Niestety, ta okazja już wygasła

Najprawdziwsza, Pravda Vodka , 1,75L , 40V, Makro Białystok

kwi 17. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Był koniak, to teraz coś dla smakoszy białej mocnej.
Co prawda nie miałem okazji jej pić, ale znawcy twierdzą, że to niezły sort. Daje po plecach jak trzeba

Jak to górolsko teoryja poznania powiado:
Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i g... prawda

a , przepraszam, jest jeszcze jedna- Wódka Pravda

153022.jpgWytwarzana jest z luksusowego spirytusu żytniego i zdemineralizowanej wody źródlanej, dowożonej cysternami z ujęcia z chronionej strefy górskiej , z ujęcia znajdującego się pośród beskidzkich lasów, w chronionej strefie górskiej u podnóża Szyndzielni.
Używane w produkcji zbiorniki i ciągi technologiczne wykonane są ze stali kwasoodpornej, a prowadzenie procesu technologicznego w ciągu zamkniętym eliminuje niekorzystne wpływy otoczenia. Wódka filtrowana jest przez najwyższej jakości aktywny węgiel drzewny z polskiej brzozy stosowany w laboratoriach farmaceutycznych. Użycie nowoczesnych filtrów klarujących zapewnia napojowi szlachetny błysk.
W procesie odwróconej osmozy oraz dodatkowych działań technologicznych woda ta pozbawiana jest związków chemicznych, które mogłyby w najmniejszym choćby stopniu niekorzystnie wpływać na jakość i smak wódki, z równoczesnym pozostawieniem w niej tych minerałów, które wzbogacają jej smak. Uzyskana tą drogą woda, ma słodkawy, orzeźwiający smak, charakterystyczny dla górskich źródeł.
Każda partia wódki poddawana jest analizie z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu laboratoryjnego.
Spirytus i woda są starannie mieszane. Powolny, ściśle kontrolowany proces prowadzi do powstania wódki o pożądanej mocy 40 % i niezrównanym smaku.
Największe znaczenie ma jednak degustacja. Jeśli choć jeden z przeprowadzających ją kiperów zakwestionuje jakość trunku, nie trafia on do rozlewu.
Pravda rozlewana jest do butelek, płukanych uprzednio wodą zdemineralizowaną linii rozlewniczej, a potem każda butelka zdobiona i pakowana jest ręcznie.

Ręcznie zdobiona butelka, lubiana za najwytworniejsze opakowanie na rynku wódek, dodaje całości kunsztu i elegancji. Miesięcznik „Drinks International” uznał butelkę Pravdy za najwytworniejsze z opakowań na rynku wódek .
Zalety Pravdy ujawniają się w całej pełni, gdy pije się ją nie zmieszaną z innymi składnikami. Wielką popularnością cieszy się ona w Stanach Zjednoczonych. Amerykanie piją Pravdę z kieliszka typu martini bez żadnych dodatków, oprócz kilku kostek lodu. Pravda to istny szampan wśród wódek.

Butelka o obszerności 1,75l to wspaniały sposób na celebracje unikatowych chwil w znacznym gronie znajomych i przyjaciół.

153022.jpg Jak to Kwiczoł stwierdził :


Ceny regularne w PL od 189 do 300 zł (!).

Prawdziwy film o Pravdzie:

153022.jpg20144427771555458606.jpgOczywiście taki rarytas pijemy bez mieszania z czymkolwiek, a dobrze schłodzony.
Jeśli już ewentualnie mowa o drinkach, sobiście lubię shota- wściekłego psa:
  • 18 ml wódki,
  • gęsty sok malinowy,
  • kilka kropel tabasco,
  • szczypta pieprzu

Cały sekret w przyrządzeniu wściekłego psa polega na wlaniu do kieliszków poszczególnych składników w odpowiedniej kolejności i z odpowiednią precyzją.Do kieliszka wlewamy w pierwszej kolejności wódkę, pozostawiając nieco miejsca na sok, następnie wlewamy sok po ściankach, delikatnie przechylając kieliszek. Dzięki dużej różnicy gęstości i konsystencji obu cieczy, odpowiednio wlane nie wymieszają się ze sobą, a sok osiądzie na dnie kieliszka. Następnie należy wpuścić do kieliszka kilka kropel tabasco (około 3) i całość posypać z wierzchu szczyptą drobno mielonego pieprzu.Tak przygotowany drink pije się w całości, jednym łykiem. Nie należy go popijać. Wbrew pozorom, pomimo niebezpiecznie brzmiącej mieszanki tabasco, pieprzu i wódki, całość ostrego smaku niemal w całości jest zabijane przez znajdujący się na samym dnie i wypijany na samym końcu sok malinowy, który dodaje słodyczy.
mała uwaga końcowa: przed lub zaraz po 1. wychyleniu mówimy szybko treść przysięgi: będę mówił prawdę, całą prawdę i tylko prawdę

P.S. Zaprawdę, prawda jest tylko jedna
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
34 Komentarze
Prześlij Komentarz