Niestety, ta okazja już wygasła
Nektar pomarańczowy Solevita przy zakupie 6 sztuk 1,79zł/szt(1,5L)- Lidl
135° Zakończono

Nektar pomarańczowy Solevita przy zakupie 6 sztuk 1,79zł/szt(1,5L)- Lidl

1,79zł2,99zł-40%Lidl Okazje
7
lis 9. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zgodnie z tytułem przy zakupie 6 sztuk nektaru pomarańczowego o pojemności 1,5L zapłacimy 1,79zł za sztukę. Także wychodzi 10,74zł zamiast 17,94.
Oferta obowiązuje od 12 do 16 listopada.
Ogółem szału nie ma, ale jak ktoś lubi nektar pomarańczowy to się skusi
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka

Grupy

7 Komentarzy
Super 1zl/1l nektar pomarańczowego. Tylko pomyśl co to za badziewie musi być w tej cenie. Zachęcanie do zakupu takiego "produktu" powinno być karalne . A tak poważnie to niestety minus za taką "porcję zdrowia"
Badko09/11/2019 14:29

Super 1zl/1l nektar pomarańczowego. Tylko pomyśl co to za badziewie musi b …Super 1zl/1l nektar pomarańczowego. Tylko pomyśl co to za badziewie musi być w tej cenie. Zachęcanie do zakupu takiego "produktu" powinno być karalne . A tak poważnie to niestety minus za taką "porcję zdrowia"


A bo ja pisałem, że to zdrowe? Nie wszyscy lubią i chcą pić zdrowo. A nawet jeśli chcą pic zdrowo to mają czasem dni, że chcą się napić czegoś niezdrowego. Ale szanuje Twoją opinię, bo też masz rację
Edytowane przez: "tuiteraz15" lis 9. 2019
Lepiej kupić 100% sok i samemu go rozrobić
Nektar to min. 50% soku , cukier i woda.
Człowiek jest wolny. Może robić prawie wszystko co chcę
O, jacy sami eksperci od zdrowia i soków, a pewnie sami piją (często firm reklamowanych w TV, co od dawna już nie powinno być wyznacznikiem renomy i jakości) soki "100%" robione z koncentratów ze wszelkich odrzutów produkcyjnych/przetwórczych pomarańczy.
Herned09/11/2019 16:51

O, jacy sami eksperci od zdrowia i soków, a pewnie sami piją (często firm r …O, jacy sami eksperci od zdrowia i soków, a pewnie sami piją (często firm reklamowanych w TV, co od dawna już nie powinno być wyznacznikiem renomy i jakości) soki "100%" robione z koncentratów ze wszelkich odrzutów produkcyjnych/przetwórczych pomarańczy.


Jak wiesz co piję to pewnie potrafisz też przewidzieć kiedy Najman będzie mistrzem federacji WBA w boksie albo kiedy wreszcie koronują Jarka. Zainwestuj w wyciskarkę wolno obrotową a będziesz zdrowszy "znafco"
Napój tzw. "Kret"
Słodkie to jak miód :/
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst