Niestety, ta okazja wygasła 22 kwietnia 2019.
90°
34
Opublikowano 16 kwietnia 2019

Najprawdziwsza, Pravda Vodka , 1,75L , 40V, Makro Białystok

159,99zł189zł-15%
Awatar użytkownika Zatoichi
Opublikowane przez
Zatoichi
Dołączył w 2018
7.999
19.689

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Supermarket

Znajdź więcej okazji Supermarket

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Był koniak, to teraz coś dla smakoszy białej mocnej.
Co prawda nie miałem okazji jej pić, ale znawcy twierdzą, że to niezły sort. Daje po plecach jak trzeba

Jak to górolsko teoryja poznania powiado:
Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i g... prawda

a , przepraszam, jest jeszcze jedna- Wódka Pravda

153022.jpgWytwarzana jest z luksusowego spirytusu żytniego i zdemineralizowanej wody źródlanej, dowożonej cysternami z ujęcia z chronionej strefy górskiej , z ujęcia znajdującego się pośród beskidzkich lasów, w chronionej strefie górskiej u podnóża Szyndzielni.
Używane w produkcji zbiorniki i ciągi technologiczne wykonane są ze stali kwasoodpornej, a prowadzenie procesu technologicznego w ciągu zamkniętym eliminuje niekorzystne wpływy otoczenia. Wódka filtrowana jest przez najwyższej jakości aktywny węgiel drzewny z polskiej brzozy stosowany w laboratoriach farmaceutycznych. Użycie nowoczesnych filtrów klarujących zapewnia napojowi szlachetny błysk.
W procesie odwróconej osmozy oraz dodatkowych działań technologicznych woda ta pozbawiana jest związków chemicznych, które mogłyby w najmniejszym choćby stopniu niekorzystnie wpływać na jakość i smak wódki, z równoczesnym pozostawieniem w niej tych minerałów, które wzbogacają jej smak. Uzyskana tą drogą woda, ma słodkawy, orzeźwiający smak, charakterystyczny dla górskich źródeł.
Każda partia wódki poddawana jest analizie z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu laboratoryjnego.
Spirytus i woda są starannie mieszane. Powolny, ściśle kontrolowany proces prowadzi do powstania wódki o pożądanej mocy 40 % i niezrównanym smaku.
Największe znaczenie ma jednak degustacja. Jeśli choć jeden z przeprowadzających ją kiperów zakwestionuje jakość trunku, nie trafia on do rozlewu.
Pravda rozlewana jest do butelek, płukanych uprzednio wodą zdemineralizowaną linii rozlewniczej, a potem każda butelka zdobiona i pakowana jest ręcznie.

Ręcznie zdobiona butelka, lubiana za najwytworniejsze opakowanie na rynku wódek, dodaje całości kunsztu i elegancji. Miesięcznik „Drinks International” uznał butelkę Pravdy za najwytworniejsze z opakowań na rynku wódek .
Zalety Pravdy ujawniają się w całej pełni, gdy pije się ją nie zmieszaną z innymi składnikami. Wielką popularnością cieszy się ona w Stanach Zjednoczonych. Amerykanie piją Pravdę z kieliszka typu martini bez żadnych dodatków, oprócz kilku kostek lodu. Pravda to istny szampan wśród wódek.

Butelka o obszerności 1,75l to wspaniały sposób na celebracje unikatowych chwil w znacznym gronie znajomych i przyjaciół.

153022.jpg Jak to Kwiczoł stwierdził :


Ceny regularne w PL od 189 do 300 zł (!).

Prawdziwy film o Pravdzie:

153022.jpg20144427771555458606.jpgOczywiście taki rarytas pijemy bez mieszania z czymkolwiek, a dobrze schłodzony.
Jeśli już ewentualnie mowa o drinkach, sobiście lubię shota- wściekłego psa:
 • 18 ml wódki,
 • gęsty sok malinowy,
 • kilka kropel tabasco,
 • szczypta pieprzu

Cały sekret w przyrządzeniu wściekłego psa polega na wlaniu do kieliszków poszczególnych składników w odpowiedniej kolejności i z odpowiednią precyzją.Do kieliszka wlewamy w pierwszej kolejności wódkę, pozostawiając nieco miejsca na sok, następnie wlewamy sok po ściankach, delikatnie przechylając kieliszek. Dzięki dużej różnicy gęstości i konsystencji obu cieczy, odpowiednio wlane nie wymieszają się ze sobą, a sok osiądzie na dnie kieliszka. Następnie należy wpuścić do kieliszka kilka kropel tabasco (około 3) i całość posypać z wierzchu szczyptą drobno mielonego pieprzu.Tak przygotowany drink pije się w całości, jednym łykiem. Nie należy go popijać. Wbrew pozorom, pomimo niebezpiecznie brzmiącej mieszanki tabasco, pieprzu i wódki, całość ostrego smaku niemal w całości jest zabijane przez znajdujący się na samym dnie i wypijany na samym końcu sok malinowy, który dodaje słodyczy.
mała uwaga końcowa: przed lub zaraz po 1. wychyleniu mówimy szybko treść przysięgi: będę mówił prawdę, całą prawdę i tylko prawdę

P.S. Zaprawdę, prawda jest tylko jedna
Aktualizacje społecznościowe

34 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Usunięty54176
  Anonymous User
  Usunięty1237517/04/2019 04:29

  W sumie dobry sposób na biznes. Produkować fikuśne butelki na wóde z dzi …W sumie dobry sposób na biznes. Produkować fikuśne butelki na wóde z dziwną nazwą, dodać luxury/premium lub ulubione słowo XXIwieku: RZEMIEŚLNICZE (rolnik płakał jak sprzedawał zboże i ziemniaki w skupie) i sprzedawać po 20zł/sztuka zestaw zrób to sam: butelka, kartonik i fikuśna naklejka 'gwarancja szczelności, świeżości i oryginalności'. W domu przelewasz do takiej butelki krupnik i masz 'coś specjalnego'


  Z ciekawości, piłeś kiedyś taką wódkę czy tak tylko sobie piszesz bez sensu? Pravdę od Krupnika byś rozpoznał po samym zapachu, co dopiero smaku.
 2. Awatar użytkownika Usunięty12375
  Anonymous User
  W sumie dobry sposób na biznes. Produkować fikuśne butelki na wóde z dziwną nazwą, dodać luxury/premium lub ulubione słowo XXIwieku: RZEMIEŚLNICZE (rolnik płakał jak sprzedawał zboże i ziemniaki w skupie) i sprzedawać po 20zł/sztuka zestaw zrób to sam: butelka, kartonik i fikuśna naklejka 'gwarancja szczelności, świeżości i oryginalności'. W domu przelewasz do takiej butelki krupnik i masz 'coś specjalnego' (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika niezwykły_jak_wszyscy
  niezwykły_jak_wszyscy
  wódka ma być czysta, tania, kopać i gębę wykrzywiać. A jak zaczyna smakować to do AA
 4. Awatar użytkownika miszelin
  miszelin
  jak ta wódeczka taka dobra to po co robić z niej drinki i drink-shoty? profanacja.

  po drugie za czystą wódkę nigdy bym tyle nie dał

  PS. No może z 120plnow bym dał jakby to miał być prezent lub okazja (spotkanie) na której trzeba zapunktować/zaprezentować na wejściu czymś specjalnym. (Edytowano)
 5. Awatar użytkownika rymcymcym
  rymcymcym
  40 V, czyli co? 40 cylindrów w układzie V?
  Normalnie widlasta czterdziestka
 6. Awatar użytkownika czeczu
  czeczu
  Usunięty5417617/04/2019 05:54

  Z ciekawości, piłeś kiedyś taką wódkę czy tak tylko sobie piszesz bez sensu …Z ciekawości, piłeś kiedyś taką wódkę czy tak tylko sobie piszesz bez sensu? Pravdę od Krupnika byś rozpoznał po samym zapachu, co dopiero smaku.


  Ja piłem i rewelacji za tą kasę nie ma ... Samkuje podobnie jak Ogiński Bocian czy Wyborowa także szkoda przepłacać.
 7. Awatar użytkownika Robert_J.
  Robert_J.
  Jak czytam opis procesu produkcji, to aż żal później pić tę wódkę. Trochę szkoda, że butelki nie są polerowane udami chińskich dziewic, ale myślę, że producent nadrobi ten brak w drugiej wersji Pravdy.
 8. Awatar użytkownika smalecwieprzowy
  smalecwieprzowy
  Ładna rzecz.
 9. Awatar użytkownika Aserix
  Aserix
  Plus za sam opis i trochę za Białystok
 10. Awatar użytkownika lukelu
  lukelu
  2217651.jpg


  „Wódeczka musi być zimna. I gęsta, jak sok z...” (Edytowano)
 11. Awatar użytkownika Wariacik997
  Wariacik997
  Hmm kusząca oferta
 12. Awatar użytkownika Scooter
  Scooter
  Ale okazja. Ubieram się i jadę kupić
 13. Awatar użytkownika Jakub_Bakaj
  Jakub_Bakaj
  Kurcze xd nikt nie śpi, wszyscy czekają na cebulę
 14. Awatar użytkownika ViP
  ViP
  Piłem i polecam trudno to porównywać do jakiej kolwiek zwykłej wódki, kupicie na święta sami oceniacie dla mnie luks. Ale z tymi drinkami to troszkę słabo tę vodke pije się tylko czystą. (Edytowano)
 15. Awatar użytkownika Pueblo.
  Pueblo.
  Pravda. Ja juz od kilku lat jesli muszę zrobić na szybko prezent to kupuję właśnie Pravdę. Wygląda luksusowo i w smaku jest niezła. I mówię prawdę. Ode mnie plusik.
 16. Awatar użytkownika kryzys_finansowy
  kryzys_finansowy
  Prawda musi kosztować. Plus.
 17. Awatar użytkownika _EmbE_
  _EmbE_
  rymcymcym17/04/2019 06:31

  40 V, czyli co? 40 cylindrów w układzie V?Normalnie widlasta czterdziestka …40 V, czyli co? 40 cylindrów w układzie V?Normalnie widlasta czterdziestka


  O kolega widzę znawca motoryzacji...
  Bardziej 40 zaworów, a jeśli mowa o cylindrach to musiałoby być v40
 18. Awatar użytkownika _EmbE_
  _EmbE_
  rymcymcym19 min

  Racja. W końcu nie ogarnąłem słownika, który mi w ogóle wypisywał jakieś gł …Racja. W końcu nie ogarnąłem słownika, który mi w ogóle wypisywał jakieś głupoty, jakby wyliczenia, zresztą dlatego napisałem ze spacją. Na myśli miałem cylindry, o czym zresztą "słownie" napisałem.


  A ja na myśli mam zawory, jak dalej nie wiesz o co chodzi to nie mam pytań:D
 19. Awatar użytkownika woocash
  woocash
  rymcymcym21 min

  Racja. W końcu nie ogarnąłem słownika, który mi w ogóle wypisywał jakieś gł …Racja. W końcu nie ogarnąłem słownika, który mi w ogóle wypisywał jakieś głupoty, jakby wyliczenia, zresztą dlatego napisałem ze spacją. Na myśli miałem cylindry, o czym zresztą "słownie" napisałem.


  Chodzi o to, ze w "nomenklaturze" motoryzacyjnej ma zanczenie, czy V jest przed cyfra, czy po cyfjrze.

  V8 oznacza osiem cylindrow, nie mowiac nic o liczbie zaworow.
  8V oznacza 8 zaworow na cylinder, nie mowiac nic o liczbie cylindrow.
 20. Awatar użytkownika Robert_J.
  Robert_J.
  Zatoichi17/04/2019 13:31

  No wiesz, kłamać nie kłamią, ale jak to się mówi prawda niejedno ma imię No wiesz, kłamać nie kłamią, ale jak to się mówi prawda niejedno ma imię


  Pięknie to kiedyś ujął Piłsudski: prawda jest jak du.pa, każdy ma swoją.
Awatar użytkownika