Niestety, ta okazja już wygasła
Nasz Wrocław 365 - Darmowe wejściówki do Zoo, Aquaparku i nie tylko, dla rozliczających podatki we Wrocławiu
1165° Zakończono

Nasz Wrocław 365 - Darmowe wejściówki do Zoo, Aquaparku i nie tylko, dla rozliczających podatki we Wrocławiu

1165° Zakończono
Nasz Wrocław 365 - Darmowe wejściówki do Zoo, Aquaparku i nie tylko, dla rozliczających podatki we Wrocławiu
lis 18. 2019Dostępność Dolnośląskie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Program Nasz Wrocław, będący kontynuacją wcześniejszego programu Urbancard Premium, skierowany jest do osób mieszkających (niekoniecznie zameldowanych!) we Wrocławiu i rozliczających tu podatki. Funkcjonuje on już od jakiegoś czasu, do tej pory oferował różne zniżki głównie do instytucji kulturalnych (choć nie tylko), teraz został rozbudowany o dosyć ciekawą ofertę darmowych wejściówek i biletów. Poniżej przeklejam informacje ze strony, więcej w linku.

„Płacąc podatki we Wrocławiu, zyskujesz i Ty, i miasto, w którym mieszkasz”. Tym prostym, ale jakże prawdziwym hasłem zachęcamy wrocławian do skorzystania z nowej akcji promocyjnej w ramach miejskiego programu „Nasz Wrocław”. Sprawdź, jak skorzystać z darmowych wejść do wrocławskich instytucji.

Nasz Wrocław 365 to darmowe wejścia do popularnych wrocławskich atrakcji. W ramach pierwszej edycji akcji swojąofertę w formie kuponów udostępniło 5 partnerów:

  • Aquapark – 2-godzinne wejście do strefy rekreacji dla osoby dorosłej,
  • Zoo Wrocław – bilet normalny dla osoby dorosłej,
  • Hydropolis – bilet normalny dla osoby dorosłej,
  • WKS Śląsk Wrocław – bilet na mecz piłkarski dla osoby dorosłej (sektor rodzinny),
  • Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice – jednorazowa jazda konna.

To pierwsza edycja akcji, w ramach której kupony będą ważne do 17 listopada 2020 r. Po tej dacie uczestnicy akcji otrzymają nowe kupony. Lista partnerów akcji specjalnej „Nasz Wrocław 365” w kolejnych latach może się zmieniać.

Aby wziąć udział w akcji „Nasz Wrocław 365”, należy mieć aktywne konto w systemie, które nie jest przypisane do konta rodzica – z promocji skorzystają więc tylko osoby pełnoletnie.

Najważniejsze zasady akcji Nasz Wrocław 365 do zapamiętania

  • Kupony otrzymują tylko pełnoletni uczestnicy programu „Nasz Wrocław”, mający konto niepowiązane z kontem rodzica.
  • Nieważne, czy jesteś już uczestnikiem programu „Nasz Wrocław” czy dopiero się zarejestrujesz – Twoje kupony na darmowe wejścia mają stałą datę ważności i wygasają 17 listopada 2020 r.
  • W obecnej edycji akcji promocyjnej bierze udział 5 partnerów.
  • Otrzymujesz 5 kuponów do wykorzystania na darmowe wejścia u partnerów.
  • Po wykorzystaniu kuponu u partnera ponowne skorzystanie darmowego wejścia u partnera będzie możliwe za rok.

203749.jpg
Opis i regulamin mówią o kuponach, jednak jak zalogujemy się do aplikacji czy na stronie internetowej to ich nie zobaczymy. Nie powinno to jednak mieć znaczenia dla samej akcji, zgodnie z powyższą instrukcją oraz regulaminem wejściówkę dostaje się na podstawie ważnej karty Nasz Wrocław (można połączyć z Urbankartą albo wygenerować elektroniczną w aplikacji) oraz dokumentu tożsamości. Podgląd aktywnych kuponów zapewne pojawi się wkrótce.

Warto zajrzeć do zakładki Partnerzy, są tam rozpisane różne muzea i inne instytucje oraz firmy, które oferują dodatkowe zniżki (zazwyczaj rzędu ok. 20%) dla uczestników programu
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
43 Komentarze
Prześlij Komentarz