Niestety, ta okazja już wygasła
Nauka Pythona z Humble Bundle
162° Zakończono

Nauka Pythona z Humble Bundle

4,47złHumble Bundle Okazje
7
162° Zakończono
Nauka Pythona z Humble Bundle
lip 2.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jak to w Humble Bundle: 3 możliwe wysokości wpłaty za 3 pakiety.

Nie po polsku.

W pakiecie m.in.: subskrypcja PyCharm, kursy i książki od RealPython, TalkPython, czy Metasnake.
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Warto chociażby dla Python Morsels i PyBites. W sumie o świcie to kupiłem, nie pomyślałem, żeby wrzucić tutaj. Plus ode mnie.
Ciekawe czy faktycznie można samemu przebranżowić się na programowanie czy to tylko marketing
fanaticepl02/07/2020 10:10

Ciekawe czy faktycznie można samemu przebranżowić się na programowanie czy …Ciekawe czy faktycznie można samemu przebranżowić się na programowanie czy to tylko marketing


Mozna można, tylko trzeba mieć silną wolę i rzeczywiście poświęcić na to trochę czasu. Bajki typu "Naucz się pythona w 21 dni" można odstawić na półkę. Z doświadczenia wiem, że nauczenie się DOBRZE danego języka programowania trwa o wiele dłużej niż 21 dni. Podstawy (struktury danych, składnia itp.) można ogarnąć spokojnie w 21 dni ale coś zaawansowanego niestety wymaga dużo więcej pracy.
Polecam pythona jako pierwszy język do nauki (mimo, że dla mnie jest to któryś kolejny ) - jest przyjazny dla użytkownika.
A co do IDE - Visual Studio Code i więcej do szczęścia na początek nie potrzeba.
@wiktor.czarnecki : dopisz, że ta subskrypcja PyCharm jest na 2 miesiące (w najwyższym pakiecie max na 6 miesięcy)
fanaticepl02/07/2020 10:10

Ciekawe czy faktycznie można samemu przebranżowić się na programowanie czy …Ciekawe czy faktycznie można samemu przebranżowić się na programowanie czy to tylko marketingPo internetowych kursach możesz zostać co najwyżej freelancerem bez papierka. Oczywiście bez porządnego portfolio na które zmarnujesz setki godzin za darmo, by pokazać co potrafisz nie masz co myśleć o pracy w tej branży imo
Czy ktoś kto korzysta z PyCharma w wersji płatnej może zarysować czym się różni od community edition pod kątem czy warto wydać 200euro / rok celem nauczenia się pythona i realizacji prostych projektów? Chodzi mi o dobre nawyki, wygodę pracy w IDE, łatwość przyzwyczajenia się do funkcji płatnej wersji itp. Reasumując PyCharm w wersji płatnej od początku czy zakup dopiero nieco później.
Może jeszcze powiem, że dla studentów PyCharm(nie tylko) jest za free, dopóki jesteś studentem.

Albo masz mail .edu
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst