Najlepsza oferta a'la międzynarodowa z LycaMobilePL do LycaMobilePL za darmo do Polski i nazad.
134°Zakończono

Najlepsza oferta a'la międzynarodowa z LycaMobilePL do LycaMobilePL za darmo do Polski i nazad.

5
sty 21. 2016
Oferta ciekawa i kusząca ponieważ można dzwonić za darmo do polski będąc za granicą i w drugą stronę.
Jeśli ktoś często wyjeżdża to chyba tylko LycaMobile oferuję najlepsze warunki a tu mamy no-limits na wszysto (prócz MMS) i 6GB do wykorzystania w Polsce ale za to rozmowy wewnątrz sieci i sms są za darmo, będąc nawet za granicą.

5 Komentarzy

Coś jest nie tak... Za 29 zł "Do wszystkich" jest pakiet krajowy, na roaming jest osobny cennik. Są też inne pakiety, np. "Świat Lycamobile" (np. "60 minut do krajów Lycamobile"), ale nie znalazłem słowa, że działają w roamingu zagranicznym. Pobieżna analiza regulaminu nie dała odpowiedzi, a nie mam w tej chwili czasu się w nie wgłębiać (praca). Ktoś mógłby pomóc? Dzięki!

Autor

redgreenblueSty 22.

Coś jest nie tak... Za 29 zł "Do wszystkich" jest pakiet krajowy, na roaming jest osobny cennik. Są też inne pakiety, np. "Świat Lycamobile" (np. "60 minut do krajów Lycamobile"), ale nie znalazłem słowa, że działają w roamingu zagranicznym. Pobieżna analiza regulaminu nie dała odpowiedzi, a nie mam w tej chwili czasu się w nie wgłębiać (praca). Ktoś mógłby pomóc? Dzięki!Wczoraj czytałem z ciekawości dla sprawdzenia komentarze na ich profilu FB i wynikało że jest jak w opisie.

DymekSty 22.

Wczoraj czytałem z ciekawości dla sprawdzenia komentarze na ich profilu FB i wynikało że jest jak w opisie.Dzięki!

Strona i regulaminy milczą, jakoby z zagranicy było za darmo w sieci. Nigdy tego nie było w Lyca

Autor

PrzemixSty 22.

Strona i regulaminy milczą, jakoby z zagranicy było za darmo w sieci. Nigdy tego nie było w Lycaopierałem się na komentarzach z FB LycaMobilePolska
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy