Niestety, ta okazja już wygasła
Netflix darmowy miesiąc próbny.
1281° Zakończono

Netflix darmowy miesiąc próbny.

Netflix Okazje
228
1281° Zakończono
Netflix darmowy miesiąc próbny.
maj 20. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zajrzałem na Netflix a tam... zobaczyłem, że wrócił darmowy miesiąc testowy. Teoretycznie z jednego konta może korzystać i 1000000 osób ale tylko 4 mogą oglądać jednocześnie. Czyli jak ktoś założy sobie nowe konto (najlepiej najdroższy plan) to mógłby się np. podzielić z innymi osobami np ze mną Uwaga ! Można od razu anulować a i tak konto będzie aktywne cały miesiąc. Zabiorą 1 zł albo 1 euro czyli ok. 4zł. ale zwrócą. (Tak drzewiej bywało)
Aktualizacje społecznościowe
allium.sapiens
Z Regulaminu usługi Netflix:

2. Bezpłatny okres próbny

2.1. Członkostwo w serwisie Netflix może rozpocząć się od bezpłatnego okresu próbnego. Czas trwania bezpłatnego okresu próbnego zostanie podany w chwili rejestracji użytkownika. Bezpłatny okres próbny umożliwia nowym użytkownikom oraz niektórym byłym użytkownikom wypróbowanie naszego serwisu.

2.2. Uprawnienia do bezpłatnego okresu próbnego są określane według wyłącznego uznania firmy Netflix, która może ograniczyć takie uprawnienia lub czas obowiązywania bezpłatnego okresu próbnego w celu zapobiegania związanym z tym nadużyciom. W przypadku stwierdzenia, że użytkownikowi nie przysługują takie uprawnienia, zastrzegamy sobie prawo do anulowania bezpłatnego okresu próbnego i zawieszenia konta użytkownika.
Tomi_Toja
Witam. Można znowu dorwać Netflixa na 30 dni za FREE. Tym razem jednak na końcu trzeba podać numer telefonu, żeby otrzymać kod SMS. Widać, że testują w PL
Najlepsze komentarze
228 Komentarzy
Prześlij Komentarz