Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Mysz RAZER Basilisk Ultimate + Mouse Dock

lip 17. 2022
MYSZ RAZER BASILISK ULTIMATEBasilisk Ultimate to bezprzewodowa mysz gamingowa uznanej wśród graczy firmy Razer. Dzięki ergonomicznym kształtom pozwala na wygodną pracę przy komputerze przez wiele godzin. To niezwykle precyzyjna myszka, która wprowadzi Cię w nowy poziom gamingowy. W zestawie z myszą znajduje się stacja ładująca.

SENSOR OPTYCZNY RAZER FOCUS+Razer Basilisk Ultimate został wyposażony w sensor optyczny, który oferuje czułość na poziomie aż 20 000 DPI. Taka wartość zapewnia dobre działanie kursora w grach, czy przy pracach biurowych.

Mysz posiada regulację poziomu DPI. Dzięki temu szybko możesz dostosować czułość myszy do konkretnej gry lub nawet sytuacji w grze.

TECHNOLOGIA BEZPRZEWODOWA RAZER HYPER SPEEDRazer Basilisk Ultimate to mysz bezprzewodowa. Zaawansowana technologia zapewnia bardzo niski poziom opóźnień oraz wysoką stabilność połączenia. Dzięki temu możesz bez problemu korzystać z urządzenia z większej odległości oraz zabrać je w podróż.

OPROGRAMOWANIE RAZER SYNAPSE 311 programowanych przycisków na myszce zostało zaprojektowanych tak, by ułatwić Ci codzienną rozrywkę oraz pozwolić na szybkie mapowanie makr. Przyciski mogą posłużyć Ci w grze za skróty do poszczególnych sytuacji, takich jak cofanie, zmiana wyposażenia czy powtórka akcji.

PODŚWIETLENIE RAZER CHROMAEfektowne podświetlenie, które oferuje mysz, dodaje atrakcyjności i sprawia, że stanowisko wygląda rewelacyjnie. Urządzenie posiada 14 stref oświetlenia, a każdą z nich możesz indywidualnie zaprogramować. Dodatkowo masz możliwość sterowania podświetleniem i dopasowania go do otoczenia.
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze