Niestety, ta okazja już wygasła
Nagrywarka Blu-Ray Pioneer BDR-209EBK
97° Zakończono

Nagrywarka Blu-Ray Pioneer BDR-209EBK

251,97zł Darmowa dostawa DarmowaZadowolenie Okazje
3
kwi 10. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

  • polecany model
  • wysoka jakość i wiele fajnych funkcji - m.in. PureRead
  • dobre mnożniki zapisu CD-Audio (4x co jest rzadkością współczesnych napędów -przydatne, gdy ma się stary sprzęt audio w domu/samochodzie, który wymaga płyt nagranych z niską prędkością)
  • bardzo dobra jakość zapisu CD\DVD\DVD DL\BD\BD DL
  • bardzo dobry odczyt i korekcja
  • dostępny i wspierający ten model Pioneer BD Drive Utility
  • solidna konstrukcja i dobrej jakości podzespoły


  • Cenę 263,27 można zbić kuponem 10PLN za zapisanie się do newslettera.


Polecam, jeszcze nigdy nie był w tej cenie, opłaca się.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

3 Komentarze
No cena chyba ok, mogę się wypowiedzieć o samej jakości. To faktycznie jak ktoś planuje nagrywać płyty BLU-RAY to jest to dobry wybór.
Muszę przyznać, że nie używałem napędu CD/DVD od kilku lat... ale taka okazja, weź i nie kup...

W moim przypadku chyba lepiej by było kupić nagrywarkę zewnętrzną, pytanie tylko jak z jakością nagrywania.
Kamilionekwi 11. 2018

Muszę przyznać, że nie używałem napędu CD/DVD od kilku lat... ale taka okaz …Muszę przyznać, że nie używałem napędu CD/DVD od kilku lat... ale taka okazja, weź i nie kup...W moim przypadku chyba lepiej by było kupić nagrywarkę zewnętrzną, pytanie tylko jak z jakością nagrywania.


Ja muszę mieć dobre napędy, są mi potrzebne do pracy w celu archiwizacji materiału video na Blu-Ray. Tego Pioneera mogę z całego serca polecić, bardzo dobrze nagrywa, jeszcze się nie zdarzyło by nagrał błędnie płytę, co w przypadku LG czasem się zdarzało, gdy napęd narażony był na "przeciążenia". Jeśli chodzi o nagrywarki zewnętrzne to żadnej nie miałem nigdy, ale myślę, że kwestia zasilania z portu USB może być problematyczna. Po testach zewnętrznych napędów blu-ray widać, że przy zapisie BD-R 6x ciągną 0,8A, co przekracza specyfikację portu USB2.0, ciekawe czy to powoduje jakieś błędy w zapisie? Myślę, że jeśli nagrywarka ma zasilanie zewnętrzne z zasilacza, a nie tylko z portu USB to jest ok i kluczowa jest jakość samego nośnika.

Też myślałem na początku działalności o zewnętrznych napędach co zminimalizowałoby kwestię powierzchni biura, aczkolwiek obawiałem się o ich żywotność i właśnie to zasilanie. Poza tym są droższe. a Pionieer wiadomo - niezawodny.
W domu używam do nagrywania CD-Audio do samochodu i oglądania filmów Blu-Ray na projektorze. Mam w samochodzie odtwarzacz, który nie radzi sobie z muzyką wypaloną współczesnymi nagrywarkami (powyżej 16x) a Pioneer jako jedna z nielicznych nagrywarek ma mnożnik 4x i muzyczka wypalona w nim gra aż miło na starych przedpotopowych odtwarzaczach audio
Edytowane przez: "goldenhand" kwi 11. 2018
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od goldenhand. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst