Niestety, ta okazja już wygasła

Nattou Zabawka na Biegunach Owieczka Sam

maj 29. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zabawka na Biegunach Owieczka Sam firmy Nattou w promocji na al.to.

267848-S6scg.jpg
Zabawka na Biegunach Nattou Owieczka Sam
Zabawka na biegunach Owieczka Sam od firmy Nattou dostarczy Twojemu Maluszkowi długich godzin niesamowitej zabawy. Jest przy tym wyjątkowo bezpieczna, ponieważ została wyposażona w solidne siedzisko z oparciem i pasy bezpieczeństwa. Płozy zostały tak wyprofilowane, aby chronić dziecko przed wywróceniem się.

Konstrukcja, dobrane materiały, jakość szycia i wykonania zostały skrupulatnie sprawdzone, tak aby produkt spełniał najsurowsze europejskie normy bezpieczeństwa. Wszystko to sprawia, że bujak uwielbiają nie tylko dzieci, ale również ich rodzice, spokojni o bezpieczeństwo i wygodę swoich pociech podczas pierwszych samodzielnych zabaw.

Nattou - stworzone z myślą o najmłodszych
Przytulanki, zawieszki, kocyki, maty — zbierz całą kolekcję i ciesz się nieskazitelną jakością produktów Nattou. Wszystkie zabawki powstają w Europie przy współpracy z profesjonalistami w dziedzinie rozwoju najmłodszych, co daje pewność, że zabawa z ich udziałem to nie tylko doskonała atrakcja dla dziecka, ale także wsparcie w rozwoju w początkowym okresie jego życia.

Specyfikacja
Rodzaj produktu Bujak
Wiek Od 10 miesiąca
Kolor/Motyw Sam & Toby
Zasilanie Brak

Dodatkowe informacje
Materiał: 100% poliester
Wymiary: 62 x 32 x 52 cm
Dopuszczalny wiek od 10 do 36 miesięcy
Pasy bezpieczeństwa

Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Prześlij Komentarz