124°
Zakończono
Netgear ekspander (repeater) WiFi za 50 zł @ x-kom
Netgear ekspander (repeater) WiFi za 50 zł @ x-kom
Kategorie
  1. Komputery

Netgear ekspander (repeater) WiFi za 50 zł @ x-kom

Dziś w Gorącym Strzale w sklepie x-kom Ekspander (repeater) WiFi firmy Netgear za 69 50 zł.

Netgear WN1000RP rozszerza istniejącą sieć WiFi do miejsc do których nie sięga Twoja obecna sieć. Jest idealny dla urządzeń mobilnych. Wystarczy podłączyć do gniazdka elektrycznego i dać Twojej sieci WiFi nowy zasięg.

Dzięki wykorzystaniu urządzeń typu repeater wyeliminujesz martwe strefy, w których sieć jest niedostępna lub dostęp do niej jest ograniczony. Diody LED w czasie rzeczywistym pomagają zlokalizować najlepsze miejsce podłączenia urządzenia w celu zapewnienia optymalnego zasięgu sieci WiFi.

Współpracuje ze wszystkimi standardami bezpieczeństwa, w tym WPA-PSK, WPA2-PSK, tryb mieszany oraz WEP.

Koszt dostawy:
  • Odbiór osobisty 0 zł
  • InPost Polecony: 5,99 zł
  • Paczkomat 9,90 zł
  • Kurier 20 zł

Oferta ważna 9.04.2016 do godziny 22:00 lub do wyczerpania zapasów.

6 Komentarzy

Nie lepiej kupić nie wiele droższy router który ma szersze zastosowanie jak to coś wyżej? allegro.pl/rou…tml
Avatar

Usunięty5246

nocny_napoleonKwi 9.

Nie lepiej kupić nie wiele droższy router który ma szersze zastosowanie jak to coś wyżej? http://allegro.pl/router-netis-wf2419i-dsl-wds-wisp-ap-iptv-523-i5699443255.htmlCzy ktoś zna jakieś podobne rozwiązania, ale aby było wyjście na kabel sieciowy? (podłączyłbym drukarkę). Czy wskazany przez Ciebie router mogę tak sparować z drugim który posiadam? Jak głupie pytania to wybaczcie ale jestem całkowicie "zielony" w tematach sieciowych

wojciech.zawadzkiKwi 9.

Czy ktoś zna jakieś podobne rozwiązania, ale aby było wyjście na kabel sieciowy? (podłączyłbym drukarkę). Czy wskazany przez Ciebie router mogę tak sparować z drugim który posiadam? Jak głupie pytania to wybaczcie ale jestem całkowicie "zielony" w tematach sieciowych


Tak możesz. Ja w ten sposób mam podłączony tuner TV sat do internetu poprzez AP (access point) ale można też przez router albo Reapeter z wyjściem na kabel ethernet.

Np TP-Link TL-WA850RE lub lepszy z ich oferty zależy ile chcesz przeznaczyć

wojciech.zawadzkiKwi 9.

Czy ktoś zna jakieś podobne rozwiązania, ale aby było wyjście na kabel sieciowy? (podłączyłbym drukarkę). Czy wskazany przez Ciebie router mogę tak sparować z drugim który posiadam? Jak głupie pytania to wybaczcie ale jestem całkowicie "zielony" w tematach sieciowychTu masz przykładowy model repeatera z wyjściem ethernetowym:
mobimaniak.pl/165…e1/


Masakra jak kombinujecie i przepłacacie zamiast za 65zł kupić router tp-linka np. WR841, wgrać na niego gargulca i wykorzystać w jakim się tylko celu chce. Koszt niewielki, a wydajność i możliwości ogromne w porównaniu do repeaterów które podajecie!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst