Nawet 60% rabatu na materace (różne rodzaje i wymiary) @ JYSK
43°Zakończono

Nawet 60% rabatu na materace (różne rodzaje i wymiary) @ JYSK

Pepper 5
paź 10. 2015
Aktualizacja 1
Promocja została przedłużona do 21 października! Ceny niektórych materacy spadły o dodatkowe 10-20%.
Do 7 21 października w JYSK trwa wyprzedaż wszystkich materacy dostępnych w ofercie sklepu. Ceny spadły w niektórych przypadkach o 50%.

Do wyboru mamy najróżniejsze rodzaje, w różnych klasach komfortu oraz najróżniejsze wymiary.

Przykładowo:

Zakupu dokonać możemy poprzez sklep internetowy, lub w sklepach stacjonarnych (rezerwacje możemy zrobić online).

Aktualizacje społecznościowe
JYSK OkazjeJYSK gazetkaModa
5 Komentarzy
Autor Pepper
Sam kupiłem na początku promocji materac S50 140x200 i jestem bardzo zadowolony. Cenę można obniżyć o dodatkowe 20zł z tym kuponem a przy zakupach za minimum 1000zł dostawa jest darmowa (w innym wypadku kosztuje około 50zł).
a czy materace tej firmy sa robione specjalnie dla jyska? czy można gdzieś porównać ceny ?
Autor Pepper
@sławek.przybył Chyba tylko dla JYSKa. Przy czym czekałem na promocję akurat na ten model ostatnie kilka miesięcy i cena dopiero teraz - 2 tygodnie temu spadła. I tak na tym zarobią, ale do 1000zł nic lepszego z matą kokosową, dość twardego nie znalazłem.
Kabanpaź 10. 2015

@sławek.przybył Chyba tylko dla JYSKa. Przy czym czekałem na promocję aku …@sławek.przybył Chyba tylko dla JYSKa. Przy czym czekałem na promocję akurat na ten model ostatnie kilka miesięcy i cena dopiero teraz - 2 tygodnie temu spadła. I tak na tym zarobią, ale do 1000zł nic lepszego z matą kokosową, dość twardego nie znalazłem.


@Kaban materac znów w promocji zastanawiam się nad kupnem, ciekaw jestem jak się spisuje i jak z twrdością czy się zmieniła? Opłaca sie dokładać czy moze wystarczy kupić zwykły za basic za 425?
Autor Pepper
@karolzo Twardość jest nadal odpowiednia - zmieniła się delikatnie, bo jestem ciężki, jednak nie ma mowy o wyleżeniu się/odkształceniu. Mam dwa takie materace (jeden prawie 3 lata, jeden od października, oba w rozmiarze 140x200)i jak będzie potrzeba to pewnie kupię taki sam/lepszy. BASICi są strasznie miękkie, nie wstałbym rano z takiego bo plecy by mnie tak bolały.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy