Na majówkę 6 dni za 39zł podróże pociągami przewozów regionalnych.
567°Zakończono

Na majówkę 6 dni za 39zł podróże pociągami przewozów regionalnych.

11
kwi 29. 2016kwi 29. 2016
39 zł – już za tyle można podróżować po Polsce przez cały długi weekend majowy. Na wszystkich trasach, od morza po góry, o dowolnych porach! Sprawdź naszą ofertę i zaplanuj Majówkę z Przewozami Regionalnymi!
Dzięki najnowszej ofercie Przewozów Regionalnych nie trzeba się ograniczać! Wystarczy kupić bilet turystyczny, który wyjątkowo będzie ważny przez cały długi weekend: we wszystkich pociągach REGIO, na każdej trasie, o dowolnej godzinie. Podróżnikom szczególnie polecamy mini bilet turystyczny za 39 zł, z którym będzie można odbyć dowolną liczbę podróży od piątku (29 kwietnia) od godz. 18:00 do środy (4 maja) do godz. 6:00. Dla osób podróżujących nie tylko naszymi pociągami również przygotowaliśmy specjalną promocję: bilet turystyczny (za 45 zł) będzie ważny w takim samym terminie jak jego tańszy wariant. Dzięki temu podczas weekendowych wojaży będzie można korzystać nie tylko z połączeń REGIO, ale także z pociągów osobowych sześciu innych przewoźników: Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Warto pamiętać, że z biletem turystycznym i mini biletem turystycznym można podróżować także do Czech i do Niemiec – obowiązują one do pierwszych stacji położonych za granicą.

Najlepsze komentarze

Tyle tych firm że potem się będzie trzeba doktoryzować czy danym pociągiem można jechać czy nie
11 Komentarzy

Tyle tych firm że potem się będzie trzeba doktoryzować czy danym pociągiem można jechać czy nie

Pepper

@Roswell A na jesień ma być kolejna zmiana ponoć i regionalne dalej mają być "rozdrabniane". Takie słuchy chodzą wśród konduktorów.

Czy wiesz że:
Pociągi spóźniają się tylko dziennikarzom w wiadomościach informacyjnych?
Jeżdze co dziennie.

Po chwili zastanowienia ja chyba jednak podziękuje

Pepper

@arsvisconte Sam dobrze wspominam taki wyjazd - kiedyś na bilecie podróżnika (bo tak to się chyba nazywa) można było też jeździć w InterRegio.

fajnie, tylko jak sprawdziłem w rozkladzie pkp, to mało tych pociągów i jadą czasem nawet dwa razy dłużej niż np TLK. Poznań - Bydgoszcz Regionalny jedzie 2:40h a TLK 1:30h ja już chyba za wygodny jestem i wszedzie wolę samochodem jechać...

Aj tam tylko narzekacie za te pieniądze zwiedzę sobie pół PL . Fakt że mozesz sobie piwko pić i obczajać krajobraz Pełen spontan i luz ! ;d

Bez miejscówki. Powodzenia w podróży na korytarzu w ścisku.
Zwłaszcza że pr puszcza króciutkie składy.

Z Regio to można zajechać do d..., bo to tylko linie lokalne. Jakiś czas temu jechałem przez cały kraj to nawet pani w okienku nie wiedziała jak to policzyć, bo wyszło 5 przewoźników.

damian.mhmKwi 29.

Aj tam tylko narzekacie za te pieniądze zwiedzę sobie pół PL . Fakt że mozesz sobie piwko pić i obczajać krajobraz Pełen spontan i luz ! ;dZ piwkiem to bym się nie wychylał bo za picie piwa na dworcu lub w pociągu mandat do 500 zł można załapać

BurkiKwi 29.

Z piwkiem to bym się nie wychylał bo za picie piwa na dworcu lub w pociągu mandat do 500 zł można załapaćSzczerze ? Nigdy jakos sie nie chowałem i nie dostałem zresztą kto mowi ze musi być ono w butelce od piwa :-)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst