Niestety, ta okazja już wygasła
Mysz Trust GXT155 Gaming Mouse
114° Zakończono

Mysz Trust GXT155 Gaming Mouse

99zł149zł-34%Morele.net Okazje
3
lip 24. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dobra promocja na jedna z lepszych myszek Trust z tego co pokazuje ceneo to najlepsza oferta OPIS PRODUKTU

Trust GXT 155 Mysz dla graczy

Mysz dla graczy GXT 155 firmy Trust to szczyt osiągnięć w swojej dziedzinie: szybka reakcja, najwyższa precyzja, wygoda i możliwość dowolnej konfiguracji.

11 programowalnych przycisków

Poza pięcioma programowalnymi przyciskami pod kciukiem mysz GXT 155 oferuje jeszcze sześć ławo dostępnych. Daje to znaczną przewagę nad graczami, korzystającymi tylko z klawiatury. Podczas, gdy inni szukają odpowiedniego klawisza, mysz pozwala wykonywać zaprogramowane komendy bez przenoszenia wzroku z ekranu.

Cechy

Ta odpowiednio zaprojektowana mysz dla graczy jest ergonomiczna, a przyciski umieszczono w praktycznych miejscach. Antypoślizgowe boki zapewniają pewny chwyt podczas gry. Pleciony nylonowy przewód o długości 1,9 m z łatwością przesuwa się po biurku i jest odporny na trudne warunki użytkowania. Masa myszy jest regulowana za pomocą ośmiu metalowych ciężarków, każdy ważący 2 gramy.

Zaawansowane oprogramowanie dla graczy

Dzięki dołączonemu nowemu oprogramowaniu mysz GXT 155 można dowolnie konfigurować. Można zapisać do pięciu różnych profili z własnymi ustawieniami. Nowe oprogramowanie stworzone z myślą o graczach umożliwia dostosowanie rozdzielczości (do 4000 DPI), próbkowanie, kolor podświetlenia, przycisk podwójnego strzału i prędkość przewijania według własnych upodobań i zapisać je w jednym profilu. Profile są zapisywane w pamięci myszy GXT 155, więc nie trzeba ich tworzyć na nowo po jej podłączeniu do innego komputera.

Podstawowe funkcje

-Zaawansowane oprogramowanie do programowania przycisków i makr

-5 dodatkowych przycisków pod kciukiem, doskonałe rozwiązanie do gier typu MOBA

-Łącznie 11 programowalnych przycisków

-Pamięć wewnętrzna umożliwiająca zapisanie do 5 profili gracza

-Regulowana masa: 8 metalowych ciężarków, każdy ważący 2 gramy

-Przewód w oplocie o długości 1,9m
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
Wygląda mi jak następca Tracer Sniper. Najlepsza mycha jaką miałem
Wyśmienity gryzoń! Najlepsza mysz jaką mam/miałem do tej pory. Cena zacna! Dzięki niej potwory w Wiedźminie 3 co nocy umierały w męczarniach Jakby padła to bym kupił jeszcze raz ale jakoś nie chce przestać działać Ciężarki włożyłem wszystkie. Naprawdę nie potrzeba do grania i internetów nic więcej.
2612088-zKgYC.jpg2612088-C8z3Z.jpg2612088-l0C9f.jpg
zostawiłem ostatnią.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst