Niestety, ta okazja już wygasła
Napój energetyczny energy drink by Ann Kaufland Ełk lokalnie
198° Zakończono

Napój energetyczny energy drink by Ann Kaufland Ełk lokalnie

0,99zł4,99zł-80%Kaufland Okazje
11
sie 16. 2019Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Kaufland Ełk przy informacji stoją 2 kartony energetyka robionegp pod szyldem By Ann (Pani Lewandowska) Nie wiem jak walory smakowe ale promocja spowodowana kończącym się terminem przy informacji stoją z datą do 17.08 natomiast na półce w dziale Energetyki data do 18.08 Jak wyczytałem na puszce jest to sok jabłkowy z naturalna kofeina.
Nie wnikam czy to zdrowe czy smaczne ale za tą cenę każda cebula może spróbować odrobiny luksusu (cena wyjściowa 4,99 kosmos)
Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka

Grupy

11 Komentarzy
" Nie wnikam czy to zdrowe czy smaczne ale za tą cenę każda cebula może spróbować odrobiny luksusu (cena wyjściowa 4,99 kosmos)"


To, ze jak sam napisałeś coś ma cenę z kosmosu, to naprawdę jeszcze nie oznacza, ze staje się przez to towarem luksusowym
Bowik16/08/2019 11:47

" Nie wnikam czy to zdrowe czy smaczne ale za tą cenę każda cebula może spr …" Nie wnikam czy to zdrowe czy smaczne ale za tą cenę każda cebula może spróbować odrobiny luksusu (cena wyjściowa 4,99 kosmos)" To, ze jak sam napisałeś coś ma cenę z kosmosu, to naprawdę jeszcze nie oznacza, ze staje się przez to towarem luksusowym


Po promocji piwa w biedronce w środę nie wiem co pisze 😜
A tak na serio chodziło mi o to że za 5zl w życiu bym tego nie kupił. Pewnie większość tego ie kupuje za 5zl sądząc po kończącym się terminie. A produkty By Ann lokowanie są raczej jako górna półka temu tak napisałem.
SzczfanaGapa16/08/2019 11:51

Po promocji piwa w biedronce w środę nie wiem co pisze 😜A tak na serio c …Po promocji piwa w biedronce w środę nie wiem co pisze 😜A tak na serio chodziło mi o to że za 5zl w życiu bym tego nie kupił. Pewnie większość tego ie kupuje za 5zl sądząc po kończącym się terminie. A produkty By Ann lokowanie są raczej jako górna półka temu tak napisałem.


Za cenę plusik dałem, bo w końcu okazję oceniamy na pepperze a nie towar (aczkolwiek wszelkie uwagi mile widziane odnośnie tej jakości). Natomiast, czy produkty tej marki to "górna półka" ? Ja mam od jakiegoś czasu wrażenie, ze media nam próbują niezbyt umiejętnie wmówić, ze tak własnie jest.
Natomiast pełna zgoda, ze jak Ktoś zamierzał popróbować i wyrobić sobie własną opinię, to teraz cenowo jest dobry moment.
Edytowane przez: "Bowik" sie 16. 2019
taaa pijcie, a później dzieci z niewyraźną twarzą będziecie mieli....
Dominik_T16/08/2019 12:44

taaa pijcie, a później dzieci z niewyraźną twarzą będziecie mieli....


Energetyki to głównie dużo cukru, tauryna, kofeina czy guarana oraz witaminy. Jak czytam takie komentarze to mam ochotę się zrewanżować podobnym komentarzem o dzieciach ale nie każdy musi wiedzieć co siedzi w puszce.
Edytowane przez: "uxs" sie 16. 2019
uxs16/08/2019 13:33

Energetyki to głównie dużo cukru, tauryna, kofeina czy guarana oraz wi …Energetyki to głównie dużo cukru, tauryna, kofeina czy guarana oraz witaminy. Jak czytam takie komentarze to mam ochotę się zrewanżować podobnym komentarzem o dzieciach ale nie każdy musi wiedzieć co siedzi w puszce.


I Ty tak na poważnie? Akurat produkt ma tu najmniejsze znaczenie. Po prostu rzygać się chce gdy jakiś "celebryta" pierdnie i wszystkie media się podniecają. Tak samo jest z Lewandowskimi. Dopisek "By Ann" ma mieć w opinii ludzi większą wartość jak by pokrywali dany produkt złotem?!?!?! Tak samo z dziećmi, niby twarz zamazana dla ochrony, a w rzeczywistości robią z małej dziewczynki taki sam "produkt by Ann", tyle tylko że sprzedawany w brukowcach...
Edytowane przez: "Dominik_T" sie 16. 2019
2706695-a0V66.jpgCena jak za szampana
Za darmo bym tego nie brał
Dred16/08/2019 14:53

Za darmo bym tego nie brał


eee, myślę, że za darmo to byś brał
Dominik_T16/08/2019 14:21

I Ty tak na poważnie? Akurat produkt ma tu najmniejsze znaczenie. Po …I Ty tak na poważnie? Akurat produkt ma tu najmniejsze znaczenie. Po prostu rzygać się chce gdy jakiś "celebryta" pierdnie i wszystkie media się podniecają. Tak samo jest z Lewandowskimi. Dopisek "By Ann" ma mieć w opinii ludzi większą wartość jak by pokrywali dany produkt złotem?!?!?! Tak samo z dziećmi, niby twarz zamazana dla ochrony, a w rzeczywistości robią z małej dziewczynki taki sam "produkt by Ann", tyle tylko że sprzedawany w brukowcach...


Ja napisałem o składzie, a nie marketingu. Z resztą dorabiasz pi...e uszy.
Avatar
Usunięty50870
uxs16/08/2019 15:17

Ja napisałem o składzie, a nie marketingu. Z resztą dorabiasz pi...e uszy.


To chyba miało być do innego komentarza, tam gdzie ktoś wspominał że by Ann to towar luksusowy Przynajmniej tak wnioskuję z kontekstu
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst