Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
190° Zakończono
15
Opublikowano 11 godzin temu

Neno Medic T02 - Termometr bezdotykowy z darmową dostawą

69zł129zł-47%
Darmowa dostawa · al.to Okazje
Avatar
Opublikowane przez Adamm93
Dołączył w 2022
143
445

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Rodzaj produktu: Do ciała
Miejsce pomiaru: Czoło
Pamięć pomiaru: 32 ostatnie
Kolor / motyw: Czarny
Dodatkowe informacje: Dokładność do 0,2, Automatyczne wyłączanie, Dźwiękowy sygnał poziomu temperatury, Odległość pomiaru: 1,5 - 5 cm, Stopnie Celsjusza lub stopnie Fahrenheita
Wymiar: 105 x 37 x 16,3 mm
Zasilanie: Bateria AAA x2
Gwarancja: 24 miesiące (gwarancja producenta)
al.to Więcej szczegółów na al.to
Aktualizacje społecznościowe

15 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Ma ktoś ten model ? Warto kupić ?
  Avatar
  Autor
  Jako wrzucający nie wiem czy będę wiarygodny, ale tak, jest dobry, ja niestety nie trafiłem w tej cenie, ale nie żałuję, także w promocji warto tym bardziej
 2. Avatar
  Mam taki. Nie kupiłbym ponownie. Odczyty rozjechane dość mocno. Najbardziej poprawne można otrzymać z szyi wg mnie. Polecam zainwestować w termometr do ucha, wtedy jest pewność pomiarów.
  Avatar
  O ile namierzysz sensorem błonę bębenkową, ciekawe wyzwanie u małych dzieci. Bawiąc się otoskopem podziwiam każdego kto jest w stanie dobrze mierzyć tak temperaturę. (Edytowano)
 3. Avatar
  Kupiłem ten termometr w Smyku, potrzebowałem coś na już wiec się nie zastanawiałem. Ogólnie termometr bardzo nie dokładny, nie nadaje się do używania przy niemowlętach. Wywołał u mojej żony więcej paniki niż to warte. Pomiary robione co kilka sekund, każdy wychodzi inny. Od 36.5 do 37.0. Kupiłem na szybko jakiś chiński Haxe w Media Expert i jest dokładniejszy niż ten z Neno. Ogólnie po tych wszystkich wynalazkach z Chin przerzuciłem się na Brauna i mam święty spokój. Szczerze nie polecam tego urządzenia, szkoda pieniędzy i nerwów.
  12765258-1e4q7.jpg
  Avatar
  Mam klona tego haxe i uważam że to porażka. Różnica pomiędzy lewą a prawą stroną czoła potrafi być 1 stopień.
 4. Avatar
  Dobre opinie ma wystarczy wygooglowac. Dzięki. Wzięte
 5. Avatar
  Miałem do czynienia chyba już z trzema różnymi podobnymi termometrami i żaden nie pokazywał dokładnie tego co taki rtęciowy. I nie ważne czy to będzie za 50 czy za 200 zł - cyfrowe bez certyfikatu i regularnej kalibracji zawsze będą miały jakiś % dokładności.
  Przy podejrzewaniu choroby lepiej stosować tylko "analogowy" termometr.
  Miałem parę lat temu w pracy taki przemysłowy termometr który raczej do żadnej kieszeni by się nie zmieścił - trzeba go było średnio co miesiąc kalibrować. Koszt jakieś ~10k na polskie i jemu można było zaufać bo pół produkcji właśnie na jego pomiarach się opierała :P (Edytowano)
  Avatar
  Pytanie jakiej rozdzielczości i precyzji potrzebujesz. Chyba nawet taki jak z okazji pokaże różnicę między zdrowym a chorym. Zdrowa osoba też jest słabo skalibrowana i czasem ma 36,4 a czasem 37. Nawet mierzenie ręką w klasyfikacji zdrowy/coś jest nie tak wydaje się stosunkowo precyzyjne
 6. Avatar
  Kupione dzięki, w sieci opinie dobre.
 7. Avatar
  Może ktoś wie jak go skalibrować? Niestety nasz kompletnie się rozregulował po roku pokazując na zdrowym wartości powyżej 39 a na chorych w okolicach 41 stopni mimo wskazań rtęciówki na poziomie 37,5.
 8. Avatar
  Mam ten i mam braun bnt400 i stwierdzam, ze tym neno latwiej sie mierzy i wydaje sie byc dokladniejszy, bo braun mi skacze odczytami jak tylko dziecko sie poruszy potrafi skakac od 35 do 38
 9. Avatar
  Nie widzę nigdzie informacji o zakresie temperatur jakie wyłapuje, więc może trochę głupie pytanie - czy ten termometr można używać do celów nie medycznych? Przykładowo, czy temperatura płynu ma 20 stopni? Czy tylko jest typowo przeznaczony do mierzenia ludzkiej temperatury w zakresie (powiedzmy) 32-42 stopnie?
Avatar