jest z 2012 roku, więc możliwe, że mieli taki towar teraz to rzucili za taką cenę.
Za 29zł chętnie bym kupił, bo własnie moja nagrywarka odmówiła posłuszeństwa.
Jak ktoś będzie w innym netto to sprawdźcie czy u was też one są, bo do sklepu mam dosyć daleko żeby na daremno jechać
Byłem w Netto w Wwie przy ul. Wisełki 6 - ni widu, ni słychu tego sprzetu.
@n00 - co do słuchania z płyt CD RW - nie każdy słucha mp3, są tacy dla których jest różnica w zapisie dźwięku CDA vs MP3. Wówczas na płytę CD wejdzie ci ok 19-20 utworów.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy