Nawigacja Navitel E500 5" - Europa Dożywotnia @x-kom
263°Zakończono

Nawigacja Navitel E500 5" - Europa Dożywotnia @x-kom

5
lis 14. 2016
Na ceneo ceny od 297 zł

30399-GTuws.jpg
Specyfikacja


Mapy Europa Polska

Pamięć wbudowana

8 GB


Typ wyświetlacza

Dotykowy, oporowy

Przekątna wyświetlacza

5"

Rozdzielczość wyświetlacza

480 x 272 px


Moduł Bluetooth

Brak

Procesor

CORTEX A7 800MHz

Rodzaje wejść / wyjść

Mini USB - 1szt.


Wyjście słuchawkowe (3,5 mm) - 1 szt.

Czytnik kart pamięci - 1 szt.

Dodatkowe informacje

Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map

Gwarancja

24 miesiące (gwarancja producenta)
Aktualizacje społecznościowe
X-Kom OkazjeX-Kom kody rabatowe

Grupy

5 Komentarzy
fajnie, że na Windowsie, a co za tym idzie można zainstalować np iGO :P
ciekawe jak jakość wyświetlacza przy tej rozdzielczości 480 x 272 px

poza tym mapy bardzo słabe, od razu trzeba sie nauczyć wgrywać AutoMapę czy iGO
Okazja dobra ale w tej cenie moim zdaniem lepszym wyborem będzie zakup smartfona. Za ok 200 zł można zamówić z Chin nawet tele z 5,5" ekranem HD , 2 GB RAM . Do tego ładowarka i uchwyt za 20 zł i mamy dużo wydajniejszy sprzęt. oczywiście w tej cenie nie będzie licencji na nawigacje ale można używać np darmowej Here z mapami całego świata. Na androida jest pełno nawigacji do wyboru.
Dodatkowo mamy połączenie z Internetem więc można wykorzystać traffic w nawigacji czy yanosika. Można go wykorzystać jako rejestrator jazdy. Możliwości jest wiele.
danxlis 14. 2016

Okazja dobra ale w tej cenie moim zdaniem lepszym wyborem będzie zakup …Okazja dobra ale w tej cenie moim zdaniem lepszym wyborem będzie zakup smartfona. Za ok 200 zł można zamówić z Chin nawet tele z 5,5" ekranem HD , 2 GB RAM . Do tego ładowarka i uchwyt za 20 zł i mamy dużo wydajniejszy sprzęt. oczywiście w tej cenie nie będzie licencji na nawigacje ale można używać np darmowej Here z mapami całego świata. Na androida jest pełno nawigacji do wyboru.Dodatkowo mamy połączenie z Internetem więc można wykorzystać traffic w nawigacji czy yanosika. Można go wykorzystać jako rejestrator jazdy. Możliwości jest wiele.Ba, nawet można wykorzystać taki telefon jako wideorejestrator i nawigacja w jednym. Więc również nie widze sensu i dalszej przyszłości w dedykowanych rozwiązaniach wyłącznie do samej nawigacji.
danxlis 14. 2016

Okazja dobra ale w tej cenie moim zdaniem lepszym wyborem będzie zakup …Okazja dobra ale w tej cenie moim zdaniem lepszym wyborem będzie zakup smartfona. Za ok 200 zł można zamówić z Chin nawet tele z 5,5" ekranem HD , 2 GB RAM . Do tego ładowarka i uchwyt za 20 zł i mamy dużo wydajniejszy sprzęt. oczywiście w tej cenie nie będzie licencji na nawigacje ale można używać np darmowej Here z mapami całego świata. Na androida jest pełno nawigacji do wyboru.Dodatkowo mamy połączenie z Internetem więc można wykorzystać traffic w nawigacji czy yanosika. Można go wykorzystać jako rejestrator jazdy. Możliwości jest wiele.


ale nawigacja na telefonie ma jedną niewątpliwą zaletę....
jeśłi jest online to nie dość że jescze Yanosik w tle to i google mapy zadziałają gdzie mozna z satelity wyszukać jakieś miejsce.
ja tak korzystam gdy muzę znaleźć jakieś przedszkole które ma adres dla automapy nieodgadniony....
Widzę plac zabaw i parking i wiem że tam coś będzie w pobliżu.
Widok satelitarny czasem jest ratujący tyłek.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od ProEda. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst