Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
383°
Opublikowano 2 dni temu

Na Politechnice wiedza nie śpi >>> Noc Politechniki Wrocławskiej, bezpłatny wstęp

Stacjonarnie: Dolnośląskie
Awatar użytkownika Hunt
Opublikowane przez
Hunt
Dołączył w 2015
2 082
2 162

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ponad 80 wydarzeń – wykładów, warsztatów, pokazów dla dzieci, młodzieży i dorosłych – znalazło się w programie drugiej edycji Nocy Politechniki. Dwudniowe wydarzenie rozpocznie się na naszej uczelni w piątek, 17 listopada, o godz. 17.

Uczestnicy będą mogli m.in. „dotknąć” atomów, zbudować mosty, zwiedzić wirtualne prosektorium czy konstruować kości. Na naszych nocnych gości czeka także inżynierski escape room, wykład z fizyki o… kosmitach oraz partia szachów laserowych i wiele innych atrakcji.

Zapraszamy też na specjalny pokaz naszego cyklu filmowego „Fenomeny”, który będzie można zobaczyć w odremontowanej właśnie sali Dyskusyjnego Klubu Filmowego Politechnika.

Na wszystkich – w holu budynku głównego (wyb. Wyspiańskiego 27) – czeka punkt informacyjny, a tam m.in. możliwość udziału w szybkim konkursie „Koło fortuny” z wyjątkowymi nagrodami.

Natomiast w sobotę, 18 listopada, w godzinach porannych zapraszamy na PWr dzieci. Najmłodsi zaprojektują przyjazną szkołę, wyczarują reakcje chemiczne, poznają DNA pomidora czy szukając pirackich skarbów, poćwiczą angielski.

W trakcie Nocy Politechniki każdy – dorosły, nastolatek i nastolatka, dziecko czy senior i seniorka – znajdzie coś interesującego dla siebie. W sumie w przygotowanie wydarzenia zaangażowało się 60 naukowców z dwunastu wydziałów PWr oraz studenci i studentki z pięciu kół naukowych.

Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny.

Obowiązują jednak wcześniejsze zapisy na stronie:pwr.edu.pl/noc…iki
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika AdamionzWrocka
  Wszystkie zawody zakończone i brak wolnych miejsc. Nie rozumiem po co wstawiać coś z czego nie można skorzystać.
 2. Awatar użytkownika pocomito
  Na warsztaty brak miejsc. Na film też.
  Na wykłady też. Także wstawka o niczym.

  Słabo. (Edytowano)
  Awatar użytkownika eter
  Nawet jak zakończone to nie każdy musiał wiedzieć, a jak to cykliczna impreza jakaś to sobie ustawi "przypominajkę" w tel Z drugiej strony Polibuda widząc jak szybko poszły wejściówki może za rok pomyśli o zwiększeniu puli uczestników.
 3. Awatar użytkownika to.rem.ka
  Dzięki, zapisałam na przyszły rok.
 4. Awatar użytkownika quercus
  I na takie bzdety idą moje podatki! Zasłużony minus!
Awatar użytkownika