Niestety, ta okazja wygasła 11 lipca 2019.
1896°
Opublikowano 27 lutego 2019

Netflix 11,45 zł miesięczne z VPN (Premium 28,60). Poradnik

11,45zł34zł-66%
Opublikowane przez
Ann_w
Dołączył w 2018
4
28

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Seriale

Znajdź więcej okazji Seriale

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Witajcie przedstawię wam mój sposób na to jak płacić mniej za Netflixa za pomocą VPN. Netflix skutecznie blokuje serwisy VPN (w tym NordVPN), dlatego przetestowałem około 10 i dopiero ostatnio okazał się skuteczny. Tego typu poradniki już się pojawiały, ale nie są już one skuteczne.

Co nam będzie potrzebne?

VPN HideMyAsshidemyass.com/en-…dex

Nie musicie za niego płacić, wystarczy, że weźmiemy okres testowy na 7 dni (można śmiało podpiąć kartę, czy Paypal, opłata nie zostanie pobrana).

Karta Revoult

Karta Revoult będzie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ kurs wymiany jest bardzo dobry i jest duży wybór walut (nam będzie potrzebna lira turecka). Można skorzystać z innych kart walutowych.

1.Instalujemy HideMyAss i wybieramy lokalizację Turcja

2.Przechodzimy na stronę netflix.com/tr/ w trybie incognito w przeglądarce

3.Wybieramy interesujący nas plan (cena musi pokazać się w lirach tureckich)

4.Zakładamy konto na maila np. Gmail

5.Podpinamy kartę Revolut ( ważne, aby wcześniej wpłacić sobie niezbędne środki i przewalutować na lirę turecką) i realizujemy płatność

6.Możemy korzystać z Netflixa.

7.Można odinstalować HideMyAss i zrezygnować z subskrypcji żeby nie pobierało opłat

Biblioteka będzie taka sama jak w Polsce, ponieważ będziemy się logować za pomocą polskiego IP, lektor i napisy w naszym języku też są dostępne.

Pakiety ( ceny w PL po przeliczeniu przez Revoulta):

Podstawowy:

Turkey 15.99TRY (11,45 PLN)

Standard :
Turkey 27.99TRY (20 PLN)

Premium :
Turkey 39.99TRY (28,60 PLN)

Oczywiście można bardziej przycebulić dzieląc konto np. z rodziną czy ze znajomymi.

Obecnie lira nie jest jakoś kosmicznie tania ale ceny Netflixa prezentują się zdecydowanie lepiej niż w Polsce. Nie musimy organizować testowych kont, czy kupować na Allegro, podpinamy Revoluta i pamiętamy żeby mieć środki, aby miesięcznie opłacać Netflixa.
Aktualizacje społecznościowe
Awatar użytkownika slagger
Warto dodać, że nawet jak VPN jest zablokowany (filmów nie możemy oglądać) to konto można jak najbardziej założyć i wykrywa normalnie Turcję - sprawdzone
Po drugie - nie trzeba nic przewalutowywać - samo przewalutowuje nawet jak kasa jest w PLN (dzisiaj mi 1 lirę pobrało i przeliczyło automatycznie na 0,67pln, z resztą tak działa Revolut).

1300 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika LordGym
  Usunięty13672827/02/2019 15:24

  Skąpstwo nie zna granic... Jak można robić biznes jak każdy każdego chce ty …Skąpstwo nie zna granic... Jak można robić biznes jak każdy każdego chce tylko okraść...  Jest raczej różnica czy ukradnę piwo ze sklepu, czy przejadę przez granicę żeby kupić tam, bo dla sąsiadów takie samo sprzedają taniej.
 2. Awatar użytkownika Kaban
  Można też doinstalować darmowy dodatek HOLA! do Chrome. Sam tak aktywowałem Netflixa przez własnie Turcję
 3. Awatar użytkownika Joey
  Jak Kolega sam wspomniał Netflix skutecznie blokuje serwisy VPN stąd też należy mieć na uwadze fakt, iż zablokowanie VPN hidemyass jest tylko kwestią czasu
  Zamiast tak kombinować lepiej zrzucić się w 4 na pakiet premium
 4. Awatar użytkownika Drozdeck
  Znaffffcy jak zawsze mają najwięcej do gadania... Korzystam od września i nie ma problemow. Połączenie przez VPN to jednorazowa czynność. Jak zablokują to co stracę ? Najwyżej nie pobierze kasy na następny miesiąc (Edytowano)
 5. Awatar użytkownika Usunięty136728
  Skąpstwo nie zna granic... Jak można robić biznes jak każdy każdego chce tylko okraść...
 6. Awatar użytkownika Kaban
  Joey27/02/2019 15:14

  Jak Kolega sam wspomniał Netflix skutecznie blokuje serwisy VPN stąd też na …Jak Kolega sam wspomniał Netflix skutecznie blokuje serwisy VPN stąd też należy mieć na uwadze fakt, iż zablokowanie VPN hidemyass jest tylko kwestią czasuZamiast tak kombinować lepiej zrzucić się w 4 na pakiet premium


  Do oglądania - u nas jednak mało treści w porównnaiu do USA. Do aktywacji chyba nie ma problemu.

  Netflix też nie jest fair. Za cenę taką jak w USA i na zachodzie, mamy dużo mniej materiałów.
 7. Awatar użytkownika pukki92
  Przecież ta okazja wisi juz od dawna
 8. Awatar użytkownika Chętny
  szymek27/02/2019 15:28

  Moim zdaniem przy tak niskich cenach pakietów w Polsce i do tego …Moim zdaniem przy tak niskich cenach pakietów w Polsce i do tego możliwości dzielenia konta, takie kombinowanie to już złodziejstwo ;-)


  To po co tu jesteś? 😁 Przecież na tym portalu chodzi właśnie o to żeby dzielić się takimi okazjami i korzystać z rzeczy taniej niz są standardowo
 9. Awatar użytkownika blejdzik
  12 w PL jest nas 4 ;-)
 10. Awatar użytkownika tanislaw
  pepper.pl/pro…559

  Ten wątek jest wciąż aktywnym forum dyskusyjnym nt tureckiego netflixa
 11. Awatar użytkownika mkz
  Ravvv27/02/2019 16:28

  Po roku opłacania po 13zl na osobę (jest nas czwórka) we wrześniu zna …Po roku opłacania po 13zl na osobę (jest nas czwórka) we wrześniu znalazlem sposób opisany na pepperze i zmieniłem pomiędzy miesiącami. Wszystko działa bez problemu, znajomi dalej płacą ile płacili i nie zauważyli różnicy, tylko mi co miesiąc pobiera około 28zl, a oni wplacaja razem 39zl taki ze mnie byznesmen. Zostaje 11 zł na pokrycie części subskrypcji HBO Go


  Spaliłbym się ze wstydu sam przed sobą, a Ty się jeszcze publicznie chwalisz w internecie.
 12. Awatar użytkownika Pawel_Mlody
  Joey27/02/2019 15:14

  Jak Kolega sam wspomniał Netflix skutecznie blokuje serwisy VPN stąd też na …Jak Kolega sam wspomniał Netflix skutecznie blokuje serwisy VPN stąd też należy mieć na uwadze fakt, iż zablokowanie VPN hidemyass jest tylko kwestią czasuZamiast tak kombinować lepiej zrzucić się w 4 na pakiet premium  Niby tak, niby nie - dopóki VPN działa to zamówisz Netflix taniej, nie anulują Ci subskrypcji w lirach
 13. Awatar użytkownika Nexusidlo
  Joey27/02/2019 15:26

  Jeśli VPN wprowadzi opłatę wyższą niż 1,50/mc to już nie będzie taniej.


  Tylko po co ci potem to VPN? Potrzebujesz go tylko do zamówienia usługi.
 14. Awatar użytkownika Drozdeck
  szymek27/02/2019 15:28

  Moim zdaniem przy tak niskich cenach pakietów w Polsce i do tego …Moim zdaniem przy tak niskich cenach pakietów w Polsce i do tego możliwości dzielenia konta, takie kombinowanie to już złodziejstwo ;-)


  Dzielenie konta poza gospodarstwo domowe to też kombinowanie...
 15. Awatar użytkownika lestatt
  Joey27/02/2019 15:14

  Jak Kolega sam wspomniał Netflix skutecznie blokuje serwisy VPN stąd też na …Jak Kolega sam wspomniał Netflix skutecznie blokuje serwisy VPN stąd też należy mieć na uwadze fakt, iż zablokowanie VPN hidemyass jest tylko kwestią czasuZamiast tak kombinować lepiej zrzucić się w 4 na pakiet premium


  Dostep przez VPN potrzebny jest jedynie w momencie zamawiania uslugi, badz dokonywania jakiejs zmiany, np zmiany formy platnosci. Nie potrzebujesz VPN podczas korzystania z uslugi. Ja mam argentynskiego Netflixa, place 31 zl bez Revoluta, na 4 urzadzenia.
 16. Awatar użytkownika szymek
  Moim zdaniem przy tak niskich cenach pakietów w Polsce i do tego możliwości dzielenia konta, takie kombinowanie to już złodziejstwo ;-)
 17. Awatar użytkownika Mateuszj14
  Za chwilę zablokują. W czterech składamy się po 13zł, bez kombinowania. (Edytowano)
 18. Awatar użytkownika artelek
  Niby autor się starał z tym poradnikiem,ale.....

  5.Podpinamy kartę Revolut ( ważne, aby wcześniej wpłacić sobie niezbędne środki i przewalutować na lirę turecką) i realizujemy płatność ....................co w tym takiego ważnego?
  -nie trzeba mieć środków w pierwszym miesiącu ( wystarczy drobnica na pobrano/zwrócono przy dodaniu karty)
  - nie jest ważne żadne przewalutowanie , nie przewalutuje na lirę to pobierze ze złotówek, dolarów itp. ( przewalutować warto gdy lira spadnie,żeby mieć na później)
 19. Awatar użytkownika Demaker
  plepsipospulstwo27/02/2019 15:49

  Szczegóły

  Co miesiąc zakładasz sobie nowe konto i nową kartę wirtualną Pobiera ci 1PLN i ZWRACA po 20 minutach więc w sumie masz za darmo. Robię tak od dłuższego czasu.
 20. Awatar użytkownika polemikus
  Działa również założenie argentyńskiego konta poprzez expressVPN z Google Play.
  Miałem dotychczas polski plan premium za który płaciłem 52zł, teraz to samo za 26,48zł. Bzdurą jest, że oferta jest inna, że nie ma języka polskiego. WSZYSTKO jest dokładnie to samo, a VPN jest WYŁĄCZNIE potrzebny do założenia konta.
  To samo zrobiłem z tidalem w którym jest różnica taka, że na głównej stronie wyskakują rekomendacje muzyki latynoskiej, co mnie osobiście bardzo cieszy, bo ta dzisiejsza polska powoduje wyłącznie ból uszu, a jak jest coś fajnego to sobie po prostu wyszukam, bo biblioteka jest dokładnie taka sama.
  Netflix Premium 26,48zł + Tidal HiFi Rodzina 18,20zł = 44,68zł
  Chyba każdy potrafi dostrzec piękną cebulę (Edytowano)
Awatar użytkownika