Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Nerka taktyczna Otter
190°

Nerka taktyczna Otter

40,15zł73zł-45% 9,90zł
1
190°
Nerka taktyczna Otter
lis 27. 2020
Otter to uniwersalna nerka taktyczna produkcji Primal Gear, zaprojektowana z myślą o fanach EDC. Dzięki zastosowanemu rozmiarowi i kształcie jest bardzo pojemna przy zachowaniu wysokiej wygody przy codziennym użytkowaniu.

Nerka posiada dużą, główną komorę zamykaną przy użyciu 2-biegowego zamka błyskawicznego. W środku znajdziemy 2 kieszenie biegnące przez całą szerokość przedniej i tylnej ściany komory. Znajduje się tam również rzep z odczepianym panelem wyposażonym w 4 małe i 4 duże elastyczne uchwyty, które pomieszczą przedmioty rozmiarów od ołówka, po duży multitool. Po bokach rzepu znajdują się 2 pętle, do których możemy przywiązać dodatkowe wyposażenie. Na dnie komory znajdziemy kolejne 4 średniej wielkości elastyczne uchwyty.

Otter posiada z przodu kieszeń zamykaną na zamek błyskawiczny oraz szeroki panel rzepu (180x75mm), dzięki któremu możemy go spersonalizować przy pomocy naszych ulubionych naszywek.

Na spodzie nerki znajdują się pasy w których możemy przenosić np. lighsticka oraz elastyczna linka zabezpieczająca, która może również posłużyć do kompresji.

Do przenoszenia służy w pełni regulowany pas o szerokości 28mm dzięki czemu pasuje do większości szlufek spodni - maksymalny obwód wynosi 150cm. Nerkę można również przypiąć do oporządzenia / pasa / plecaka przy użyciu taśm systemu MOLLE / PALS, które umieszczono na tylnej ściance.

Cechy nerki:

- pojemna komora główna zamykana 2-biegowym zamkiem błyskawicznym
- przednia kieszeń wewnętrzna z przegrodą z siatki
- sztywna tylna kieszeń wewnętrzna
- odczepiany panel z 8 elastycznymi uchwytami
- 2 pętle po bokach rzepu
- 4 elastyczne uchwyty na dnie
- płaska kieszeń zamykana zamkiem błyskawicznym
- rzep do mocowania naszywek / oznaczeń
- linka kompresyjna
- taśmy systemu MOLLE / PALS
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Black Friday 2021
1 Komentarz
Prześlij Komentarz