Myszka bezprzewodowa za 1,99$ @Zapals
230°Zakończono

Myszka bezprzewodowa za 1,99$ @Zapals

11
gru 31. 2015
Myszka bezprzewodowa za darmo. Ponosimy tylko koszt przesyłki $1.99 czyli ok. 8 zł.
Kod promocyjny: ZAPALS151229
Działa na nowym koncie!
Aktualizacje społecznościowe
11 Komentarzy
Droga cebula
w dodatku myszka jednokrotnego uzytku - kupilem bo potrzebowalem do pracy - po skonczonej robocie wyj*** do kosza, gdyz przez nia dwie wpadki mialem... w dodatku wszystko szlo do tv
W każdym Auchanie tą myszkę można kupić za te 8 PLN

Nie polecam, obudowa jest tak cienka i słabo pokryta lakierem, że cała myszka świeci na czerwono w kolorze lasera
Gówniana firma wyspecjalizowana w wyłudzaniu danych osobowych. Ja i kilkoro znajomych pozamawialiśmy po jednym, akurat potrzebnym drobiazgu - ja kabelek do ipada, przyjaciółka szybkę do iphona itd itp - nie doszło do nikogo NIC. ZERO!
NIE POLECAM, ZWYKLI WYŁUDZACZE ...
Autor
Już kilka rzeczy mi przyszło, więc nie wiem po co te krzyki.

Nie wszyscy rozumieją, że z Chin jest dalej niż z Radomia i paczka może płynąć nawet ponad miesiąc.
Po co kupować bezprzewodową myszkę i bawić się z bateriami? Aż tak przeszkadza Wam ten kabelek?
LukaBgru 31. 2015

Już kilka rzeczy mi przyszło, więc nie wiem po co te krzyki.To chyba oczywiste, że niektórym muszą wysłać bo przy kolejnych "akcjach" jakich widać wiele nie byłoby żadnych chętnych. A tak co poniektóry dostanie kabelek za free i już biega po forach broniąc ich honoru jak cnoty młodszej siostry.

A od 15 listopada minął już ciut więcej niż miesiąc. Nigdy na cokolwiek z Chin nie czekałem dłużej niż miesiąc a zamówiłem tego sporo...
@nowart relax. Nie ma co snuć teorii spiskowych. Działanie nierejestrowanych przesyłek mają pewnie wliczone w biznes. Dlatego ja zawsze czekam 60 dni. Jak nie mam towaru, to klikam refund na PayPalu. Mam płakać z powodu tego, że sobie zablokuję 4 czy 8 zł na 2 miesiące?
Nie płaczę z powodu kilku zł, tym bardziej, że to były duperele za free - neguję zdobywanie danych w ten sposób, gdyż dziś właśnie one są warte najwięcej i taki jest cel tego sklepu. Nikt świętym Mikołajem w dzisiejszych czasach nie jest, bądźmy dorośli Sprzętu nikt ze znajomych nie otrzymał więc póki co uważam to za wyłudzenie, gdyż od zamówienia minęło już 1.5 miesiąca.
nowartgru 31. 2015

Gówniana firma wyspecjalizowana w wyłudzaniu danych osobowych. Ja i k …Gówniana firma wyspecjalizowana w wyłudzaniu danych osobowych. Ja i kilkoro znajomych pozamawialiśmy po jednym, akurat potrzebnym drobiazgu - ja kabelek do ipada, przyjaciółka szybkę do iphona itd itp - nie doszło do nikogo NIC. ZERO! NIE POLECAM, ZWYKLI WYŁUDZACZE ...


z poprzednich edycji produktów za free czy dolara doszło już prawie wszystko, choć na produkt przyszło mi czekać nawet 2 m-ce... osobiście wolę kupować na Aliexpress, Gearbest i JD dostawa o niebo szybsza i dochodzi 100% towaru (przynajmniej do mnie)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy