Niestety, ta okazja już wygasła
Navitel Navigator Europa 12mc odbiór w sklepach 0 zł
-22° Zakończono

Navitel Navigator Europa 12mc odbiór w sklepach 0 zł

1zł38,99zł-97% 9,90zł RTV Euro AGD Okazje
9
-22° Zakończono
Navitel Navigator Europa 12mc odbiór w sklepach 0 zł
paź 3. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Również dostępne w ole ole

Poznaj Navitel Navigator EuropaPAKIET MAP DOSTĘPNY NA RÓŻNYCH URZĄDZENIACHAplikacja Navitel Navigator działa na urządzeniach mobilnych z systemami: Android od wersji 2.0, BlackBerry Q10/Z10/Z30 i Windows Phone od wersji 7.5, dzięki czemu możesz korzystać z map krajów europejskich na różnych smartfonach i tabletach. Ponadto możesz wybrać jeden z ponad 30 języków (oddzielnie dla menu i map), jak również preferowany głos komunikatów (żeński lub męski).


PLANOWANIE TRASY W TRYBIE OFFLINEWyobraź sobie, że przemierzając nieznane drogi, nie możesz nawiązać połączenia z siecią. To żaden problem dla aplikacji Navitel Navigator, która działa w trybie offline. W takiej sytuacji masz dostęp do map zapisanych na karcie SD lub w pamięci urządzenia, więc możesz kontynuować podróż bez postojów. Aplikacja automatycznie oblicza długość i planowany czas pokonania wyznaczonej trasy.


WIDOK 3D I DUŻA BAZA PUNKTÓW POIZyskujesz maksymalne uproszczenie nawigacji w obcym mieście. Trójwymiarowe obrazy budynków i węzłów drogowych na mapie ułatwiają szybsze odnalezienie się w nowej przestrzeni i zapobiegają np. przegapieniu ważnego skrętu w lewo. Dzięki rozszerzonej bazie punktów POI nie ominiesz żadnej stacji benzynowej, apteki, całodobowego sklepu, toalety publicznej czy kawiarni.


DARMOWE USŁUGI ONLINE I AKTUALIZACJE MAPZyskujesz dostęp do bogatego katalogu usług online, zintegrowanego z aplikacją, a także bezpłatną aktualizację map i oprogramowania. Możesz śledzić prognozę pogody, znaleźć nocleg w wybranym ośrodku z oferty Booking.com, udostępniać swoją lokalizację przez wbudowany komunikator lub wysyłać ostrzeżenia o zdarzeniach drogowych, które powodują korki czy objazdy.


PERSONALIZACJA INTERFEJSUMożesz zmienić m.in. skórkę, wybrać tryb dzienny (jasny) lub nocny (ciemny), ustawić automatyczne ukrywanie przycisków i menu, wyświetlić pasek przewijania. Kierowca ma do wyboru bogactwo ustawień map, filtrów POI, usług online i ostrzeżeń, dzięki czemu może w pełni dopasować aplikację do swoich preferencji.


INFORMACJE POGODOWENie musisz opuszczać aplikacji, aby sprawdzić prognozę pogody. Wystarczy, że dotkniesz palcem ikony (np. chmury lub słońca) obok godziny w prawym górnym rogu aplikacji, aby sprawdzić aktualną temperaturę, ciśnienie, prędkość i kierunek wiatru czy prognozę na kolejne dni. Szybkie dotknięcie strzałki w lewym górnym w rogu – i od razu wracasz do widoku trasy.


REZERWACJA NOCLEGUWśród usług online zintegrowanych z aplikacją Navitel Navigator znajduje się np. opcja znalezienia noclegu w obiekcie dostępnym w popularnym serwisie Booking.com. Bez opuszczania aplikacji zobaczysz najbliższe hotele na mapie i wyświetlisz wszystkie ważne informacje o noclegu. Dopiero po wybraniu rezerwacji aplikacja przeniesie Cię do serwisu.


POWIADOMIENIA O ZDARZENIACH DROGOWYCHMożesz otrzymywać ostrzeżenia głosowe lub dźwiękowe o przekraczaniu prędkości czy wybranych rodzajach fotoradarów i kontrolować, czy przypadkowo nie zmieniasz pasa ruchu. Aplikacja umożliwia również oznaczanie wydarzeń na mapie. Możesz dodać informację o wypadkach i robotach drogowych, fotoradarze lub ostrzec kierowców przed innym zdarzeniem, dodając szczegółowy opis.

FUNKCJE DLA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCHTo udogodnienie dla firm transportowych. Wystarczy włączyć tryb dla samochodu ciężarowego, aby otrzymywać informacje o drogach dla pojazdów o masie powyżej 3,5 tony i ewentualnych zakazach przejazdu. W ustawieniach możesz włączyć m.in. unikanie dróg nieutwardzonych i płatnych czy wpisać własne parametry ciężarówki: od masy całkowitej i nacisku na oś pojazdu po dokładne wymiary.


Navitel Navigator Europa – jak to działa?1KUP VOUCHER Z KODEM AKTYWUJĄCYMOtrzymujesz dostęp do klucza licencyjnego w formie kartonika, w którym pod zdrapką znajduje się ciąg znaków. Kod aktywujący zostanie do Ciebie wysłany przesyłką, jaką wybrałeś składając zamówienie.

2ZAINSTALUJ APLIKACJĘPobierz aplikację Navitel Navigator ze sklepu właściwego dla systemu zainstalowanego na smartfonie lub tablecie. Na ekranie głównym aplikacji wybierz wersję premium, następnie aktywację klucza i wpisz zakupiony klucz licencji.

3UWIERZYTELNIJ KLUCZ I POBIERZ MAPYPo wpisaniu klucza system producenta rozpocznie automatyczne uwierzytelnianie. To wszystko – aplikacja jest gotowa do działania, wystarczy pobrać wybrane mapy krajów europejskich.

W opakowaniu Navitel Navigator Europa

1Kartonik z kluczem licencyjnym2Instrukcja
Navitel – marka godna zaufaniaJeden z najlepszych systemów nawigacji GPS


Lider na rynku elektroniki samochodowej w skali świata


Licencja na 12 miesięcy
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
Nic nie warte nawet za 1 zł
To chyba co tydzień jest po złotówce.
Na zakończenie aukcji ocena
screen z 3 tygodni do tył

Śmieszna sytuacja

5200214-AWfMj.jpg
Sławomir_Karwala03/10/2020 12:40

Na zakończenie aukcji ocenascreen z 3 tygodni do tył Śmieszna sy …Na zakończenie aukcji ocenascreen z 3 tygodni do tył Śmieszna sytuacja[Obrazek]


Czasami ciężko jest zrozumieć społeczność peppera...
Sławomir_Karwala03/10/2020 12:40

Na zakończenie aukcji ocenascreen z 3 tygodni do tył Śmieszna sy …Na zakończenie aukcji ocenascreen z 3 tygodni do tył Śmieszna sytuacja[Obrazek]


Nie mogłeś po prostu dać znać @addept_ by wznowił swoją okazję?
w podobnym przypadku następnym razem podeślę
Koszalineo03/10/2020 13:04

Nie mogłeś po prostu dać znać @addept_ by wznowił swoją okazję?


masz rację
Za 1zl warto brać na testy. Więcej, czytaj cena regularna, to strata kasy. Za dużo informacji na ekranie oraz ma tendencje do błędnego wskazywania zjazdow np. na ekranie pokazuje aby skręcić a komunikat kazuje jechać na prost (zawsze na ekranie jest dobrze a komunikat błędny). Mapy w miarę dokładne.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst