najlepsza sieć za dychę @ T-Mobile
42°Zakończono

najlepsza sieć za dychę @ T-Mobile

32
maj 9. 2016
W t-mobile dla przenoszących numer z innej sieci maja umowę bez telefonu na czas nie okrelslony - przez pierwsze 4 mce za 10zl jest wszystko bez limitu +100gb co miesiąc. Potem mozna wybrać inna ofertę, nie podejmować decyzji i za 29,99 bedą nielimitowane komórkowe +1gb albo zabrać numer gdzie indziej
Aktualizacje społecznościowe
T-Mobile OkazjeUrządzenia mobilne
Najlepsze komentarze
Przenosić się dla 4 miesięcy to już wyższy stopień #cebula

Ta ich oferta jest śmieszna: 29,99zł za nolimit i uwaga: 1GB neta, lol

Zwykłe łapanie jeleni, którzy może potem zapomną wypowiedzieć umowę w odpowienim momencie.
32 Komentarze
Pepper
29,99zł za nielimotowane komórki i 1GB danych to nie jest jakiś szał. Przy czym - skąd informacja, że abonament jest potem na czas nieokreślony? Jak jakiś czas temu byłem w salonie, to taki abonament kosztował o ile pamiętam dużo więcej.
Przenosić się dla 4 miesięcy to już wyższy stopień #cebula

Ta ich oferta jest śmieszna: 29,99zł za nolimit i uwaga: 1GB neta, lol

Zwykłe łapanie jeleni, którzy może potem zapomną wypowiedzieć umowę w odpowienim momencie.
te 100GB to jak się nie mylę tyko na komórę?
lapek zasilany netem z tego pakietu to już zbrodnia....
chyba że zmieniło się coś?
jak jestem w trasie i mam do przesłania 4GB zdjęć to juz do bani równie dobrze może być 100TB danych....
SEOmaj 9. 2016

Przenosić się dla 4 miesięcy to już wyższy stopień #cebulaTa ich oferta jes …Przenosić się dla 4 miesięcy to już wyższy stopień #cebulaTa ich oferta jest śmieszna: 29,99zł za nolimit i uwaga: 1GB neta, lol Zwykłe łapanie jeleni, którzy może potem zapomną wypowiedzieć umowę w odpowienim momencie.Czy ja wiem czy oferta 29,99 zł na komórkowe i stacjonarne + smsy i mmsy NO LIMIT + 1 gb internetu jest śmieszna wg Ciebie ? Według moich ustaleń to na chwilę obecną najtańszy abonament ze wszystkich graczy na naszym rynku ...
rmf6maj 9. 2016

Czy ja wiem czy oferta 29,99 zł na komórkowe i stacjonarne + smsy i mmsy … Czy ja wiem czy oferta 29,99 zł na komórkowe i stacjonarne + smsy i mmsy NO LIMIT + 1 gb internetu jest śmieszna wg Ciebie ? Według moich ustaleń to na chwilę obecną najtańszy abonament ze wszystkich graczy na naszym rynku ...


A no kiepska oferta. Virgin ma ofertę za 29zł: rozmowy i smsy bez limitu +4gb internetu (5gb dla osó przenoszących numer). W pakiet nie wlicza się Facebook czy Messenger

Edit: oferta na kartę, bez umowy


rmf6maj 9. 2016

Czy ja wiem czy oferta 29,99 zł na komórkowe i stacjonarne + smsy i mmsy … Czy ja wiem czy oferta 29,99 zł na komórkowe i stacjonarne + smsy i mmsy NO LIMIT + 1 gb internetu jest śmieszna wg Ciebie ? Według moich ustaleń to na chwilę obecną najtańszy abonament ze wszystkich graczy na naszym rynku ...


Przy tej wersji umowy po 4 mc za 10zł jest 29,99zł ale są tylko komórkowe i ten 1gb, bez sms mms i bez stacjonarnych. Jeśli ktoś nie zmieni sobie promocji.

dawid.urbaniakmaj 9. 2016

A no kiepska oferta. Virgin ma ofertę za 29zł: rozmowy i smsy bez limitu + … A no kiepska oferta. Virgin ma ofertę za 29zł: rozmowy i smsy bez limitu +4gb internetu (5gb dla osó przenoszących numer). W pakiet nie wlicza się Facebook czy MessengerEdit: oferta na kartę, bez umowyA w Vikingach za 29zł praktycznie to samo + jeszcze MMS

a w nju mobile mam bez limitu rozmowy i smsy + 30gb(są różne progi za staż) za 29zl
trzeba było brać startery z prepaidową ofertą wszystko no limit za 3 dychy
W nju mobile za 29 masz no limit wyłącznie na komórkowe
rmf6maj 9. 2016

Czy ja wiem czy oferta 29,99 zł na komórkowe i stacjonarne + smsy i mmsy … Czy ja wiem czy oferta 29,99 zł na komórkowe i stacjonarne + smsy i mmsy NO LIMIT + 1 gb internetu jest śmieszna wg Ciebie ? Według moich ustaleń to na chwilę obecną najtańszy abonament ze wszystkich graczy na naszym rynku ...Tak śmieszna. Ja mam nolimit rozmowy w tym na stacjonarne + no limit smsy + 14 GB internetu co miesiąc za 28zł/mc. Na kartę. Bez umowy. Kupując doładowania w Sieci wychodzi mi jeszcze taniej.
SEOmaj 9. 2016

Tak śmieszna. Ja mam nolimit rozmowy w tym na stacjonarne + no limit smsy … Tak śmieszna. Ja mam nolimit rozmowy w tym na stacjonarne + no limit smsy + 14 GB internetu co miesiąc za 28zł/mc. Na kartę. Bez umowy. Kupując doładowania w Sieci wychodzi mi jeszcze taniej.


Oczywiście mówisz o Orange Free na kartę, zapomniałeś dodać.
cichociemnymaj 9. 2016

Oczywiście mówisz o Orange Free na kartę, zapomniałeś dodać.


a skąd taka oferta? orange free na kartę trochę się różni
Autor
Kabanmaj 9. 2016

29,99zł za nielimotowane komórki i 1GB danych to nie jest jakiś szał. Przy …29,99zł za nielimotowane komórki i 1GB danych to nie jest jakiś szał. Przy czym - skąd informacja, że abonament jest potem na czas nieokreślony? Jak jakiś czas temu byłem w salonie, to taki abonament kosztował o ile pamiętam dużo więcej.

Bo to oferta od weekendu
BlackPeppermaj 9. 2016

a skąd taka oferta? orange free na kartę trochę się różniDla przenoszących numer. Doładowanie 30zł (kupisz w sieci/allegro za 27zł), włączasz za 28zł usługę i masz nolimit + 8GB, a za doładowanie dostaniesz jeszcze bonus 6GB, razem więc 14gb. Rok ważności konta oczywiście. Pakiet internetowy po doładowaniach się przedłuża.

Nawet jak jesteś już w Orange to nie problem przejść na tydzień do innego operatora i przenieść się z powrotem do Orange.
SEOmaj 9. 2016

Tak śmieszna. Ja mam nolimit rozmowy w tym na stacjonarne + no limit smsy … Tak śmieszna. Ja mam nolimit rozmowy w tym na stacjonarne + no limit smsy + 14 GB internetu co miesiąc za 28zł/mc. Na kartę. Bez umowy. Kupując doładowania w Sieci wychodzi mi jeszcze taniej.No to wychodzi ze nie taka smieszna skoro praktycznie tyle samo placisz tyle ze masz tylko o wiele wiecej internetu. Ale jak ktos malo korzysta i zalezy mu na rozmowach itp to nie jest tak zle jak pisales...
Kabanmaj 9. 2016

29,99zł za nielimotowane komórki i 1GB danych to nie jest jakiś szał. Przy …29,99zł za nielimotowane komórki i 1GB danych to nie jest jakiś szał. Przy czym - skąd informacja, że abonament jest potem na czas nieokreślony? Jak jakiś czas temu byłem w salonie, to taki abonament kosztował o ile pamiętam dużo więcej.Oferta od dawna dostępna, ale tylko przez stronę WWW, w salonie jej nie mają. Taka próba pokazania klientowi że Salony są zbędne i niedługo znowu zamkną kilk
rmf6maj 9. 2016

No to wychodzi ze nie taka smieszna skoro praktycznie tyle samo placisz … No to wychodzi ze nie taka smieszna skoro praktycznie tyle samo placisz tyle ze masz tylko o wiele wiecej internetu. Ale jak ktos malo korzysta i zalezy mu na rozmowach itp to nie jest tak zle jak pisales...Jak wychodzi to samo? Ogarnij się. Komu w dobie youtubów/social media/sprawdzania emaili/poczty itp wystarcza 1GB/mc?

Poza tym w tym śmiesznym t-mobile:

"Po czterech miesiącach (pełnych cyklach rozliczeniowych) opłaty prezentują się następująco:
  • darmowy pakiet 1 GB, kolejne 500 MB za 10 zł, każdy następy 1 GB za 10 zł (do 3,5 GB),"

Czyli żeby mieć ofertę na poziomie, za wystarczający poziom uważam nolimit i z 3GB internetu w T-mobile zapłacimy: 59,99zł (29,99zł + 3x10zł za 3x1gb) (jeśli dobrze policzyłem).

Za 29zł/mc w Virgin mamy nolimit rozmowy i smsy i 4GB neta. U Vikingów również za 29zł jest 4GB neta i nolimit rozmowy i smsy.

EOT. Bo widzę, że ktoś tutaj lubi jak się go łoi z kasy.
Nikt nie powiedział że to samo. Czytaj ze zrozumieniem. Ja sprawdzam poczte, pogode i sporadycznie youtube i 1 gb mi starcza. Ale jak juz WCZESNIEJ napisalem jak komus nie zalezy na internecie to w T-mobile przenoszac numer i zamawiajac przez internet za te 29 zł dostaje sie nielimitowane na komorki + STACJONARNE + smsy/mmsy + internet 1 gb i jest to przyzwoita oferta i nie uwazam ja za smieszna.
rmf6maj 9. 2016

Nikt nie powiedział że to samo. Czytaj ze zrozumieniem. Ja sprawdzam p …Nikt nie powiedział że to samo. Czytaj ze zrozumieniem. Ja sprawdzam poczte, pogode i sporadycznie youtube i 1 gb mi starcza. Ale jak juz WCZESNIEJ napisalem jak komus nie zalezy na internecie to w T-mobile przenoszac numer i zamawiajac przez internet za te 29 zł dostaje sie nielimitowane na komorki + STACJONARNE + smsy/mmsy + internet 1 gb i jest to przyzwoita oferta i nie uwazam ja za smieszna.


To nie jest ta oferta, która automatycznie aktywuje się po 4 miesiącach za 10zł. Po tych miesiącach w promocji o której jest temat, za 29zł są TYLKO komórkowe i 1GB. Bez sms, mms i stacjonarnych.
Dodatkowo pewnie przejście na tę o której piszesz będzie bezpośrednio niemożliwe, skoro jest tylko dla przenoszących numer, a po 4 miesiącach w sieci będziesz stałym klientem zmuszonym z korzystania dla ofert przedłużeniowych. Czyli zainteresowanych czeka kolejne przeniesienie numeru do innej sieci i ewentualny powrót.
Gdyby chcieć mieć nolimit po 4mcach, to opłaty prezentują sie następująco
"Po czterech miesiącach (pełnych cyklach rozliczeniowych) opłaty prezentują się następująco:
  • abonament - 29,99 zł z pakietem 44640 minut na numery komórkowe,
  • pakiet 44640 minut na rozmowy stacjonarne - 6 zł,
  • pakiet 100000 SMS-ów/MMS-ów - 10 zł,
  • darmowy pakiet 1 GB, kolejne 500 MB za 10 zł, każdy następy 1 GB za 10 zł (do 3,5 GB),
źródło: telepolis.pl/wia…tml"

No rzeczywiście oferta sieci słaba. Ale mimo wszystko dzięki za wrzutę. W moim przypadku mało gadam przez telefon więc pakiet minut w praktycznie comiesięcznych gratisach do doładowań Play mi wystarcza (wybieram pakiet minut za dane doładowanie). Co to pakietu internetowego to ja gorąco polecam Internet Elastyczny w Play. 10 zł za każde rozpoczęte 10 GB. Umowa na czas nieokreślony jeśli nie weźmiesz routera. Większość telefonów ma dual sim więc czemu się skupiać na jednej ofercie? Można mieć osobno kartę do rozmów, podobno do neta. Tyle..
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy