Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Navaris wałek do ciasta ze stali nierdzewnej + drewniane uchwyty 43,5cm

maj 28. 2022
30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (dający darmową dostawę) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Nie znalazłem dobrego odpowiednika na allegro, ale ceny za w pełni stalowy środek (nie powlekany plastik) są od 50zł, całe stalowe nawet drożej. Inne amazony 60-80zł. Stal szlachetna + drewno. Nie nadaje się do zmywarki. Darmowa wysyłka z Prime. Realizuje Amazon.


Opis:
  • Akcesoria do pieczenia: wałek do ciasta ze stali nierdzewnej jest idealnym pomocnikiem przy rozwałkowaniu ciasta – niezależnie od tego, czy do ciasteczek, masy cukrowej, makaronu lub pizzy.
  • Grube i cienkie: ze względu na metalową oś wewnątrz wałka do ciasta zarówno grube jak i cienkie ciasta nie stanowią problemu. Ciasto kruche i ciasto na pizzę mają grubość, której chcesz.
  • Wszystko pod kontrolą: uchwyty wałka do makaronu są wykonane z drewna. Dzięki temu otrzymujesz przyjemny i pewny uchwyt, dzięki któremu możesz wywierać stabilny i równomierny nacisk.
  • Nieprzywierająca: na gładkiej powierzchni rolki ze stali nierdzewnej nie przykleja się również papierowe ciasto. Dzięki temu ciasto podczas rozwałkowania staje się jeszcze łatwiejsze. Również czyszczenie jest łatwiejsze.
  • Czyszczenie: w celu zapewnienia długotrwałej radości z produktu, wałek do ciasta nie nadaje się do mycia w zmywarce. Wałek można łatwo myć ręcznie.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
34 Komentarze
Prześlij Komentarz