Niestety, ta okazja już wygasła
Myszka mysz Corsair M65 Pro (czarny)
128° Zakończono

Myszka mysz Corsair M65 Pro (czarny)

6
sie 13.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przyzwoita cena jak za mozliwosc odbioru w sklepie ktory jest praktycznie w kazdym miescie.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

6 Komentarzy
To świetna mysz, ale ten model miał wadę fabryczną - mysz co jakiś czas zaczynała wariować i sama latała po ekranie. Ta wada była ok 2 lata temu. Jeżeli już naprawili, to śmiało brać, bo świetnie leży w dłoni.
rizzer13/08/2019 11:05

To świetna mysz, ale ten model miał wadę fabryczną - mysz co jakiś czas zac …To świetna mysz, ale ten model miał wadę fabryczną - mysz co jakiś czas zaczynała wariować i sama latała po ekranie. Ta wada była ok 2 lata temu. Jeżeli już naprawili, to śmiało brać, bo świetnie leży w dłoni.Masz na myśli dokładnie ten model M65 PRO? Bo w domu mam od wielu lat M65 i śmiga pięknie. Co prawda już lewy przycisk czasem puszcza przy ciągłym kliku.
Kamil.Grzegorzewski13/08/2019 11:29

Masz na myśli dokładnie ten model M65 PRO? Bo w domu mam od wielu lat M65 i …Masz na myśli dokładnie ten model M65 PRO? Bo w domu mam od wielu lat M65 i śmiga pięknie. Co prawda już lewy przycisk czasem puszcza przy ciągłym kliku.


Tak, dokładnie ten. Po tym jak miałem ten problem pogrzebałem i na Reddicie dużo osób się skarżyło.
rizzer13/08/2019 11:34

Tak, dokładnie ten. Po tym jak miałem ten problem pogrzebałem i na Re …Tak, dokładnie ten. Po tym jak miałem ten problem pogrzebałem i na Reddicie dużo osób się skarżyło.no to nie kupuje ;P A chciałbym już wymienić na jakaś dobrą myszę
Myszka mi osobiście Tragicznie leżała w dłoni wiec ją odesłałem. Ten wąski tył jest maly a krawędzie są ostre i cały czas czułem dyskomfort. Teraz mam sensei steelseries i jest o niebo lepiej . Przed kupnem radze wybrać sie do sklepu i sprawdzić jak leży. Ps. Mam srednie dłonie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst