Niestety, ta okazja już wygasła
Nawigacja Mio Pilot 15 LM
74° Zakończono

Nawigacja Mio Pilot 15 LM

249zł299zł-17% Darmowa dostawa DarmowaOle Ole Okazje
6
wrz 24.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wysokiej jakości nawigacja samochodowa wyposażona w renomowane mapy 45 krajów Europy od TeleAtlas by TomTom z dożywotnią aktualizacją map dzięki czemu nie będziesz musiał się martwić kosztem nowych map. Urządzenie posiada 5" dotykowy ekran i jest oparte na stabilnej platformie Windows CE.• Szybka i nowoczesna nawigacja prowadząca zakręt po zakręcie• Dożywotnia aktualizacja map od TeleAtlas by TomTom• 4 trasy do wyboru (łatwa, krótka, eco, najszybsza)• Szybkie wyszukiwanie z podpowiadaniem kluczowych słów oraz wypowiadane nazw ulic• Asystent pasa ruchu oraz informacja o ograniczeniach prędkości• 2-letnia gwarancja w systemie "door to door" na terenie Polski• Wejście na karty microSD
Aktualizacje społecznościowe
Ole Ole OkazjeOle Ole kupony rabatowe

Grupy

6 Komentarzy
Tylko tomtom 🏻💪🏻
Komentarze: "kto jeszcze dzisiaj kupuje nawigacje GPS" za 3... 2... 1...
Te mapy są identyczne jak te w urządzeniach Tomtom czy to coś innego?
Kto teraz jeszcze nawigacje kupuje :/
Jeśli jednak ktoś kupuje, to tu test:
oautach.pl/tes…je/
Roswell24/09/2019 11:32

Te mapy są identyczne jak te w urządzeniach Tomtom czy to coś innego?


tez dostarczane przez TeleAtlas. Wyglądają inaczej ale baza adresowa i algorytmy te same. Mio od dawna kupuje mapy od Tomtoma.
Ta nawigacja mimo że dobra potrafi też mieć przycięcia podczas jazdy, procesor nie jest za mocny i jak się nagrzeje to potrafi na chwile zastygnąć w miejscu. O niej tak trochę inaczej infomiasto.eu/mio…st/ osobiście uważam że lepiej sprawdzają się te z większymi ekranami.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst