439°
Zakończono
Nałęczowianka 1,5l za 1zł @ Lidl
Nałęczowianka 1,5l za 1zł @ Lidl

Nałęczowianka 1,5l za 1zł @ Lidl

Cena:Cena:Cena:1zł
W Lidlu w promocji różne rodzaje wody mineralnej Nałęczowianka 1,5l 2zł za 2 sztuki. Promocja obowiązuje od 15 do 21 września.

10 Komentarzy

Super, moja ulubiona woda

To syf nie woda, żadna okazja

piter8942 min

To syf nie woda, żadna okazja

O gustach się nie dyskutuje, według mnie jest dobra, w przeciwieństwie do muszynianek itp. Okazja sama w sobie świetna, sam kupiłem kilka zgrzewek.

niby woda to woda ale ta mi smakuje najbardziej, biorę 10 zgrzewek jak będzie bo chyba nic się z nią nie stanie...

Jest jakiś limit na osobę ?

jamal_0074 godz., 54 min

Jest jakiś limit na osobę ?


Napisali tylko, że nie prowadzą sprzedaży hurtowej. Sam kupiłem 6 zgrzewek za jednym razem i nie było żadnego problemu.

FOM18 godz., 54 min

Super, moja ulubiona wodaNa czym polega jej superowość np. w konfrontacji z Muszynianką?

Bubak16 godz., 47 min

O gustach się nie dyskutuje, według mnie jest dobra, w przeciwieństwie do muszynianek itp. Okazja sama w sobie świetna, sam kupiłem kilka zgrzewek.Oczywiście że się dyskutuje o gustach, co więcej mierzy się je, bada i wyciąga wnioski.

christopher201216 godz., 10 min

niby woda to woda ale ta mi smakuje najbardziej, biorę 10 zgrzewek jak będzie bo chyba nic się z nią nie stanie...Woda nie powinna mieć smaku, a jeżeli ci smakuje to jest coś z nią nie tak (lub z twoim językiem).

Nałęczowianka minerały 650mg/l- bieda z nędzą panie jako woda mineralna. Muszynianka kilka razy lepiej i w stałej ofercie netto za ~1,6zł/1,5l
oczywisty MINUS za wciskanie tego ludziom w tak zawyżonej cenie
Edytowane przez: "pepper01" wrz 19. 2016

pepper0123 min

Woda nie powinna mieć smaku, a jeżeli ci smakuje to jest coś z nią nie tak (lub z twoim językiem).Nałęczowianka minerały 650mg/l- bieda z nędzą panie jako woda mineralna. Muszynianka kilka razy lepiej i w stałej ofercie netto za ~1,6zł/1,5loczywisty MINUS za wciskanie tego ludziom w tak zawyżonej cenie


1. Skoro mówisz, że woda nie powinna mieć smaku to nie poczujesz różnicy pijąc wodę z kranu, zwykłą wodę za 1.5zł czy Muszyniankę? Bo dla mnie są całkiem inne...
2. Nie rozumiem też po co porównujesz wodę mineralną z wodą źródlaną. Porównuj towar w swojej kategorii a Nałęczowianka jest w swojej prawdopodobnie najlepsza.

christopher20128 min

1. Skoro mówisz, że woda nie powinna mieć smaku to nie poczujesz różnicy pijąc wodę z kranu, zwykłą wodę za 1.5zł czy Muszyniankę? Bo dla mnie są całkiem inne...2. Nie rozumiem też po co porównujesz wodę mineralną z wodą źródlaną. Porównuj towar w swojej kategorii a Nałęczowianka jest w swojej prawdopodobnie najlepsza.1. Różnica polega w składnikach mineralnych.
2. Nałęczowianka i Muszynianka to przecież wody mineralne.
Edytowane przez: "pepper01" wrz 19. 2016

Muszynianka jest wodą średniozmineralizowaną i przede wyszystkim niskonasyconą CO2. Jeśli wody nie mają smaku to polecam wybrać się do jakiejkolwiek pijalni wody i popróbować. Są takie, które wypijesz ze smakiem i są takie, po których wypiciu nawet łyka się zrzygasz, bo mają tyle żelaza czy siarki.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst