Niestety, ta okazja już wygasła

Netflix Premium Argentyna (449ARS)

sty 1. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacja 02.01.2020W związku z problemami z założeniem konta używając pierwotnej metody z tej okazji zamieszczam aktualnie chyba najskuteczniejszy sposób:
-urban vpn na androida-zakładamy konto przez aplikację netflix na androida-nowa karta wirtualna revolut lub inna dowolna karta (ważne aby nie była użyta wcześniej na żadnym innym koncie netflix

-adres e-mail także podajemy nowy. Jeżeli mamy adres na @gmail to wystarczy przed znakiem „@” w ciągu loginu wstawić w dowolnym miejscu znak „.” (kropka). Przykładowo jeżeli mamy e-mail: [email protected] , podajemy: [email protected] Gmail ignoruje kropki i poczta przyjdzie na nasz pierwotny adres. Dla netflix to są różne adresy.Jakikolwiek jednak adres podamy ważne, żeby nie był wcześniej nigdzie użyty na innym koncie.-jeżeli przejdziemy do weryfikacji nr. telefonu korzystamy z najtańszej obecnie opcji:

simsms.org (koszt ok. 75 gr)-jeżeli z jakiegoś powodu nie mamy dostępu do arg. numeru w danej chwili, możemy spróbować zamknąć aplikację i odpalić N przez przeglądarkę (polecam najpierw wyczyścić ciasteczka lub użyć zupełnie nowej przeglądarki). Wówczas prawdopodobnie po zalogowaniu i podaniu jeszcze raz danych karty możemy ominąć etap weryfikacji nr. tel. Lub też możemy na etapie weryfikacji nr. tel cofnąć w aplikacji i jeszcze raz podać numer karty, możliwe że za kolejnym razem już ominiemy ten etap.


-jeszcze raz podkreślamy aby podawać jak najbardziej świeże dane. Zminimalizujemy w ten sposób ryzyko wykrycia nas przez netflix.
-przed doładowaniem konta na simsms.org polecam najpierw zapoznanie się z aktualnym stanem dostępu do numerów na Argentyna->netflix. Numery się wyczerpują i są co jakiś czas odnawiane.
Możemy też skorzystać z innych alternatyw:
sms-activate.ru


5sim.net
smspva.com


pvacodes.com

-alternatywne polecane VPN: TigerVpn, NordVPN-po założeniu konta mamy dostęp do polskiej biblioteki, możemy sobie je dowolnie skonfigurować (zmienić e-mail, podać swój polski numer tel. ...)


Najczęstsze problemu i zadawane pytania:


- konto działało ale po x tygodniach zostało zablokowane.Użyłeś prawdopodobnie wcześniej wykorzystanych danych (mógł to być e-mail, nr karty, nr tel, itp.) lub nie wyczyściłeś ciasteczek w przeglądarce.

- będę miał polską bibliotekę/polski język i napisy?Tak. Konto założone w Argentynie korzysta z biblioteki kraju w, którym się aktualnie znajdujemy.Wyjątek stanowi założenie konta w obrębie EU. Przykładowo konto założone w Danii przez jakiś czas będzie korzystało jeszcze z duńskiej biblioteki filmów i seriali (wymusiła to na Netflixie Unia Europjeska).

- a może w Afganistanie jest taniej lub w Dżibuti?Nie. Nie jest. Argentyna ma obecnie najtańsze pakiety. W każdym innym kraju nie ma Netflixa lub jest drożej.

- na infolinii N powiedzieli mi że nie ma możliwości założenia konta na wirtualnej karcie RevolutNieprawda. Jest możliwość.

- netflix argentynski gdy wpisuje dane revoluta twierdzi ze jest problem z tego typu platnoscia.. w czym problem?Nie ma problemu z płatnością (kartą) tylko prawdopodobnie zostały podane jakieś wcześniej wykorzystane dane (na innym koncie) lub nie wyczyściliśmy przeglądarki. Próbujemy z innym adresem e-mail.
Witam wszystkich w nowym roku:-) To moja pierwsza wstawka więc proszę o wyrozumiałość.

Uwaga: do założenia konta wymagana jest jednorazowa dodatkowa opłata max 4zl (dalsze informacje w opisie)

Opiszę tutaj sposób na założenia konta Nettflix w Argentynie.

Tak więc:

Jako VPN używamy TorBrowser - nie potrzebujesz tutaj zewnętrznego VPN - instrukcje, jak uzyskać argentyński adres IP można znaleźć tutaj:

kliknij tutaj


Plik do zmiany o nazwie „torrc” można znaleźć w:

Tor Browser/Browser/TorBrowser/Data/Tor

Dopisujemy:

ExitNodes {ar}Odpalamy Tor Browser
Idziemy do Netflix.com jak zwykle i przechodzimy przez etapy rejestracji. Wybierając plan, widzimy już ceny argentyńskie:

Basic - 179 ARS/Miesiąc (11,60zł)
Standard - 269 ARS/Miesiąc (17,50zł)
Premium - 369 ARS/Miesiąc (24zł)


Wprowadzamy dane swojej karty (ja korzystałem z Revolut).

Teraz są dwie opcje: albo rejestracja przechodzi bezpośrednio, albo, jak u mnie: zostaniesz poproszony o weryfikację przez SMS. W takim wypadku musisz podać nr tel. w Argentynie, ale i na to jest sposób.

Przechodzimy tutaj:

smspva.com


Jest to usługa weryfikacji SMS dla wielu stron internetowych. Airbnb, Amazon itp. - a także Netflix.
Aby móc korzystać z tej usługi, musisz się zarejestrować i doładować konto:

Po zarejestrowaniu się klikamy w prawym górnym rogu na swój login i z rozwijanej listy wybieramy: "Balance" i następnie "Add funds". Z opcji płatności Credit Card lub PayPal(w tym przypadku poniesiemy dodatkową opłatę)
Jednorazowe doładowanie to minimum 1$ (4zł) więc nawet jeżeli usługa dla Netflix Argentyna kosztuje 0,5$ to musimy tyle wydać.

Po zapłacie dostajemy Refill Code, który wprowadzamy klikając na swój login i "Refill Code". Kiedy mamy już doładowane konto z lewej strony z listy wybieramy kraj Argentyna i klikamy na Netflix. Numer telefonu, który otrzymamy wklejamy do Netflixa. Po około minucie na smspva.com dostaniemy wiadomość zwrotną w postaci kodu, który wklejamy z powrotem do Netflixa.

Konto założone :-)

Do użytkowanie nie potrzebujemy, żadnego VPN, możemy sobie ustawić wszystko pod nasze potrzeby (język), korzystamy z Polskiej biblioteki filmów i seriali (lub z biblioteki, kraju w którym aktualnie jesteśmy). Płatność będzie odnawiana co miesiąc.

Uwaga: Argentyna nie ma darmowego okresu próbnego więc na powitanie zostaniemy obciążeni opłatą.

Edit.
Dużo osób zgłasza że ma problem z wybraniem planu lub nawet rejestracją adresu e-mail w Tor Browser na argentyńskim Netfliksie więc pozostaje jeszcze spróbować na innej przeglądarce przez inny VPN.
Ja tym sposobem ostatni raz zakładałem konto w Argentynie na początku poprzedniego miesiąca (podpinałem wirtualną kartę revolut).
Aktualizacje społecznościowe

2824 Komentarze