Niestety, ta okazja już wygasła

Netflix 11,45 zł miesięczne z VPN (Premium 28,60). Poradnik

lut 27. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Witajcie przedstawię wam mój sposób na to jak płacić mniej za Netflixa za pomocą VPN. Netflix skutecznie blokuje serwisy VPN (w tym NordVPN), dlatego przetestowałem około 10 i dopiero ostatnio okazał się skuteczny. Tego typu poradniki już się pojawiały, ale nie są już one skuteczne.

Co nam będzie potrzebne?

VPN HideMyAsshidemyass.com/en-…dex

Nie musicie za niego płacić, wystarczy, że weźmiemy okres testowy na 7 dni (można śmiało podpiąć kartę, czy Paypal, opłata nie zostanie pobrana).

Karta Revoult

Karta Revoult będzie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ kurs wymiany jest bardzo dobry i jest duży wybór walut (nam będzie potrzebna lira turecka). Można skorzystać z innych kart walutowych.

1.Instalujemy HideMyAss i wybieramy lokalizację Turcja

2.Przechodzimy na stronę netflix.com/tr/ w trybie incognito w przeglądarce

3.Wybieramy interesujący nas plan (cena musi pokazać się w lirach tureckich)

4.Zakładamy konto na maila np. Gmail

5.Podpinamy kartę Revolut ( ważne, aby wcześniej wpłacić sobie niezbędne środki i przewalutować na lirę turecką) i realizujemy płatność

6.Możemy korzystać z Netflixa.

7.Można odinstalować HideMyAss i zrezygnować z subskrypcji żeby nie pobierało opłat

Biblioteka będzie taka sama jak w Polsce, ponieważ będziemy się logować za pomocą polskiego IP, lektor i napisy w naszym języku też są dostępne.

Pakiety ( ceny w PL po przeliczeniu przez Revoulta):

Podstawowy:

Turkey 15.99TRY (11,45 PLN)

Standard :
Turkey 27.99TRY (20 PLN)

Premium :
Turkey 39.99TRY (28,60 PLN)

Oczywiście można bardziej przycebulić dzieląc konto np. z rodziną czy ze znajomymi.

Obecnie lira nie jest jakoś kosmicznie tania ale ceny Netflixa prezentują się zdecydowanie lepiej niż w Polsce. Nie musimy organizować testowych kont, czy kupować na Allegro, podpinamy Revoluta i pamiętamy żeby mieć środki, aby miesięcznie opłacać Netflixa.
Aktualizacje społecznościowe
slagger
Warto dodać, że nawet jak VPN jest zablokowany (filmów nie możemy oglądać) to konto można jak najbardziej założyć i wykrywa normalnie Turcję - sprawdzone
Po drugie - nie trzeba nic przewalutowywać - samo przewalutowuje nawet jak kasa jest w PLN (dzisiaj mi 1 lirę pobrało i przeliczyło automatycznie na 0,67pln, z resztą tak działa Revolut).

1299 Komentarzy