Mytaxi - kod na 35 zł od paypal na pierwszy przejazd
104°Zakończono

Mytaxi - kod na 35 zł od paypal na pierwszy przejazd

6
gru 7. 2017
Oferta jest ważna od 7 grudnia do 17 grudnia 2017 r. i dotyczy pierwszego przejazdu z mytaxi opłaconego przy użyciu systemu PayPal jako formy płatności. Aby skorzystać z tej oferty, należy użyć kodu promocyjnego PAYPAL. Nie jest wymagana minimalna kwota zakupu. Z oferty można skorzystać jednokrotnie i nie można jej łączyć z innymi ofertami. Oferta nie podlega wymianie na gotówkę lub jej odpowiednik. Oferta jest ważna w Polsce, w miastach, w których oferuje swoje usługi mytaxi (Warszawa, Kraków, Trójmiasto).
Aktualizacje społecznościowe
MyTaxi OkazjeMyTaxi kody rabatowe

Grupy

6 Komentarzy
Minus za wprowadzanie w błąd, na pierwszy przejazd w ogóle a nie na pierwszy przejazd płatny paypalem


496837.jpg
Edytowane przez: "Rabus" gru 7. 2017
Dodam że nie chodzi o pierwszy przejazd opłacony za pomocą PayPal, tylko o pierwszy przejazd w ogóle. To trochę bez sensu bo z polecenia dostaje się 50 zł.
TheNobodygru 7. 2017

Dodam że nie chodzi o pierwszy przejazd opłacony za pomocą PayPal, tylko o …Dodam że nie chodzi o pierwszy przejazd opłacony za pomocą PayPal, tylko o pierwszy przejazd w ogóle. To trochę bez sensu bo z polecenia dostaje się 50 zł.


Dokładnie, jak ktoś chętny to mogę polecić na PW.
35 zł to niewiele, zakładając konto i używając reflinka można dostać 50 zł, chętnych zapraszam na PW, podam kod i instrukcje jak go aktywować
Po co to dodawać takie kody na pierwszy przejazd ;/
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst