Niestety, ta okazja już wygasła

Myszka gamingowa Logitech G502 Lightspeed @Amazon.pl

lip 12. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Z promocji skorzystamy dzięki Amazon Prime (pierwsze 30 dni jest darmowe)

Tylko dla posiadaczy amazon prime

Informacje o tym produkcie
  • Konstrukcja zapewniająca wysokie osiągi – kultowy kształt, który wyznaczył nowe trendy w sprzęcie do grania, został wzbogacony o wydajną łączność bezprzewodową. Konstrukcja o cienkich ściankach grubości zaledwie 1,2 mm i struktura wewnętrznego endoszkieletu obniżają masę, dając możliwość zastosowania najnowszych rozwiązań technologicznych.
  • Technologia łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED – zawodowi e-sportowcy wybierają ekosystem technologii bezprzewodowych LIGHTSPEED, który zapewnia profesjonalne osiągi, niezwykłą szybkość i niezawodność podczas grania.
  • Czujnik HERO 25K – czujnik HERO zapewnia najlepsze w swojej klasie parametry rozdzielczości do 25 600 DPI z precyzją na poziomie pojedynczych pikseli bez wygładzania, filtrowania i przyspieszania.
  • 11 przycisków i kółko błyskawicznego przewijania – przyciski główne są wyposażone w system naciągów z metalową sprężyną zapewniający szybką i czystą aktywację. Dostosowuj kombinacje powiązań klawiszy i makra do każdej gry i aplikacji. Kółko błyskawicznego przewijania pozwala szybko przewijać długie dokumenty i strony.
  • System ciężarków do wyważania – dostosuj wyważenie myszy dzięki dołączonym sześciu ciężarkom, aby uzyskać optymalne śledzenie ruchu i celowanie w grze.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Prime Day 2022

10 Komentarzy