NAVIFORCE 9056 cena 8.49​$
142°Zakończono

NAVIFORCE 9056 cena 8.49​$

30zł Darmowa dostawa DarmowaGamiss Okazje
10
lut 27. 2018
Znany i lubiany zegarek, cena 8.49$
Kupon: CUGMST17

Do wyboru 3 wersje kolorystyczne
Wysyłka za free, uważajcie na ubezpieczenie samo się zaznacza i jest dodatkowo płatne.
Aktualizacje społecznościowe
Gamiss OkazjeGamiss kody rabatowe

Grupy

10 Komentarzy
Na inne naviforce nie ma kuponu? Tego już mam i polecam :-)
Mi dzisiaj wskazówka sekundnika odpadła
jonuslut 27. 2018

Mi dzisiaj wskazówka sekundnika odpadła


Kur#@, przymierzam się do jakiegoś budżetowego zegarka, ale jak czytam o takich rzeczach to mnie trzęsie. Są jakieś chińskie zegarki, z którymi nie ma takich "przypadków"?
ZeN7lut 27. 2018

Kur#@, przymierzam się do jakiegoś budżetowego zegarka, ale jak czytam o ta …Kur#@, przymierzam się do jakiegoś budżetowego zegarka, ale jak czytam o takich rzeczach to mnie trzęsie. Są jakieś chińskie zegarki, z którymi nie ma takich "przypadków"?


Wątpię żeby za taką cenę było coś lepszego. Z tego co czytałem o tych zegarkach to serio za taką cenę opłaca się kupić. Ja mogę Ci napisać opinie dopiero po jakimś czasie.
ZeN7lut 27. 2018

Kur#@, przymierzam się do jakiegoś budżetowego zegarka, ale jak czytam o ta …Kur#@, przymierzam się do jakiegoś budżetowego zegarka, ale jak czytam o takich rzeczach to mnie trzęsie. Są jakieś chińskie zegarki, z którymi nie ma takich "przypadków"?Jak pisze kolega MaestroRB, za taką cenę to kozak sprzęt. Mam takiego czarnego od niedawna i jak na razie jest mega i wizualnie i użytkowo, bo pokazuje czas bardzo dobrze. Chwilowo złego słowa nie powiem o Naviforcach z mojej kolekcji (chwilowo dwóch, ale idą kolejne dwa)
Mam dokladnie taki kupiony za 27 zl z oferty jakis czas temu tu wrzuconej i jak na razie dziala ok. O precyzji w odmierzaniu czasu bedzie mozna powiedziec dopiero po 2-3 miesiacach, ale za 27 zl to i tak cud, że działa
Edytowane przez: "Baronik" lut 27. 2018
"Error,this promotion code has expired."
MaestroRBlut 27. 2018

Wątpię żeby za taką cenę było coś lepszego. Z tego co czytałem o tych zegar …Wątpię żeby za taką cenę było coś lepszego. Z tego co czytałem o tych zegarkach to serio za taką cenę opłaca się kupić. Ja mogę Ci napisać opinie dopiero po jakimś czasie.


Mi w Skmei nie odpadła jeszcze wskazówka, a ma już prawie rok Kosztował 4,25$, model 1016.
Ten też miałem, ale raz, że to wielka cebula, dwa: złoty z brązowymi paskami wygląda jak z odpustu.
Edytowane przez: "rYk" lut 27. 2018
rYklut 27. 2018

Mi w Skmei nie odpadła jeszcze wskazówka, a ma już prawie rok Ko …Mi w Skmei nie odpadła jeszcze wskazówka, a ma już prawie rok Kosztował 4,25$, model 1016.Ten też miałem, ale raz, że to wielka cebula, dwa: złoty z brązowymi paskami wygląda jak z odpustu.


Do mnie dzisiaj doszedł czarny ze srebrnymi obróbkami i zrobił na mnie mile wrażenie. Zegarek jest naprawdę ładny
MaestroRBlut 27. 2018

Do mnie dzisiaj doszedł czarny ze srebrnymi obróbkami i zrobił na mnie mi …Do mnie dzisiaj doszedł czarny ze srebrnymi obróbkami i zrobił na mnie mile wrażenie. Zegarek jest naprawdę ładny


Może czarny byłby fajniejszy, ale jak go brałem to promka była akurat na ten brązowo-złoty. Z resztą i tak miał zdecydowanie zbyt dużą tarczę jak dla mnie. Na szczęście szybko znalazł nowego właściciela
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst