Nasz Wrocław 365 - Darmowe wejściówki do Zoo, Aquaparku i nie tylko, dla rozliczających podatki we Wrocławiu
1150°

Nasz Wrocław 365 - Darmowe wejściówki do Zoo, Aquaparku i nie tylko, dla rozliczających podatki we Wrocławiu

43
1150°
Nasz Wrocław 365 - Darmowe wejściówki do Zoo, Aquaparku i nie tylko, dla rozliczających podatki we Wrocławiu
lis 18. 2019Dostępność Dolnośląskie
Program Nasz Wrocław, będący kontynuacją wcześniejszego programu Urbancard Premium, skierowany jest do osób mieszkających (niekoniecznie zameldowanych!) we Wrocławiu i rozliczających tu podatki. Funkcjonuje on już od jakiegoś czasu, do tej pory oferował różne zniżki głównie do instytucji kulturalnych (choć nie tylko), teraz został rozbudowany o dosyć ciekawą ofertę darmowych wejściówek i biletów. Poniżej przeklejam informacje ze strony, więcej w linku.

„Płacąc podatki we Wrocławiu, zyskujesz i Ty, i miasto, w którym mieszkasz”. Tym prostym, ale jakże prawdziwym hasłem zachęcamy wrocławian do skorzystania z nowej akcji promocyjnej w ramach miejskiego programu „Nasz Wrocław”. Sprawdź, jak skorzystać z darmowych wejść do wrocławskich instytucji.

Nasz Wrocław 365 to darmowe wejścia do popularnych wrocławskich atrakcji. W ramach pierwszej edycji akcji swojąofertę w formie kuponów udostępniło 5 partnerów:

 • Aquapark – 2-godzinne wejście do strefy rekreacji dla osoby dorosłej,
 • Zoo Wrocław – bilet normalny dla osoby dorosłej,
 • Hydropolis – bilet normalny dla osoby dorosłej,
 • WKS Śląsk Wrocław – bilet na mecz piłkarski dla osoby dorosłej (sektor rodzinny),
 • Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice – jednorazowa jazda konna.

To pierwsza edycja akcji, w ramach której kupony będą ważne do 17 listopada 2020 r. Po tej dacie uczestnicy akcji otrzymają nowe kupony. Lista partnerów akcji specjalnej „Nasz Wrocław 365” w kolejnych latach może się zmieniać.

Aby wziąć udział w akcji „Nasz Wrocław 365”, należy mieć aktywne konto w systemie, które nie jest przypisane do konta rodzica – z promocji skorzystają więc tylko osoby pełnoletnie.

Najważniejsze zasady akcji Nasz Wrocław 365 do zapamiętania

 • Kupony otrzymują tylko pełnoletni uczestnicy programu „Nasz Wrocław”, mający konto niepowiązane z kontem rodzica.
 • Nieważne, czy jesteś już uczestnikiem programu „Nasz Wrocław” czy dopiero się zarejestrujesz – Twoje kupony na darmowe wejścia mają stałą datę ważności i wygasają 17 listopada 2020 r.
 • W obecnej edycji akcji promocyjnej bierze udział 5 partnerów.
 • Otrzymujesz 5 kuponów do wykorzystania na darmowe wejścia u partnerów.
 • Po wykorzystaniu kuponu u partnera ponowne skorzystanie darmowego wejścia u partnera będzie możliwe za rok.

203749.jpg
Opis i regulamin mówią o kuponach, jednak jak zalogujemy się do aplikacji czy na stronie internetowej to ich nie zobaczymy. Nie powinno to jednak mieć znaczenia dla samej akcji, zgodnie z powyższą instrukcją oraz regulaminem wejściówkę dostaje się na podstawie ważnej karty Nasz Wrocław (można połączyć z Urbankartą albo wygenerować elektroniczną w aplikacji) oraz dokumentu tożsamości. Podgląd aktywnych kuponów zapewne pojawi się wkrótce.

Warto zajrzeć do zakładki Partnerzy, są tam rozpisane różne muzea i inne instytucje oraz firmy, które oferują dodatkowe zniżki (zazwyczaj rzędu ok. 20%) dla uczestników programu
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
43 Komentarze
Mega!
Wow ale akcja
Jak rozumiem warunek jest tylko jeden : rozliczać podatki we Wrocławiu i założyć konto i już 5 kuponów na nas czeka? Wygląda nieźle
kwintagen18/11/2019 08:02

Jak rozumiem warunek jest tylko jeden : rozliczać podatki we Wrocławiu i z …Jak rozumiem warunek jest tylko jeden : rozliczać podatki we Wrocławiu i założyć konto i już 5 kuponów na nas czeka? Wygląda nieźle


Wygląda na to że tak. Ma działać podobnie jak dotychczasową karta Urban premium.
Trzeba być mieszkańcem?
Mieszkając np w warszawie można rozliczyć się we Wrocławiu ?
dandun18/11/2019 08:08

Czytałeś? W pierwszym zdaniu masz...


Hehe...
marcin.elo18/11/2019 08:08

Mieszkając np w warszawie można rozliczyć się we Wrocławiu ?


Warszawie, Krakowie, Poznaniu.... Wrocław zaprasza
Dzięki, już idę na konia
W jaki sposób weeyfikuja, czy rozliczam podatki we Wrocławiu? Przy rejestracji należy podać tylko wrocławski adres
mafik8818/11/2019 08:44

W jaki sposób weeyfikuja, czy rozliczam podatki we Wrocławiu? Przy r …W jaki sposób weeyfikuja, czy rozliczam podatki we Wrocławiu? Przy rejestracji należy podać tylko wrocławski adres


Pesel :-)
marcin.elo18/11/2019 08:08

Mieszkając np w warszawie można rozliczyć się we Wrocławiu ?


Nie, podatki rozliczasz tam gdzie mieszkasz. Możesz być zameldowany w Warszawie, a mieszkać we Wrocławiu i to tu musisz rozliczyć podatki, a nie w Warszawie.
Edytowane przez: "Romtom" lis 18. 2019
Romtom18/11/2019 09:15

Nie, podatki rozliczasz tam gdzie mieszkasz. Możesz być zameldowany w W …Nie, podatki rozliczasz tam gdzie mieszkasz. Możesz być zameldowany w Warszawie, a mieszkać we Wrocławiu i to tu musisz rozliczyć podatki, a nie w Warszawie.


No ale jak mieszkasz gdzieś dłużej to nie masz obowiązku meldunku tam ? Skoro ktoś tam mieszka we Wrocławiu to nie z automatu rozlicza się we Wrocławiu? Nie do końca rozumiem czy można rozliczać się gdzie chce czy trzeba spełnić jakieś warunki, jak weryfikuja gdzie mieszkasz ?
marcin.elo18/11/2019 09:20

No ale jak mieszkasz gdzieś dłużej to nie masz obowiązku meldunku tam ? Sko …No ale jak mieszkasz gdzieś dłużej to nie masz obowiązku meldunku tam ? Skoro ktoś tam mieszka we Wrocławiu to nie z automatu rozlicza się we Wrocławiu? Nie do końca rozumiem czy można rozliczać się gdzie chce czy trzeba spełnić jakieś warunki, jak weryfikuja gdzie mieszkasz ?


Obowiązek meldunkowy istnieje, choć to martwy przepis i niedługo ma tego nie być. Na PIT podaje się adres zamieszkania, który, ma być zgodny ze stanem faktycznym. Potem po numerze PESEL można sprawdzić gdzie mieszkasz.
mega okazja
marcin.elo18/11/2019 09:20

No ale jak mieszkasz gdzieś dłużej to nie masz obowiązku meldunku tam ? Sko …No ale jak mieszkasz gdzieś dłużej to nie masz obowiązku meldunku tam ? Skoro ktoś tam mieszka we Wrocławiu to nie z automatu rozlicza się we Wrocławiu? Nie do końca rozumiem czy można rozliczać się gdzie chce czy trzeba spełnić jakieś warunki, jak weryfikuja gdzie mieszkasz ?


Urząd miasta nie ma zbytnio możliwości weryfikacji gdzie się mieszka, można wynajmować mieszkanie w kilka osób, czy mieszkać np. u ciotki i nie mieć na to żadnej umowy, będąc jednocześnie zameldowanym gdzie indziej. Szacuje się, że we Wrocławiu nawet ponad 1/4 osób stale tu przebywających nie ma tu meldunku, sporo z nich dalej rozlicza się w rodzinnych miejscowościach, i przede wszystkim do nich skierowany jest ten program. Dla miasta to nie jest duży wydatek dać komuś darmowy bilet do Zoo czy Aquaparku, a niemal każdy pracujący płaci przynajmniej klika tys. zł podatku (kłania się żałosna kwota wolna od podatku, ale to inna bajka), warto więc aby część z tego trafiała do budżetu miasta, bo może być przeznaczona na bieżące potrzeby mieszkańców

Rejestrując się w programie podaje się numer pesel, adres zamieszkania i urząd skarbowy w którym się rozliczamy, i na tej podstawie system przydziela nam kupony i zniżki albo nie. W razie wątpliwości mogą zażądać potwierdzenia z PIT-u, ale jak nie będzie się kombinować to nie powinno być z tym problemu
GaUa18/11/2019 09:36

Urząd miasta nie ma zbytnio możliwości weryfikacji gdzie się mieszka, moż …Urząd miasta nie ma zbytnio możliwości weryfikacji gdzie się mieszka, można wynajmować mieszkanie w kilka osób, czy mieszkać np. u ciotki i nie mieć na to żadnej umowy, będąc jednocześnie zameldowanym gdzie indziej. Szacuje się, że we Wrocławiu nawet ponad 1/4 osób stale tu przebywających nie ma tu meldunku, sporo z nich dalej rozlicza się w rodzinnych miejscowościach, i przede wszystkim do nich skierowany jest ten program. Dla miasta to nie jest duży wydatek dać komuś darmowy bilet do Zoo czy Aquaparku, a niemal każdy pracujący płaci przynajmniej klika tys. zł podatku (kłania się żałosna kwota wolna od podatku, ale to inna bajka), warto więc aby część z tego trafiała do budżetu miasta, bo może być przeznaczona na bieżące potrzeby mieszkańców :)Rejestrując się w programie podaje się numer pesel, adres zamieszkania i urząd skarbowy w którym się rozliczamy, i na tej podstawie system przydziela nam kupony i zniżki albo nie. W razie wątpliwości mogą zażądać potwierdzenia z PIT-u, ale jak nie będzie się kombinować to nie powinno być z tym problemu


Sprawdzają po PESELu w Urzędzie Skarbowym. Co roku jest taka weryfikacja.
Uwaga. Wasz podatek trafia do tej gminy, którą wpiszecie w rozliczeniu rocznym PIT w rubryce "Miejsce zamieszkania".
Fajne, dzieki!
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od GaUa. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
  Tekst