Naklejki "Patrz w lusterka..." za darmo @ Moto Oxford
45°Zakończono

Naklejki "Patrz w lusterka..." za darmo @ Moto Oxford

12
lut 2. 2016
Serwis Moto Oxford rozdaje darmowe naklejki "Patrz w lusterka. Motocykle są wszędzie."

Wystarczy polubić fanpage, polubić post i udostępnić go, po czym wysłać maila z adresem.
Aktualizacje społecznościowe
Pozostałe oferty
Najlepsze komentarze
Idiotyczne są te naklejki. Motocykle nie mają być "wszędzie". Mają być tam gdzie inni użytkownicy dróg. Te pasy na środku jezdni to nie jest dodatkowy pas dla motocykli a niektórym świętym krowom wydaje się że tak właśnie jest.
12 Komentarzy
Idiotyczne są te naklejki. Motocykle nie mają być "wszędzie". Mają być tam gdzie inni użytkownicy dróg. Te pasy na środku jezdni to nie jest dodatkowy pas dla motocykli a niektórym świętym krowom wydaje się że tak właśnie jest.
Autor
@Konrad w kodeksie drogowym jest taka czynność jak wymijanie. Czy jeśli motocykl wymija samochody stojące w korku, bo może (zmieści się), to jest to złe? A jeśli tak, to czy tak samo rowerzysta powinien stać i czekać? Przecież to byłoby bez sensu.
DoReMilut 2. 2016

@Konrad w kodeksie drogowym jest taka czynność jak wymijanie.


Bardziej omijanie
@DoReMi nie mówię o korkach bo to naturalne i nie uwagę w korkach chodzi w tych naklejkach, dobrze o tym wiesz. Mówię o zapitalaniu środkiem drogi i wymuszaniu by "konserwy" się odsuwały. Albo gdy wyprzedza się "konserwę" z różnicą prędkości 150-200 km/h.
Samochodów jest na drogach kilkakrotnie więcej, powinni więc zrobić naklejki na motocykle. "Patrz w lusterka, samochody są wszedzie".
DoReMilut 2. 2016

@Konrad w kodeksie drogowym jest taka czynność jak wymijanie. Czy jeśli mo …@Konrad w kodeksie drogowym jest taka czynność jak wymijanie. Czy jeśli motocykl wymija samochody stojące w korku, bo może (zmieści się), to jest to złe? A jeśli tak, to czy tak samo rowerzysta powinien stać i czekać? Przecież to byłoby bez sensu.


Jakie bez sensu? Chcą być na równi traktowani z samochodami - innymi uczestnikami ruchu drogowego to czekaj. A nie że na styk omijasz po lewej stronie bądź co gorsza po prawej..
Autor
Moim zdaniem w tych naklejkach chodzi głównie o jazdę miejską. Wszyscy się spieszą, kierowcy zmieniają pasy jakby nie znali praw Murphego... I zapominają, że oprócz spojrzenia przez ramię warto użyć też lusterka. Mówię to jako kierowca (z jednośladów mam tylko rower), który niejedno już widział.
A już szczególnie wkurza mnie, gdy kierowca zajeżdża motocyklowi drogę, specjalnie przysuwając się do linii. Stojąc czy sunąc powoli w korku, jak widzę w lusterku zbliżający się motocykl czy skuter, robię mu trochę miejsca. Żeby przejechał bezpiecznie. Dla mnie to jest logiczne.
@Tomsi A po co mam komuś utrudniać życie? W latach 90-tych jechałem niemiecką autostradą i natknąłem się na wypadek. Wszyscy kierowcy wiedzieli, jak mają się zachować - ciężarówki zajęły dwa prawe pasy, a lewym jechały osobówki. Bo tylko dla nich był możliwy objazd. Wg Twojej teorii równego traktowania, wszyscy powinniśmy stać razem z tirami...?
Wypadek, a jazda na głupiego to wielka różnica. Nie porównuj Niemiec do zakichanej Polski. Jak płace będą podobne to wtedy możemy porównywać, a tak to porównanie 3 świata z normalnym cywilizowanym państwem (odejmując pierd. turków i ciapatych).
Autor
@Tomsi przemawia przez Ciebie jakaś nieusprawiedliwione poczucie swojej niższości. Podróżuję po świecie i wcale nie czuję się gorszy od Niemców, Brytyjczyków czy Amerykanów. I to nie jest kwestia płacy tylko ludzi. Nie licząc jakiś nacjonalistycznych oszołomów, Polacy są na świecie bardzo lubiani. Jesteśmy uważani za świetnych ludzi, przyjaznych, wesołych...
DoReMilut 2. 2016

@Tomsi przemawia przez Ciebie jakaś nieusprawiedliwione poczucie swojej …@Tomsi przemawia przez Ciebie jakaś nieusprawiedliwione poczucie swojej niższości. Podróżuję po świecie i wcale nie czuję się gorszy od Niemców, Brytyjczyków czy Amerykanów. I to nie jest kwestia płacy tylko ludzi. Nie licząc jakiś nacjonalistycznych oszołomów, Polacy są na świecie bardzo lubiani. Jesteśmy uważani za świetnych ludzi, przyjaznych, wesołych...


To mamy odmienne zdanie . Ja się nie raz przekonałem jak Niemcy/Holendrzy lubią Polaków .. My kradniemy, jesteśmy tanią siłą roboczą. Tam gdzie prawdziwy Niemiec nie ma zamiaru się wybrudzić tam wysyła Polaczka . Zaraz mi powiesz, że wyjezdny Polako Niemiec stoi na równi z prawdziwym Niemcem - to popluję monitor z wrażenia hehe.
Niższości? Raczej wstydu za Polskę i za to jak schodzi na dno i traktuje swych rodaków/obywateli.
Zawieszony
A nie daja naklejek. "Patrz w lusterka dziewczyny są wszędzie" ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy