Niestety, ta okazja już wygasła
NBA LIVE 2019 Xbox one
76° Zakończono

NBA LIVE 2019 Xbox one

47,39zł124,69zł-62%CDkeys Okazje
10
wrz 3.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cześć. Na CDkeys niezła promocja na NBA live 2019. Wiem, że w abonamencie ea access jest za free, ale nie wszyscy abonament posiadają.
Aktualizacje społecznościowe
CDkeys OkazjeCDkeys kody rabatowe

Grupy

10 Komentarzy
Szczerze cena dramat . Pomijając kwestie EA Access że jest tam za friko .To jak dobrze pamiętam w grudniu kupowałem ja cyfrowa na PS4 za 39 zl
DempseyPL03/09/2019 05:50

Szczerze cena dramat . Pomijając kwestie EA Access że jest tam za friko . …Szczerze cena dramat . Pomijając kwestie EA Access że jest tam za friko .To jak dobrze pamiętam w grudniu kupowałem ja cyfrowa na PS4 za 39 zl


To, że jest za free w ea access napisałem w opisie, a ps4 to nie Xbox i ceny tych samych gier nie zawsze się pokrywają. Komentarz z dupy.
goofygoofy8303/09/2019 05:53

To, że jest za free w ea access napisałem w opisie, a ps4 to nie Xbox i c …To, że jest za free w ea access napisałem w opisie, a ps4 to nie Xbox i ceny tych samych gier nie zawsze się pokrywają. Komentarz z dupy.


Tak się składa że w tym czasie na Xboxa ona również była w takiej cenie .
2781729-1dsQX.jpg A tu wyżej dla przykładu oferta z przed 6 miesięcy .I tego na samym pepperku było mnóstwo.Idziesz w zaparte a nie chcesz słyszeć że oferta jest dramatyczna .
DempseyPL03/09/2019 05:58

Tak się składa że w tym czasie na Xboxa ona również była w takiej cenie .[O …Tak się składa że w tym czasie na Xboxa ona również była w takiej cenie .[Obrazek] A tu wyżej dla przykładu oferta z przed 6 miesięcy .I tego na samym pepperku było mnóstwo.Idziesz w zaparte a nie chcesz słyszeć że oferta jest dramatyczna .


Dramatyczne są Twoje komentarze. Sam piszesz, że promocja BYŁA 6 miesięcy temu i się skończyła. Wrzucam bo na tą chwile jest to dobra cena.
Człowieku obudź się wychodzi nowa seria już 2k20 a zaraz pewnie live 20 w nowym modelu .A Ty dalej swoje .

Jeszcze pół biedy bym pudełkowa wersję zrozumiał ale nie cyfrówkę .

Jak kupiłeś w takiej cenie to gratuluję hahaha.A gdybym miał komuś polecić taką ofertę to by mi było wstyd .

Wiem że są czasy wstawiania na siłę okazji byle by były ale są jakieś granice odróżnienia okazji od śmietnika ofertowego .

Bez odbioru bo szkoda mi pisania już o tym.Okazja taki jak twój komentarz czyli " z dupy ".

P.S. Dobrze że cenę 124 zł przekreśliłeś jako okazję hahahahah.
Edytowane przez: "DempseyPL" wrz 3.
DempseyPL03/09/2019 06:08

Człowieku obudź się wychodzi nowa seria już 2k20 a zaraz pewnie live 20 w n …Człowieku obudź się wychodzi nowa seria już 2k20 a zaraz pewnie live 20 w nowym modelu .A Ty dalej swoje .Jeszcze pół biedy bym pudełkowa wersję zrozumiał ale nie cyfrówkę .Jak kupiłeś w takiej cenie to gratuluję hahaha.A gdybym miał komuś polecić taką ofertę to by mi było wstyd .Wiem że są czasy wstawiania na siłę okazji byle by były ale są jakieś granice odróżnienia okazji od śmietnika ofertowego .Bez odbioru bo szkoda mi pisania już o tym.Okazja taki jak twój komentarz czyli " z dupy ".P.S. Dobrze że cenę 124 zł przekreśliłeś jako okazję hahahahah.


Jasne, że za niedługo będzie nowa odsłona ale za ponad 200zl, może nie wszystkich stać żeby sobie pozwolić na to, o tym nie pomyślałeś.
Tak kupię w tej cenie o wcale się z tym źle nie czuje, a wstyd to pisac takie komentarze jak piszesz.
Ani ta odsłona, ani nowa nie są godne zakupu, nawet bezpłatnie. Ogromny syf, mikrotransakcje, P2W, nie kupujcie tej serii.
Bardzo prawdopodobne jest, że w tym roku nie będzie nowej gry NBA Live. Obecna dostała aktualizacje na nowy sezon i nie ma żadnych zapowiedzi nowej odslony, także cena na dzień dzisiejszy jest dobra. Polecam grę, bardzo fajna.
Edytowane przez: "Christopher" wrz 3.
To jest wersja PL ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst