Niestety, ta okazja już wygasła
Nadajnik/odbiornik audio Bluetooth 5.0 USB za 1,89$ (7.08PLN)
757° Zakończono

Nadajnik/odbiornik audio Bluetooth 5.0 USB za 1,89$ (7.08PLN)

153
lut 2. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacja z 07.02.2019 - obecnie najtaniej w aplikacji (od 1,98$) można zamówić np tutaj: aliexpress.com/ite…tml lub aliexpress.com/ite…tml.

Z uwagi na zainteresowanie i pytania w innej wstawce odpowiadając znalazłem tym razem NADAJNIK/odbiornik Bluetooth 5.0 za 1.89$ (7.08PLN).
Funkcja nadajnika dźwięku pozwala uzyskać połączenie Bluetooth pomiędzy urządzeniami bez BT (np telewizor) z odbiornikiem BT (głośniki, słuchawki) bez użycia kabla audio między nimi. Alternatywnie urządzenie ma funkcję odbiornika.

Kilka wyjaśnień/niewiadomych do urządzenia:
1. Urządzenie służy do przesyłania dźwięku (audio) i nie nadaje się do przesyłu danych (czyli jakichkolwiek plików, także takich jak mp3, avi, pliki mp3 muszą być odtwarzane przez urządzenie typu telefon/komputer przez aplikację/program). Dokładnie tak samo jak słuchawki BT i dźwięk przesyłany do nich z telefonu.
2. Czy jest stereo? Bluetooth 5.0 obsługuje stereo ale czy faktycznie jest nie mam takiej wiedzy. Znalazłem zapis: Sound Track: Double. Może to oznaczać stereo ale także dwa kanały mono.
3. Czy jest opóźnienie pomiędzy audio a video przy oglądaniu TV? Też tego nie wiadomo.
4. Czy jest aptX lub ant+? Zdecydowanie NIE. W tej cenie mało prawdopodobne.
Jak ktoś zna odpowiedzi, chętnie uzupełnię. Proszę nie minusować za brak wiedzy.

Sam odbiornik można kupić taniej np tutaj: pepper.pl/pro…e=5
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
sloter3 min

Słuchaj prosty człowieku. Cały czas mnie obrażasz. Pojecia zielonego o mni …Słuchaj prosty człowieku. Cały czas mnie obrażasz. Pojecia zielonego o mnie nie masz, cały czas próbujesz być głupio mądry i prywatne wycieczki w moim kierunku sobie robisz. Idz sobie trolowac na fejsbuka, pepper to nie miejsce na to.


Panowie mniej emocji, ja rozumiem że nadajnik/odbiornik motywuje do komunikacji ale wasza jest zbędna
153 Komentarze
KUPUJĘ. Brałem taki dla kolegi na BT 4.2 i przyznam, ze jakość powyżej oczekiwań, a cena to jedyne 15zł. Unikajcie OLX, bo tam mają transmitery na BT 3.0, które strasznie tną i obcinają utwory w wyższej jakości.
Hatam02/02/2019 19:59

KUPUJĘ. Brałem taki dla kolegi na BT 4.2 i przyznam, ze jakość powyżej ocze …KUPUJĘ. Brałem taki dla kolegi na BT 4.2 i przyznam, ze jakość powyżej oczekiwań, a cena to jedyne 15zł. Unikajcie OLX, bo tam mają transmitery na BT 3.0, które strasznie tną i obcinają utwory w wyższej jakości.


to chyba chodzi o wsparciedla tego kodeka aptx a nie wersji BT
no to moze jeszcze ant+ znajdziesz w takich pieniadzach?? usb-c np?
jamel2302/02/2019 20:04

no to moze jeszcze ant+ znajdziesz w takich pieniadzach?? usb-c np?Usb-c to niby czemu, przecież USB pełni funkcję tylko zasilania 5V, każdy adapter typ-c też to zapewni tylko pytanie po co?
Czyli jak podłącze to urządzenie do komputera, który nie ma bluetoth to będę mógł odbierać i przesyłać pliki, dźwięk itp na inne urządzenia, dobrze rozumiem?
Zamówiłem taki jakieś 2tyg temu jak dojdzie to napiszę czy warto
Edytowane przez: "Shaand" lut 2. 2019
labik5 min

to chyba chodzi o wsparciedla tego kodeka aptx a nie wersji BT

raczej nie, miałem pilota mele f10pro na BT 3.0 i niby przesyłał dźwięk z dekodera, ale był on strasznie okrojony, przerywał i ścinał na bardziej skomplikowanych partiach utworu, po prostu było tam wąskie gardło na trudniejszych partiach utworu, transfer nie wystarczał by przesłać tak dużo danych w jednym czasie.
Sharkien6 min

Czyli jak podłącze to urządzenie do komputera, który nie ma bluetoth to będ …Czyli jak podłącze to urządzenie do komputera, który nie ma bluetoth to będę mógł odbierać i przesyłać pliki, dźwięk itp na inne urządzenia, dobrze rozumiem?Nie, to służy tylko do przesyłania dźwięku między dwoma urządzeniami audio. Oczywiście jak podłączymy do laptopa to musimy wpiąć w USB aby zasilić 5V ale ważniejsze jest podłączenie kablem jack do gniazda audio w kompie/telewizorze. Do przesyłania danych służy innego typu adapter BT.
Edytowane przez: "kuku" lut 2. 2019
kuku02/02/2019 20:06

Usb-c to niby czemu, przecież USB pełni funkcję tylko zasilania 5V, każdy a …Usb-c to niby czemu, przecież USB pełni funkcję tylko zasilania 5V, każdy adapter typ-c też to zapewni tylko pytanie po co?


Odbiornik ant+ ktory mozna wlozyc do usb-c, bez dodatkowych adapterow..takie mam marzenie
jamel232 min

Odbiornik ant+ ktory mozna wlozyc do usb-c, bez dodatkowych …Odbiornik ant+ ktory mozna wlozyc do usb-c, bez dodatkowych adapterow..takie mam marzenieOK, marzenia marzeniami ale wytłumacz mi dlaczego chcesz zasilać BT przez typ-c i jak to chcesz zrobić.
Na Atp-x z BT 4,2 znalazłem coś takiego link, niestety ten jest droższy i to tylko transmiter(4,61$).
Edytowane przez: "Hatam" lut 2. 2019
Hatam7 min

Na Atp-x z BT 4,2 znalazłem coś takiego link, niestety ten jest droższy i t …Na Atp-x z BT 4,2 znalazłem coś takiego link, niestety ten jest droższy i to tylko transmiter(4,61$).


Dzięki! Mi przyszedł ostatnio receiver (za dolara) z jakiejś dawnej wrzutki i niestety nie ma opcji transmittera, a chciałbym połączyć słuchawki bezprzewodowe z konsolą. Ten receiver można sparować tylko z telefonem, a transmitter łączy już inne urządzenia BT, a więc tego potrzebuję
Hatam02/02/2019 20:22

Na Atp-x z BT 4,2 znalazłem coś takiego link, niestety ten jest droższy i t …Na Atp-x z BT 4,2 znalazłem coś takiego link, niestety ten jest droższy i to tylko transmiter(4,61$).


Które lepsze bo mam słuchawki z aptx HD i chciałem do tv i wierzy podłączyć.

Jak z parowaniem słuchawek nie będzie problemu ?
brayan_5 min

Które lepsze bo mam słuchawki z aptx HD i chciałem do tv i wierzy po …Które lepsze bo mam słuchawki z aptx HD i chciałem do tv i wierzy podłączyć.Jak z parowaniem słuchawek nie będzie problemu ?Na takie pytania trzeba poczekać jak urządzenie przyjdzie. Chyba, że ktoś ma i coś dopowie. Ale widzę, że jak ktoś już ma to i tak nie ten model, więc trudno to oceniać. Cena dobra. A jakość? Zobaczymy, trzeba zaryzykować, ja to zrobiłem.
brayan_02/02/2019 20:29

Które lepsze bo mam słuchawki z aptx HD i chciałem do tv i wierzy po …Które lepsze bo mam słuchawki z aptx HD i chciałem do tv i wierzy podłączyć.Jak z parowaniem słuchawek nie będzie problemu ?Atpx pewniejszy, jak masz mało kasy to bierz te z mojego linku powyżej jak chcesz coś markowego to trzeba wydać z 60zł.
Edytowane przez: "Hatam" lut 2. 2019
Podłączając to do kompa będę mógł się podłączyć ze słuchawkami ?
DawCioS6 min

Podłączając to do kompa będę mógł się podłączyć ze słuchawkami ?tak, ze słuchawkami BT
Edytowane przez: "kuku" lut 2. 2019
DawCioS5 min

Podłączając to do kompa będę mógł się podłączyć ze słuchawkami ?


tak
Ok dzięki bo szukałem czegoś do kompa żeby podłączyć sluchafony na bt a szkoda mi było dawać 3 dych na te małe dziadostwa z allegro kupione i to z linku sprzedającego należy mu się
brayan_02/02/2019 20:29

Które lepsze bo mam słuchawki z aptx HD i chciałem do tv i wierzy po …Które lepsze bo mam słuchawki z aptx HD i chciałem do tv i wierzy podłączyć.Jak z parowaniem słuchawek nie będzie problemu ?


Żaden z nich nie ma aptx HD. Generalnie nie udało mi się znaleźć dongla USB z aptx HD. Musisz się liczyć z wydatkiem 70 zł za osobne urządzenie żeby to obskoczyć np. pl.aliexpress.com/ite…tml.
Bez HD link był wrzucany wcześniej do dongla.
Hatam02/02/2019 20:34

Atpx pewniejszy, jak masz mało kasy to bierz te z mojego linku powyżej jak …Atpx pewniejszy, jak masz mało kasy to bierz te z mojego linku powyżej jak chcesz coś markowego to trzeba wydać z 60zł.


To jest LL, a nie HD.
Edytowane przez: "e-Rick" lut 2. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst