Niestety, ta okazja już wygasła
NAMIOT KEMPINGOWY AIR SECONDS - FRESH&BLACK XL - 3-OSOBOWY QUECHUA
187° Zakończono

NAMIOT KEMPINGOWY AIR SECONDS - FRESH&BLACK XL - 3-OSOBOWY QUECHUA

399,99zł649,99zł-38% Darmowa dostawa DarmowaDecathlon Okazje
9
187° Zakończono
NAMIOT KEMPINGOWY AIR SECONDS - FRESH&BLACK XL - 3-OSOBOWY QUECHUA
cze 16. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cześć, fajna promocja na namiot turystyczny z Decathlon.
Aktualizacje społecznościowe
Decathlon OkazjeDecathlon Kupony
9 Komentarzy
Nie odnoszę się do ceny ale parametrów.
Sypialnia 210 X 210 cm.Maks. wys. użytkowa: 118 cm. 2 miejsca na rzeczy.
Jak na namiot, który trzeba wozić samochodem zdecydowanie za mały a szczególnie bardzo niski.
Nie polecam
Gonsior16/06/2020 14:10

Nie odnoszę się do ceny ale parametrów.Sypialnia 210 X 210 cm.Maks. wys. uż …Nie odnoszę się do ceny ale parametrów.Sypialnia 210 X 210 cm.Maks. wys. użytkowa: 118 cm. 2 miejsca na rzeczy.Jak na namiot, który trzeba wozić samochodem zdecydowanie za mały a szczególnie bardzo niski.Nie polecam


Nie trzeba wozić go samochodem, przy tych wymiarach jakie ma po złożeniu wejdzie jeszcze na rower/motocykl, do plecaka już raczej nie

Sypialnia o tych wymiarach wystarczy dla 3 osób, w namiotach trekkingowych czasami na osobę przypada i 50 cm, tutaj 70 cm (bagażu nie liczę).

Moim zdaniem to dziwna hybryda namiotu trekkingowego i rodzinnego, do samochodu. Jakiś dziwny dmuchany stelaż, średni rozmiar po złożeniu, waga conajmniej taka, jakby w zestawie były materace, śpiwory i kuchenka no i wysoka cena, początkowa już w ogóle z kosmosu. Fresh&black niczego tu nie usprawiedliwia. Kloc za grube pieniądze.
A możecie polecić jakiś namiot 2 osobowy, do samochodu, ale im mniej miejsca będzie zajmował i im lżejszy tym lepiej (to samo z ceną ). Wypad raz do roku na kilka dni. Jakiś z Decathlona obskoczy?
adiGDA16/06/2020 14:23

Nie trzeba wozić go samochodem, przy tych wymiarach jakie ma po złożeniu we …Nie trzeba wozić go samochodem, przy tych wymiarach jakie ma po złożeniu wejdzie jeszcze na rower/motocykl, do plecaka już raczej nie Sypialnia o tych wymiarach wystarczy dla 3 osób, w namiotach trekkingowych czasami na osobę przypada i 50 cm, tutaj 70 cm (bagażu nie liczę).Moim zdaniem to dziwna hybryda namiotu trekkingowego i rodzinnego, do samochodu. Jakiś dziwny dmuchany stelaż, średni rozmiar po złożeniu, waga conajmniej taka, jakby w zestawie były materace, śpiwory i kuchenka no i wysoka cena, początkowa już w ogóle z kosmosu. Fresh&black niczego tu nie usprawiedliwia. Kloc za grube pieniądze.


O ile się nie mylę to trzeba jeszcze zmieścić pompkę. Ustami się tego nie nadmucha, potrzebne jest większe ciśnienie, aby wewnętrzny silikonowy kondon był sztywny jak... tradycyjny pałąk z włókna szklanego (prawie).
Możecie zwrócić uwagę na zdjęcie manomentru na pompce z decathlonu:

4579827-ppSqW.jpg
Materac - 1 psi, namiot - 7 psi

Jeśli ktoś jest fanem dmuchanych namiotów to obniżka zacna.
kacperu116/06/2020 14:30

A możecie polecić jakiś namiot 2 osobowy, do samochodu, ale im mniej mi …A możecie polecić jakiś namiot 2 osobowy, do samochodu, ale im mniej miejsca będzie zajmował i im lżejszy tym lepiej (to samo z ceną ). Wypad raz do roku na kilka dni. Jakiś z Decathlona obskoczy?


Ja bym brał taki. decathlon.pl/arp…tml 2 osoby w środku, po bokach zostaje jeszcze luz na torby z rzeczami. Buty zostają w mini-przedsionku.
W Decathlonie sprzedawali namioty w wersji AIR. Nie wszyscy jednak byli świadomi, ze taka wersja namiotu dedykowana jest do ciepłych krajów. W naszych polskich warunkach marzło się po prostu nocami
W tej ofercie AIR chyba dotyczy jednak systemu nośnego/ konstrukcji. Warto sprawdzić.
To maly kompaktowy namiot. Wożenie pompki rozmiarów większych niż torba do namiotu to jakiś paradoks.
Ciapek16/06/2020 15:57

To maly kompaktowy namiot. Wożenie pompki rozmiarów większych niż torba do …To maly kompaktowy namiot. Wożenie pompki rozmiarów większych niż torba do namiotu to jakiś paradoks.


to na pewno nie jest mały i kompaktowy namiot
Online juz nie ma a stacjonarnie cena nominalna obowiazuje.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst