Nawet 3 miesiące Tidal Premium za darmo dla klientów Play
18°Zakończono

Nawet 3 miesiące Tidal Premium za darmo dla klientów Play

2
sty 6.
Z promocji mogą skorzystać abonenci (tj. osoby związane z operatorem umową terminową) oraz użytkownicy następujących ofert:

pre-paid: Play na Kartę odNOWA, Play Fresh, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę, FORMUŁA MINI MAX na Kartę, Play na Kartę Surf, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, RBM Energy na kartę, Internet na Kartę, Play Internet na Kartę, Play Online na Kartę 4G LTE, Nowy Play Online na Kartę,
MIX: FORMUŁA MIX (z wyłączeniem FORMUŁA MIX XS i FORMUŁA MIX 20 zł), Elastyczna FORMUŁA MIX, Play MIXtura, Play MIXtura III.

Abonenci aktywują dostęp do Tidal Premium na trzy miesiące za darmo, wysyłając SMS o treści START na numer 678. W następnym kroku operator odeśle klientowi hasło i login (ten ostatni to numer telefonu użytkownika), których należy użyć w aplikacji na urządzeniu z systemem operacyjnym Android bądź iOS. Użytkownicy ofert pre-paid i MIX muszą natomiast zalogować się do aplikacji Tidal, a następnie wybrać dowolny utwór i zaakceptować warunki promocji.

Abonenci Play będą mogli bezpłatnie korzystać z Tidal Premium przez pierwszy niepełny okres rozliczeniowy i trzy kolejne pełne okresy, natomiast użytkownicy ofert na kartę i MIX tylko do 28 lutego 2019 roku. Aby zrezygnować z usługi należy wysłać bezpłatny SMS o treści STOP pod numer 678 (abonament) lub 806 (karta, MIX).
Aktualizacje społecznościowe
Play OkazjePlay oferta play

Grupy

2 Komentarze
wojtek332020 min

https://www.pepper.pl/promocje/tidal-play-nielimitowana-muzyka-na-sylwestra-za-darmo-128805Było...


Dzięki, widziałam tamtą okazję ale zmylił mnie fakt, że tam chodziło o Sylwestra, my bad
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst