Najlepsza oferta za 29zł no-limits w tym 4GB netu.
327°Zakończono

Najlepsza oferta za 29zł no-limits w tym 4GB netu.

31
Najlepsze komentarze

Lepiej mam w nju w ofercie dla dwóch. Płace nie więcej jak 48 zł dla dwóch czyli 24 na głowę i rozmowy, sms i mms za darmo, net praktycznie też bo z racji stażu mam go już chyba coś koło 15 gb/mc.

Serio ktoś jeszcze korzysta z MMSów?
31 Komentarzy

Autor

może Virgin obudzi się w tym roku i doda no limits MMS lub jakieś pakiety np.: 100MMS itp

Wg mnie virgin nadal ma bardziej opłacalną ofertę za 20zł chociaż to zależy od preferencji i co komu bardziej potrzebne.

w virgin w tej cenie nie ma MMS za 0 ale za to jest 5 GB internetu!

I VM ma nielimitowane na stacjonarne

Serio ktoś jeszcze korzysta z MMSów?

Lepiej mam w nju w ofercie dla dwóch. Płace nie więcej jak 48 zł dla dwóch czyli 24 na głowę i rozmowy, sms i mms za darmo, net praktycznie też bo z racji stażu mam go już chyba coś koło 15 gb/mc.

Autor

PawelDSty 16.

Serio ktoś jeszcze korzysta z MMSów?


mms jest powszechny a komunikator nie! Więcej ludzi ma skonfigurowany telefon z funkcja mms niż z fb, viberem, gg, itp serwisów

virgin też ma na stacjonarki bez limitu

Autor

sulexisSty 16.

virgin też ma na stacjonarki bez limitu


zgadza się ale mms-y maja platne osobno w kazdej z opcji taryfowych, chyba 25gr

ja podobnie jak wordlord mam w nju pakiet no limit za 24 zł i uważam że jest to jedna z lepszych ofert na rynku na chwilę obecną.

Autor

bla107Sty 17.

ja podobnie jak wordlord mam w nju pakiet no limit za 24 zł i uważam że jest to jedna z lepszych ofert na rynku na chwilę obecną.nie sprawdzałem ale domyślam się że chodzi Wam o Nju z rachunkiem i to dzielenie się pakietem danych, niby wygodne ale tylko dla dwojga bliskich osób lub można się z kim ugadać co niestety ludziom się nie chce robić

i w nju oba numery musza byc zapisane na dane jednej osoby, co przyspaza klopotow przy przenosinach do nju bo pozniej tego numeru niemozna przepisac na kogos innego

Autor

Można też mieć jeszcze taniej, dogadując się z jakąś firmą od znajomego i mieć wszystko no limits w cenie 5zł/miesięcznie plus 2-5GB internetu ale trzeba się narzucać, no może trochę nachalnym być

Virgin Mobile posiada ofertę #Bezlimitu. 29zł - nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, nielimitowane sms/mms, 5gb internetu LTE, aplikacje facebook,messenger,twitter,ask,gg nie pobierają transferu. Sam korzystam i wszystko działa jak powinno.

Dymeksty 17. 2016

Można też mieć jeszcze taniej, dogadując się z jakąś firmą od znajomego i m …Można też mieć jeszcze taniej, dogadując się z jakąś firmą od znajomego i mieć wszystko no limits w cenie 5zł/miesięcznie plus 2-5GB internetu ale trzeba się narzucać, no może trochę nachalnym byćhttps://www.pepper.pl/profile/Dymek, Jak miałoby to działać w tej cenie (zakładając, że mam możliwości się dogadać)? Możesz podać szczegóły?

obecnie w Nju promo za 29 zł no limit i 10GB

Pepper

rozroznijmy dwie kwestie:
1 W nju oferta abonamentowa
2 W Virgin oferta na karte.

Virgin na karte lepsze od nju na karte. Natomiast nju abonamentowa jest narazie nie do pobicia. Nie mieszajcie tych dwoch kwestii gdyz one znacznie zmieniaja zapatrywanie na te oferty.

Przecież promocja 10GB w nju niedługo się skończy i oferta będzie dużo gorsza. Gorsza od Virgin Mobile i Mobile Vikings.

halo, ludzie! przecież w nju ta oferta na nielimitowane za 29zł jest tylko do sieci komórkowych, a w tym Vikingu jest do WSZYSTKICH sieci, wkurza mnie reklamowanie jako oferty nielimitowane do wszystkich sieci tylko rozmów na komórkowe bez ograniczeń. Plus też tak robi - nazywa swoją ofertę "rozmowy do limitu do wszystkich za 10 zł", a potem okazuje się, że nie obejmuje ona rozmów na stacjonarne - żałosne!

szaqSty 17.

rozroznijmy dwie kwestie:1 W nju oferta abonamentowa2 W Virgin oferta na karte.Virgin na karte lepsze od nju na karte. Natomiast nju abonamentowa jest narazie nie do pobicia. Nie mieszajcie tych dwoch kwestii gdyz one znacznie zmieniaja zapatrywanie na te oferty.


Nju jest ofertą abonamentową ale nie ma określonego czasu na abonament ,więc jak coś nie pasuje to po miesiącu(wypowiedzenie) możemy sobie zmienić operatora .
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy