Navroad NEXO Smarty niebieski za 189PLN (przecena z 299PLN) @ Komputronik
226°Zakończono

Navroad NEXO Smarty niebieski za 189PLN (przecena z 299PLN) @ Komputronik

AvatarUsunięty66725
paź 4. 2016
NEXO smarty to pierwszy na polskim rynku bezpieczny smartfon dla dzieci. Został on opracowany przez inżynierów NavRoad we współpracy ze specjalistami z TVP ABC. Dzięki temu oprócz innowacyjnych rozwiązań takich jak np. geofencing dziecka czy panel kontroli rodzicielskiej, smarty posiada m.in. przeglądarkę bezpiecznych stron internetowych dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat oraz interaktywne aplikacje wspomagające naukę poprzez zabawę.

4.5" | 2 x 1.2 GHz | 4GB | 2MP | microSD | Android 4.xAktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
"NavRoad we współpracy ze specjalistami z TVP ABC" -masz na mysli Kurskiego i Macierewicza? ?
5 Komentarzy
"NavRoad we współpracy ze specjalistami z TVP ABC" -masz na mysli Kurskiego i Macierewicza? ?
Taki sprzet to w dzisiejszych czasach polowe z tego powinien kosztowac. TVP (juz pomijam obecne kierownictwo) nie ma zielonego pojecia o telefonach i bezpieczenstwie.
tom.kpaź 4. 2016

Taki sprzet to w dzisiejszych czasach polowe z tego powinien kosztowac. …Taki sprzet to w dzisiejszych czasach polowe z tego powinien kosztowac. TVP (juz pomijam obecne kierownictwo) nie ma zielonego pojecia o telefonach i bezpieczenstwie.


Zanim skomentujesz przeczytaj za co odpowiadało wspomniane TVP.

Podpowiem:
TVP odpowiadało za dostarczenie aplikacji edukacyjnych (a są one tworzone przez zewnętrzne firmy). I pewnie cię zaskoczę, ale same aplikacje mają baaardzo pozytywne opinie, zwłaszcza wśród odbiorców docelowych ; )
Zeby firma zewnetrzna cos zrobila dobrze, to musi byc to wyspecyfikowane odpowiednio. A TV nie jest od tego i nie bedzie raczej szybko.
do dziewczyny na przent w sam raz hahahah
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy