Niestety, ta okazja już wygasła
NAVIGON Europe za darmo na Androida @Amazon.de
409° Zakończono

NAVIGON Europe za darmo na Androida @Amazon.de

AvatarUsunięty680420
gru 18. 2015
Ze sklepu Amazon.de możecie pobrać za darmo nawigację NAVIGON Europe. Promocja skierowana do posiadaczy smartfonów z systemem Android.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

20 Komentarzy
Przepraszamy Ze względu na ograniczenia geograficzne Nie masz uprawnień do zakupu tej aplikacji.


Także jak ktoś ma konto na US założone to nic z tego. A z tego co widzę na co.uk też bezpłatny nie jest, promo tylko dla Niemca?
VPN na Niemcy, zmiana kraju w aplikacji, nowe czyste konto i poszło. Na szczęście nie sprawdza gps :-)
mam konto od 2010 na amazon.dei to samo co kolega wyżej...Aufgrund von geographischen Beschränkungen sind Sie nicht zum Kauf dieser App berechtigt. (Warum?), czyli Przepraszam Ze względu na ograniczenia geograficzne Nie masz uprawnień do zakupu tej aplikacji .
Możecie ocenić jakość tej nawigacji - czy są jakieś braki w mapach (głównie Polski, po Europie rzadko jeżdżę z użyciem navi), czy można w razie czego pobrać mapę do użytku za granicą w trybie offline, jak z prowadzeniem, czy są jakieś lagi, zawiechy itd itp? Czy warto zmienić Here na Navigona?
jak ktoś pobrał może udostępnić .apk ?
@nowart z tego, co widzę mapy są offline. Online informacje o korkach itp. Korzysta z map Here.
Jestem po pierwszej jeździe do pracy (ok. 30 km w Warszawie). Trasę wyznaczył ok. W trakcie jazdy 2 razy ją zmienił z uwagi na informację o korkach.
Moim zdaniem nawigacja warta uwagi.
Aufgrund von geographischen Beschränkungen sind Sie nicht zum Kauf dieser App berechtigt.
Nie wiem czy zauwazyliście ale poczytajcie sobie ostatnie recenzje o ostatniej aktualizacji appki amazon mobile gdzie appka dostala mozliwosc czytania waszych smsów i kontaktów, jak ktos tam napisal bye bye amazon nie bedziecie mi czytac smsów tylko dlatego ze chce cos kupic w waszym "sklepie". Takie darmowe wabiki jak navigon troche daja do myslenia...

Ale jeżeli komuś to loto to nie mam nic przeciwko
Spitchugru 18. 2015

Nie wiem czy zauwazyliście ale poczytajcie sobie ostatnie recenzje o …Nie wiem czy zauwazyliście ale poczytajcie sobie ostatnie recenzje o ostatniej aktualizacji appki amazon mobile gdzie appka dostala mozliwosc czytania waszych smsów i kontaktów, jak ktos tam napisal bye bye amazon nie bedziecie mi czytac smsów tylko dlatego ze chce cos kupic w waszym "sklepie". Takie darmowe wabiki jak navigon troche daja do myslenia...Ale jeżeli komuś to loto to nie mam nic przeciwko


google play podobnie
nic nie poradzisz Panie - takie czasy
Zainstalowałem i odinstalowałem. Archaiczny wygląd przywołujący wspomnienia sprzed 10 lat skutecznie mnie zniechęcił. Co ciekawe nie działa po odinstalowaniu Amazona. Trzeba być zalogowanym do apki by Navigon odpalił. Okazja ciekawa, nspewno na +, ale nie skorzystam.
Ja ze swojej strony uważam że najlepsza nawigacja na androida to TomTom GO po wykupieniu supskrypcji mamy mapy na cały świat, podróżowałem z nim po Cyprze i mnie nie zawiódł. pozdrawiam
O, faktycznie. Nie działa po wyrzuceniu Amazona. No to koniec moich testów. Nie zachwyciła mnie aż tak. Zwłaszcza, że mam sprawdzoną nawigację. Po mieście tylko NaviExpert :-)
wg mnie najlepsza navi na androida
Cyber ghost dał radę - amazon underground i navigon zainstalowane bez problemu. Teraz ściąga dane (ok 1GB). Zobaczymy
Sygic jest zarąbistą nawigacją. Są wszystkie mapy. Nawet Tajlandia.
czy pokazuje Wam fotoradary i ostrzega? U mnie niby fotoradar w menu włączony ale ani nie sygnalizuje ani nie pokazuje na mapie. W wyborze pkt do pokazania na mapie nie widzę pozycji fotoradar tylko coś w stylu miejsce pomiaru prędkości - nie wiem czy to jest to samo, ale mam to zaznaczone
enforcesgru 22. 2015

Sygic jest zarąbistą nawigacją. Są wszystkie mapy. Nawet Tajlandia.@enforces Sygic ma mapy od Tom Toma
Nadal działa
adamsonsty 6. 2016

Nadal działaNapisz jak to zaisntalowac.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Usunięty6804. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst